Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
som myslela ako tie predavačky
Odpovedať
ja som pocula, ze maju vela reklamacii, ktore neuznaju a nakoniec im za opravu musis este zaplatit.. :-| :-| mne sa predavacky zdali schopne, aspon v galerii nitra ;-) :-)
Odpovedať
možno vymenili personál :-D
Odpovedať
to neviem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sak ale preventivne :-D :-D :-D
Odpovedať
Prosim vas, podbradniky by som kde zohnala, najlepsie cisto biele???
Odpovedať
caute,co sa tyka obrucok,my sme kupovali v zlatnictve Rubin na pesej a boli sme velmi spokojni.Maju tam velmi velky vyber a predavacka nam aj poradila co by bolo lepsie,ako kombinovat a pod.Povedala, ze dva tyzdne a presne tie dva tyzdne to trvalo a este nas aj milo prekvapila cenou,cakali sme totiz viac :-)
Odpovedať
maryinka: neboj sa, urcite ich budes mat krasne a ked tam mas kamosku, tak to bude v pohode. Ved som aj pisala, ze saty som mala krasne, vonave, cistucke. Len ma proste zarazil pristup tej jednej pani, chladne chovanie a neochota. Ta druha bola mila. Ja som od nas zo salonov zvyknuta na ine chovanie a komunikaciu. Bohuzial tieto saty mali v mojom cisle len v diamonde (aspon co sa mi podarilo najst) a kedze som ich naozaj chcela, musela som ist tam. A vies, zalezi od salonu. V niektorom dostanes saty plus vsetky doplnky zadarmo, ked vracas saty, nezaplatis ziadnu pokutu, aj ked su poskodene. A v inom nedostanes nic a zaplatis za kazdu spinku, dierku a natrhnutie. Ja naozaj nejdem hodnotit, ci to bolo opravnene alebo nie, ale ked das za saty 500 eur, tak mozno aj tak cakas, ze ked ich nedonesies doriadene, tak ta cena pokryje aj opravy a nie ze ti nedoplatia zalohu dalsich 100 eur. A myslim si, ze ta pokuta bola az moc vysoka na to, v akom stave som ich vratila. Uz som videla take saty znicene, ze by som az plakala, co s nimi tie baby dokazu a neplatili nic, vsetko sa vyriesilo. Preto to cloveka zamrzi, ze sa naozaj snazi, aby saty neposkodil a potom mi tam budu po minimetri skumat, kde je co roztrhnute. A pri tom tyle s tym musia pocitat, alebo teda aspon by mali. Hocikto kto by si ich dal na seba ich donesie take iste. Ale to je jedno. Kazdopadne, saty chvalim, boli uzasne, pristup som si odmyslela...ale treba si davat naozaj pozor, aby si nahodou kdesi cosi neurobila a neposkodila, lebo si to zaplatis. A taktiez si ich pri preberani poriadne pozri, tak ako ich oni pozeraju, ked ich budes vracat. Mozno objavis nejaku "vadu". Takze tolko.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
salondiamond, diky za vysvetlenie.. ;-) hned som pokojnejsia.. ;-) :-) :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
palucka, ja mam podbradniky od baby tuna z MS ;-) kuk do albumu, urobi ti ake chces, cena cca.3eura/kus x-) kika, a kde mate svadbicku/restiku? x-) aj ja sa v ten den vydavam :-N ;-)
Odpovedať
ahojte, k obrúčkam: skús vyskúšať zlatníctvo Kamea z Trenčína. Ceny obrúčok sú tam primerané a čo je dobré, tak platíš cenu za pár a nie cenu za gramy, čo by ťa určite vyšlo viac. majú aj stránku tak tam mrkni. ŠPZ novomanželia, videla som ju v salone Collete. len si teraz presne nespomínam, kde ten salon je :-) :-) :-) a tá pokuta 100 eur??????? by som sa jej vysmiala do tváre a odišla by som....
Odpovedať
ešte som zabudla reagovať na to kvetinárstvo. pokiaľ myslíš kvetinarástvo KVETY M. V. ROSES z boku tržnice, tak ja som si tam práve včera zarezervovala kyticu. priniesla som jej fotku, ktorú mám aj v albume a ona mi ako jediná z mnohých povedala, že to nie je problém urobiť a vôbec to nebude púšťať farbu. normálne mi spadol kamen zo srdca :-) :-) :-) :-) dalo by sa to urbiť síce aj v iných kvetinárstvach, len sa tvárili, že čo tu chcem, a či si nemôžem vybrať niečo normálnejšie. a ked som sa ich pýtala na približnú cenu tak to bolo od 2000 sk do 2500 sk. na tržnici mi ju spraví za 1500. kvetinárstvo teda odporúčam
Odpovedať
Profilova fotka
Obrucky robi aj jeden zlatnik v Lipe na Chrenovej na poschodi. Ma sice len katalogy, ale poznam 3 baby co si u neho dali robit obrucky a su zatial spokojni. Cena zavisi od hrubky obrucky, od velkosti, berie aj stare zlato. A este v Jelenci je jeden zlatnik, tiez vraj lacny. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chcela som k tej Kamei - videli sme ich ponuku na vystave, malli krasne obrucky y vyzeralo to velmi elegantne, ked ich predavacka chytala v bielych rukavickach... ale nam prave ta stabilna cena za par nevyhovovala, vysli by nas ovela drahsie ako ked sme mali podla gramaze... treba si zistit, moze to byt individualne
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nemate niekto prosim urobeny rozpocet na svadbu potrebujem ... pls je tu niekto kto mal svadbu v symfonii kolko vas to vyslo dakujem velmi pekne .. kludne napiste do ip dakujem
Odpovedať
ajoj zuzka723 pozrela som si tvoju kyticku a ked ti vedia urobit presne taku istu tak nie je o com :-) ja si este musim vybrat ze aku by som presne chcela ale pojedm si asi aj ja tam objednat :-D
Odpovedať
kocky, mne sa zda bb-design a MVflowers drahe.. :-| :-| nenadsadzuju ceny uz len za popularitu? :-| :-N ;-)
Odpovedať
mariynka, pozerala som tvoj album a mala si tam aj kyticu, akú si predstavuješ.... pekná. aj ja mám strašne rada frézie, krásne voňajú a sú nádherné. preto sa mi zdá, že tvoja kytica bude asi aj trochu drahšia, lebo sa musia doviezť a strašne veľa stoja. ale zase, tá ich vôňa stojí za to. skús si pobehať menšie kvetinárstva a spýtaj sa ich čo by asi tak vyšla. zober si zo sebou fotku. oni by ti mali povedať. myslím, že tu niekto spomínal aj nejaké kvetinárstvo na klokočine :-) :-)
Odpovedať
zuzi, ja-dam si robit asi na klokocine.. a podla mna to nie je az take drahe :-N cena je kolo 50eur ;-) a takato ista cena je aj na trznici.. lenze ja byvam na klokocine, tak drahy by to mal cestou ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
potrebujem vediet od nejakej uz vydanej nevesticky kolko to vide v symfonii .. nas bude 70 a uz neviem kde by sme to inde mohli .. aspon informacnu cenu dakujem velmi pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
macko_pu - najlepsie spravis, ak sa tam pojdes osobne opytat... vzdy zalezi aj od toho, co schete jest a tak... symfoniu tu davno nikto nespominal. neviem, co ste uz pozerali, ale pre taky pocet ludi moze byt PKO, agroinstitut, divadlo, koliba na agraci, mozno aj penzion u grofa (to neviem isto), olympia, Mladost, Mojmirovce a urcite som nenapisala vsetko.
Odpovedať
Profilova fotka
hm aj tak dakujem :)
Odpovedať
Ako vyzera ta koliba na agraci? my hladame tiez nieco vacsie.. aby sa tam v pohode voslo 80 ludi... ale nie take ako PKO, agroinstitut... ziadne kulturaky a podobne miesta.. chceme nieco take pekne, stylove alebo moderne.. ale asi nie kastiel, lebo by sme sa nedoplatili. existuje v okolo nitry nieco take? Dakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
hmm to sa ja tiez snazim zistit .. bud je vsetko male alebo v style kulturakov ... jedine co sme videli je topolciansky kastiel ale ten je drahy hlavne kvoli selijakym poplatkom .. cely sme mat svadbu niekde vonku
Odpovedať
Profilova fotka
skuste to, co som popisala (myslim, ze viacere tie miesta by splnali tie kriteria, co ste napisali)... ta koliba by sa vam mohla pacit... ja som prv tiez uvazovala, zistovala a potom som pochopila, ze netreba vahat a ist sa tam rovno pozriet, porozpravat a uvidite. tu kolibu vlastni ten isty co mediahaus, takze na ich stranke mozete najst cislo a dohodnut sa. aaa divadlo ma tiez nieco do seba (kuknite moj album) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. My budeme mat svadbu v Cabaji v Penzióne Salaš, to je hneď na začiatku Cabaja, vpredu je reštaurácia a vzadu je penzión s krásnou veľkou sálou. Výborne tam aj varia, bola som tam na oslave 70-tky. Prevádzkar nám vravel že už mali aj 100 ľudí a bez problémov sa tam zmestili :-)
Odpovedať
chvostiklt: 100ludi? ved na stranke maju napisanu ovela mensiu kapacitu... uz nepamatam presne to cislo a aj som im tam pisala mail, ze ci sa zmesti okolo 75-80 ludi a napisali mi ze nie...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?