Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Lucia1986- ešte Potravinárska škola má sálu...len neviem ako je to z obsluhou a varením tam..ale bývajú tam svadby..
Odpovedať
ta Potravinarska skola,ak myslite tu na Chrenovej pri Centre, tam obsluhuju studenti skoly a varia majsterky co ucia na skole. Aj my tam budeme mat svadbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
na potravinárskej som mala svadbu min.rok a dávam im všetky ****. max.spokojnosť, pekne nazdobená sála, výborné jedlo a všetko čo nám ostalo nám nabalili domov. boli tam drobnosti, ktoré by som im vytkla, ale sú to zanedbatelné veci...
Odpovedať
ahojte, tak aj ja to uz mam zistene ;-) v Mojmirovciach sa plati 17eur ;-) tak super, hned som spokojnejsia :-) :-) :-) ak by bolo blbe pocasie, pojdeme tam.. ;-) a mozno tam pojdeme aj ked bude pekne.. ved su to krasne priestory.. x-) x-) x-)
Odpovedať
Mariynka..a tie Mojmirovce si netreba zajednať dopredu?
Odpovedať
nie, napisali mi, ze len treba prist, pofotit sa a zaplatit ;-) :-) :-) tak sa tesim :-) :-)
Odpovedať
no tak to je super teda:)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka a nebojis sa ze ked si vopred nezajednas hodinu, v ktoru sa chces fotit ze tam bude vela neviest (ak bude prsat je to mozne) a budes mat malo casu na fotenie? Lebo mne moja fotografka povedala ze miesto fotenia nam vopred zajedna a dala nam na vyber mojmirovce alebo lefantovce :-) Ale zas ked ti napisali ze netreba.......... 8-)
Odpovedať
tak ked sa to neda zajednat.. a co je v lefantovciach??? =-) :-N ;-)
Odpovedať
...lefaky maju tiez kastiel :-D
Odpovedať
no tak dobre vediet ;-) a co je este teda nieco pobliz?nech mame viac veci na vyber, kdyby neco :-N ;-)
Odpovedať
mary malanta :-D :-D :-D ,ta je prenadherna, to je smerom na zm na beladice,ale ta je asi v rukach sukromnika, nasi znami sa tam fotili, ale neviem ako sa tam dostali :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
nevlastni malantu SPU?????????????? :-N :-N
Odpovedať
Ahojte babenky, neviete mi poradiť...chcela by som sama zdobiť a neviem, koľko metrov organzy mám kúpiť pre cca. 60 ľudí vrátane svadobného stola. Prosím do ip
Odpovedať
...Mary netusim, ale ak si na FB, tak mrkni fotograf katarina zitnanska svadba alexander a anamaria nitra, datum svadby neviem, oni sa tam fotili, interier je genialny, velikanske okna a visiace lustre :-D :-D :-D
Odpovedať
...album ma nazov A a A, sekla som sa, je tusim na 7. strane :-D :-D
Odpovedať
bad, som na FB ;-) ..krasne.. x-) x-) x-)
Odpovedať
ahojte baby ja mam svadbu na potravinarskej skole mate s nou dobre skusenosti? :-) Inac to s tym fotenim ste ma potesili aspon viem kam mozeme ist kuknut keby prsalo. Dakujem :-)
Odpovedať
Ahoj chcem sa opytat vie niekto ci ten spominany kastiel v Malante vlastni SPU?dakujem
Odpovedať
zienka, nie, agrokomplex.. ;-) esteze tam moj buduci svokrik robi, snad sa mu podari vybavit nam ju.. na fotenie.. :-N ;-) x-) x-)
Odpovedať
Mary a vie sa tam dostat aj smrtelnik, ked si fotenie v areali zaplati?
Odpovedať
bad, asi nie.. ale neviem.. skus napisat na AX :-N ;-) :-)
Odpovedať
ahojte baby...kde ste kupovali, alebo sa chystáte kupovať obrúčky?...bo my rozmýšlame, že si dáme vyrobiť :)
Odpovedať
zuzi, my mame zo Sale.. vybrali sme si ich na nete, nasli aj v Nitre, ale najlacnejsie boli v Sali.. ;-) x-) a o dost.. ]-( :-| ;-)
Odpovedať
kocky, ktora z Vas sa v najblizsom termine vydava v kostole na Klokocine??? :-) :-) :-) a ktora sa vydava 26.6. v PKO hore? :-N ;-) :-) :-)
Odpovedať
ajojte baby :) zuzik42 : my mame z kamei z TN a sme velmi spokojni :-D mariynka : aj ja som zvedava na referancie, tak potom posli dalej info :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik - my mame zo zlatnictva jozef a martina (take malicke na pesej zone) a boli sme spokojni... uvidime ako budu obrucky vyzerat casom... vyrabaju ich v trencine a mariynka co pisala ze maju zo Sale maju od toho isteho vyrobcu kazdopadne som tu citala vela staznosti na carismu :-|
Odpovedať
zuzik42 : este ma napadlo ze ked si budete vyberat obrucky tak sa vyhnite uprave pieskovanim lebo co mala kamoska tak po roku vyzerali hrozne opotrebovane akokeby ich mali uz najmenej 10 rokov a so skusenosti vlastnej svagrinky tak ani uplne leskle nie su velmi prakticke lebo rychlo sa poskriabu. my sme sa tohto drzali takze hadam nam budu dlho sluzit :-D ale urcite si vyberiete krasnucke :-D
Odpovedať
no my sme sa rozhodli..že dáme staré zlato..a dáme si vyrobiť..zisťovali sme že za robotu chce 100eur..a vybrali sme si z katalógu breuning....ten zlatník robil už babke retiazku aj mamine prsteň..má dosť roboty a venuje sa tomu 15 rokov tak sa toho nebojím..a monicska ďakujem za radu..ani sme si nevyberali uplne leskle...
Odpovedať
paci sa :-D baby poradte ako riesite vyzdobu auticka? chceme iba nieco jednoduche, nie gycove :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?