Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
ja som kupila bielu organzu, 6tych umelych prisaviek a kupim 6malych ruziciek, to dame na organzu a prichytime prisavkami na kaputu ;-) budeme mat pozicane auto, takze to "zlozime" na nasom a potom uz v den D len rychlo pripevnime na jaguara.. ;-) x-) x-)
Odpovedať
Ahojte baby, mam svadbu 18.9. v katedrale na hrade, nevedeli by ste mi pomoct, nemozeme najst knaza, ktory by nas tam zosobasil, lebo oni nie su farnost a svojho knaza nemaju....Prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, som uz zufalaaaaaaaaaaaa :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( A hostinu budeme mat v restauracii hotela Olympia, nie je to nejake honosne, ale je tam prijemne a majitel je velmi mily, hlavne sa neplati za prenajom a manzelsky apartma je tiez ako darcek...
Odpovedať
Mariynka tak to si potom pozrieš ako to vymyslíš..bo ja mám už tiež kúpenú organzu..bielu na auto a žltú na stoly:)...a tie prísavky si kde kúpila prosím. Luciatko a skúšala si kňazov na Klokočine? Tam ich je dosť
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja som tiez robila nieco s prisavkami a nakoniec svagrina, co to finisovala ich nepouzila, priviazala to tenkym rybarskym lankom... aj tak sa mi zdali prisavky dost slabo drziace. najprv som nevedela zohnat (2€ za par v baumaxe sa mi zdalo moc), potom som kupila tescovsku malu policku do kupelne, lebo k nej boli prisavky (za 1,50€), ale tie nedrzali vobec. nakoniec som este kupila vo farbach-lakoch, co su na mostnej, tie boli lepsie (okolo 0,30€ kus) - tot moja skusenost.
Odpovedať
luci, skus knaza z kalvarie ;-) :-) :-) zuzik, oproti staremu tescu v ulicke su domace potreba, pod L a Š ;-) par korun stala jedna ;-) :-)
Odpovedať
bosacka, a ako to lankom pripevnila? my to pripevnime o spatne ale kde vpredu? o znak?neviem si to predstavit :-| najlepsie to bude vyskusat :-N ;-) kocky, mate niektora skusenost s kvetinarstvom u sandokana? ja si dam asi tam spravit kyticku ;-) x-) aj ked cena je rovnaka ako na trznici ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vies ze ani neviem, kam to pripevnila? asi o znak, prednu masku.... ale viem, ze to slo v pohode, nebol s tym problem
Odpovedať
Mariynka..dakujem za radu..ja bývam na Klokočine, dávame si v kvetinárstve pri schodoch robiť kytice a bývajú veľmi pekné..lepšie ako z galérie(mám skúsenosť so zvädnutými kvetmi, keď sme si objednali skôr)..Tá pani pod schodmi je ochotná, robí pekné kytice..a pozerala som aj jej www.stránku a venuje sa všetkému..myslím si že si si dobre vybrala..ja si tam chcem kúpiť tie svadobné poháre čo tam má tie najjednoduchšie:)
Odpovedať
zuzi, ;-) pojdem sa tam kuk :-) zevraj tam ma album s roznymi kyticami,ale ja uz mam vybratu..tak asi vezme obrazok a urcite mi spravi aj podla neho.. majitelka je moja byvala suseda.. ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby, smiem sa pridat?my sa berieme 20.10.2010 :-D :-D ale budeme mat iba veelmi malicku svadbu so svedkami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka ja mam na trznici kamaratku, takze pravdepodobne bude od nej kyticka :)
Odpovedať
cau jani, tak ja ty sa vydavas? :-) :-) :-) ja si dam spravit na klokocke, aby to tom nemal daleko.. ;-) :-) a gratulujem teda ;-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte nemate niekto kontakt na manzelov zitnanskych ... alebo nejake skusenosti s ich pracou .. kolko by ma to vyslo a tak ... dakujem ... ps... neviete niekto poradit kde by som zohnala konfety svadobne?
Odpovedať
macko pu, myslím, že je tu aj jedna téma o žitnanských a v tej bolo písané, že si pýtajú 2000 eur. nie, nepomýlila som sa :-) :-) za kvalitu sa platí kvantitou :-) :-)
Odpovedať
to luciatko : my mame tiez svadbu 7.8. na hrade v katedrale a tiez sme mali podobny problem a nakoniec sa mi podarilo zohnat velmi ochotneho pana farara z farnosti Nitra-Horne Mesto, co je fakt iba na skok hore na hrad a druha vec je ze na nas termin zatial nikoho ineho nemali :-D treba si asi obvolat fary a postupne sa popytat :-) a hostinu mame v PKO co je aj najblizsie a aj sa nam to tam pacilo. s panom riaditelom z hotela Olympia nemame dobre susenosti :-S to mariynka : dakujem za radu. aj ja som rozmyslala ze kupim organzu a uchytim ju na auticko asi o chladic, teda masku a zrkadla a do toho mozno nejake male kvietky. nechceme nic zlozite, kedze drahy na auticku pride po mna zo ZA a bude ho treba este umyt tak nech sa to aj jednoducho uchytava a zase dava dolu, kedze na nom zase odfcime domov :-D to macko pu : o manzeloch zitnanskych to co napisala zuzka723 plati a konfety najlepsie kupis objednanim cez net, aj na tejto stranke na bazari je viacero ponuk :-D baby a s kvetinarstvom na trznici z boku od tesca mate niektora skusenosti? za kazdu radu som vdacna :-)
Odpovedať
ahojte...citala som spatne prispevky a nasla som aj nejake ohladom salonu diamond, tak idem aj ja pridat aku tu skusenost. Na veltrhu boli vsetky pani veeelmi mile, ochota nadovsetko. Priamo v salone v nitre uz to bolo horsie. Bola som objednana na skusku siat a kedze nie sme z nitry, upozornila som ju na to, ze sa moze stat ze budeme chvilku meskat, nakolko clovek nikdy nevie, co sa po ceste vysomari. Meskali sme 30 minut, medzitym som volala, ze stojime v zapche. Hned ako som prisla do salonu, tak mi predavacka uzasne milym tonom oznamila, ze pol hodiny meskam a ze nie som ich jedina nevesta, tak nech sa idem laskavo rychlo vyzliezt a skusat saty. Ziadne dobry den, nevadi, stalo sa, nejak to stihneme. No uzas. Do siat ma zasnurovala tak isto ako aj na vystave, napriek tomu, ze som ju ziadala, aby mi ich zasnurovala tak, ako keby mi ich obliekala v svadobny den. Tak mi snurovacku dodatocne dotiahla kamoska, napravila mi vlecku...proste sa o mna postarala namiesto predavacky. Ta po mne celu dobu zazerala, ked som sa jej nieco spytala, nedajboze aby musela odpovedat, no des. Aby som tie negativa nachvilu vynechala, napisem aj nieco pozitivne. Vysli mi v ustrety, aby sme nemuseli tolkokrat cestovat a saty som si brala domov v ten isty den ako som bola na skuske. Teta krajcirka mi ich upravila v ten isty den. Saticky boli krasne, vonave, ciste...v tomto naozaj nemozem nic vytknut. Ale to bolo asi jedine pozitivum zo vsetkeho. Cena za saty bola myslim primerana, akurat v nej nic nebolo. Samotne saty, vsetko ostatne trebalo doplatit...zavoj, bolerko, tasticku, bizu...no uplne vsetko. Ked som si saty brala, pytala som sa, ako je to s pripadnym poskodenim, nakolko som mala saty s dlhou vleckou z tylu. Odpoved bola, ze pokial im nedonesiem odtrhnutu vlecku, zaspinene od vina a podobne, nic sa nedeje. Baby, naozaj som sa snazila, vlecka bola dole asi 3 hodiny z celeho dna. Pripustam, ze v tom tyle na nej boli dierky a na jednom mieste bolo natrhnuta viac, ale po prve: ked som si ich brala, poskodenie tohto typu, pokial to neurvem im nevedilo a po druhe, ani ma nenapadlo tu vlecku kontrolovat, ci tam nahodou nejaka diera nie je. Ked som tie saty doniesla, predavacka si ich vybalila, dobre ze si lupu nezobrala a skumali ich minimeter za minimetrom kde je aka dierocka a kde je co natrhnute. Nech mi nehovoria, ze s tym nepocitaju, a ze oprava 2 cm dier na tyle je neviem ako nakladna alebo ze sa to neda opravit. Ja ked som videla, ake saty baby nosia do salonov, roztrhane cipky ale tak, ze by clovek plakal ked to vidi, a tetusky v salonoch povedia, ze je to v pohode, ziadna pokuta, ze sa to opravi. A v diamonde mi za natrhnuty tyl zauctovali prosim pekne 100 eur s tym, ze sak oprava bude este raz taka nakladna. Tak mi teraz povedzte, ci to je normalne. Mne uz je to jedno, nebudem sa tam s nimi natahovat a nicit si nervy, nech si tie peniaze strcia niekam, len ked si tam budete poziciavat saty, davajte si na to pozor a v ramci moznosti si ich pred vyzdvihnutim aj skontrolujte, ci tam nahodou nemate aj nejake starsie vady, ktore vam mozno potom nauctuju ako poskodenie, lebo to ich minimetrove skumanie je na zasmiatie.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mary :) sak ja som ta ani nespoznala :)))) je toto mozne :) no berieme sa aj my :) 20.10.2010 v stredu o 13:00 ocuj, kde ste si objednali obrucky a co vas vysli?lebo ked som kukala na tie palky v mlynoch a v maxe, tak som skoro odpadla :-D :-D
Odpovedať
prosim vas, kde v nitre zozeniem ŠPZ novomanzelia, alebo nieco na svadobny motiv???
Odpovedať
mima, teraz si ma dobre vystrasila :-| :-| aj ja budem mat satky z diamondu :-| ale brigaduje mi tam kamoska a praveze sa mi zdalo, ze tie predavacky su najmilsie zo vsetkych salonov :-| :-| ;-) aj ja mam vlecku, planujem ju dat dole len na foteni a pri vchadzani do kostola, inak ju budem mat zapnutu, ale aj pocas tych par hodin co bude spustena sa jej nieco moze stat.. :-| ja som sa info.,ci sa daju saty poistit, nevedeli mi to povedat.. skusim sa spytat nejakeho pistovaka,ale kamoska mi tvrdi, ze saty sa daju poistit len vramci bytu,v ktorom byvam a je poisteny.. ale co potom,ked sa mi poskodia vonku alebo v restike? no toho vina sa bojim, mam maximalne biele saty, bolo by to total vidiet 8-( ako 100eur za kusok tylu :-| :-| :-| no comment :-S 8-( ja som zatial pocula len same pozitiva na diamond, som preto zvedava, co tam zazijem ja :-| ;-) cukrik, ;-) my mame obrucky zo sale, take iste co v nitre stali 17litrov sme v sali kupili za 12 ;-) :-) :-) behnite do sale a kuk ich stranku zlatnictvo.sk :-) bacha na carismu!!!urcite nie!!!!!!!
Odpovedať
palucka, na agraci pocas vystavy zvyknu take robit.. o inom neviem ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
palucka ja som videla v NR v Garamodnde. Viazu tam diplomovky, robia oznamenia a videla som ze tam maju aj SPZ-tky. Je to vo dvore vedlai Hami Papi (byvalej palacinkarni)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, diamond fakt vsetci chvalia, aj mne sa tam pacilo, ale uz som pocula tu od jednej baby, ze za male poskodenie pytali velku pokutu :-| ...a 100€ je strasne vela mne v Galante povedali, ze aj vino je v pohode, iba roztrhnutie by bol problem... (a ze sa nemam pokusat nic cistit :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby neviete mi niektora poradit bud nejaky velmi pekny kostolik alebo kastiel alebo jednoducho pekne miesto na svadbu ... chcela som povodne topolciansky zamok ale je moc daleko na to aby hostia tak daleko cestovali dakujem
Odpovedať
bosacka, tak ale s tym sa musi ratat.. vino a pod. :-| ved ich nebudem mat doma na vesiaku 8-( to mam 14hodin davat pozor, aby mi niekto nestupil/nepolial/neposkodil saty? za to im zaplatim tolko eur????? tak diky 8-( 8-( ja len dufam, ze ja budem mat s nimi dobru skusenost.. ;-) :-) :-) macko, mojmirovce ;-) x-) ale ved topolcianky su v pohode, ved svadobanom musis zabezpecit nejaky odvoz-napr. objednat autobus ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka, carisma nie?tu my uz dvaja poradili :D ale sak pokukam, uvidime aj nasa katuš s berkim maju od nich
Odpovedať
nie dobru, ale nebudem mat zlu skusenost.. :-D ;-) :-) :-) cukrik, precitaj si temu zlatnictvo carisma ;-) :-) :-) potom pochopis ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem kuk :) a pocuj nevies ake maju v tej sali otvaracie hodiny?to som nenasla...lebo majko moj robi do piatej...
Odpovedať
ahojte. vidím že sa bavíte o carisme. ja mám tiež s nimi zlú skúsenosť. ale tá sa netýka sortimetnu a tovaru, ten majú v podstate kvalitný ale ide o personál, ktorého kvalifikácia je na bode mrazu a ochota pani vedúcej je tiež o ničom. ]-( tiež som sa v tej téme k tomu vyjadrila.
Odpovedať
Profilova fotka
si asi uviazeme motuziky na prsty a bude pokoj :-D :-D
Odpovedať
ale nie. šak prstienky majú v pohode. len prístup o ničom. a ty si predsa kupuješ a berieš domov prstienky a nie tie baby :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?