17.7.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte buduce nevesticky, ktora z vas ma takyto termin ako my? ako ste na tom s pripravami? chcela som sa len opytat, ci len ja som taka sisnuta, ze uz teraz vsetko organizujem :-D
Profilova fotka
no to asi aj ja tak..na fotenie urcite potom asi nie
Profilova fotka
ja nebudem mat vobec.... len kvietok vo vlaskoch...
Profilova fotka
ja by som tiez chcela, taky spanielsky, ale kratky, len nejak po lopatky...
Profilova fotka
caute babky dako nam to tu stagnuje...co mate nove??? ja zatial nic....este ani tie oznamka nemam :(((( ked bude ukazem vam
Profilova fotka
my akurat rozmyslame aku tortu si dame spravit... ako bude vyzerat z vonka
Profilova fotka
ja uz mam zajednanu..taku stvorcovu poschodovu a okolo kazdeho poschodia stuzka...mam taku aj v albume
Profilova fotka
my uz konecne rozdavame oznamka, len som este nestihla capnut do albumu... tortu uz mame tiez vybranu, bude taka ako v albume, len s tyrkysovou stuzkou a bielym tulipanom baby, uz sa nam to krati :)
Profilova fotka
ani nespominaj... a este tolko veci na dovybavovanie :D ale tesim sa... som strasne zvedava ake to bude v ten den
jaj dneska nam konecne dosli pozvanky a este musime dalej cakat kedy uz dojdu oznamka. no nic, dufam ze na velky den nebude prsat
Profilova fotka
presne, drzme si palce nech je kraaasne slnecno! my budeme mat vonku obrad, tak MUSI byt pekne :)
ahojte baby :-) tak sa nam to uz krati vsak? Ako vidim, tak aj vy viac menej koncite s pripravami. Teraz vsak najviac sa bojim pocasia, tak moc by som chcela, aby bolo pekne...
Ahojte ja sa tiez obavam pocasicka no ale nic ine neostava iba sa modlit mame tiez oslavu vonku Baby poradte kde sa daju vyrobit obrucky mmate skusenost?
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vy si chcete sami vyrobit alebo teda dat normalne zlatnikovi vyrobit? v obchode ste nenasli ziadne ?
zahrada pod vodou cela ulica pod vodou ale uz mame oznamka :-)
Profilova fotka
vsetko pod vodou, no hadam to do nasho krasneho terminu uschne, vykukne slniecko a vsetky sa budeme moct radovat z nadhernych exterierovych fotiek, obradov, hostin, ... :-D sonina22 - neviem odkial si, no my sme si oznamka dali robit v BA - Vrakuni, v zlatnictve Diamant u p. Fibera, su uplne krasne, kvalitne, boli spravene rychlo a nestali vela, odporucam ;-)
Profilova fotka
my sme vcera objednali konecne aj torticku... po dlhom rozhodovani ktoru si vybrat :)
Profilova fotka
aku budete mat tu torticku red_kika? my budeme mat trojposchodovu, bielu a na nej tupilany a tyrkysovu stuzku... a bude puncovo-orechovo-cokoladovu :)
Profilova fotka
Ahojte baby, akurat som sem len níhodne kukla....a pozerám, že tato tem vznikla este minulý rok =-) ....a my sme zacali svadbu na 17 jul 2010 planovat asi len pred mesiacom :-o =-) ale s prípravami, sme skoro na konci..už sa len s každým dohodnuť detaily, takže aj tak este je toho dosť...inak my sme si tento dátum vybrali preto, že vychádza zrovna na moje narodky :-D
Profilova fotka
ovecka84: my tiez 3poschodovu bielu..ale s ruzickami.. taku aku mam v albume :) Katkaag: to ste dost rychlo dali dokopy.. za mesiac.. dobreeee... my ostatne sme si dali dost na cas.. pomalicky rok sa pripravovat :) my sme teraz cez vikend dohodli, rezervovali posledne veci (kytica, jedlo, ubytovanie) - uz len alkohol. dopravu doriesit a mame hotovo :D
Profilova fotka
ahojte uz mame oznemanie (v albume) a dnes budu aj obrucky odfotim a dam do albumu.takze uz len posledne pripravy - jedlo zajednat a rozdat oznamenia :)
Profilova fotka
pekneeee.... to ani velmi meno nebudes menit ako som videla :) zmenis S na G :D
Profilova fotka
peknee :) len nechyba vam tam nieco v texte? nejak mi to tam nesedi s tym rokom a datumom a taak aj ja som teda konecne pridala nase oznamko :)
baby a uz to prichádza uz len mesiac a este nic nemam
Profilova fotka
dakujeeem...nieco tam chyba? hm..neviem...zatial nikto nic nehovoril :)))
Profilova fotka
uz som pridala popolnocne a topanky..takze uz vsetko :)) kolko budete mat ludi? ;-)
Profilova fotka
do 60 (4 deti)
Ahojte ženy, aj my máme svadbu 17.7. a začínam pociťovať paniku. Nemáme ešte oznámenia, vybraté menu, a ani svadobnú kyticu.Neviem sa totiž rozhodnúť. Poradte mi prosím. Chcela by som okrúhlu kyticu z chryzantém čo vyzerajú ako margarétky ale neviem sa rozhodnúť či čisto bielu alebo farebnú. Čo myslíte? Čo je krajšie? Šaty mám snehobiele a neviem či sa kytica celkom nestratí ale je viac elegantnejsia ako farebná, ktorá je tiež krásna, taká letná.Mám doniesť kvetinárke fotku že akú chcem ale neviem nič nájsť.Len jednu farebnú.Neviete mi poradit?
rusalka: tak to teda sa moc neponahlate, ale tak vsetko sa da stihnut a tak ked vies najst len farebnu, tak sa porad s kvetinarkou, ze ako by vyzerala biela....mne osobne sa paci biela kytica, ale to zavisi na Tebe, Ty sa musis rozhodnut
Profilova fotka
babenky .. uz len 3 tyzdne!!! :-D :-D :-D mate uz vsetko ci este nejake resty su?
no uz zacinam davat veci do kopy pierka hotove (204 kusov), oznamka a pozvanky uz v obalkach, etikety na flašach, pondelok idem skusat moje saty topanky uz mam, kytice objednane, darceky pre druzicky uz mam uz len jedlo nakupit a uz budem hotova

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?