Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No mne tak povedali ze 100 ludi bez problemov. Ja tolko mat nebudem takze v podstate mi je jedno ci sa tam tolko zmesti alebo nie :-)
Odpovedať
Baby ja mam velky problem s fotografom... vsetci dobri obsadeni :( Len jeden mi zatial napisal, ze ma volno... studio Aphyx, p. Janosik - fotograf, nie kameraman. video nechceme. Jeho fotky sa mi pacia... ale citam tu dost zlych referencii na kamaramana - video od Aphyx. Neviem ci to jeden clovek robi u nich len, alebo to je iny? mate niekto skusenost s fotenim od Aphyx? Dakujem!
Odpovedať
kristinav, ja si myslim, ze su na to dvaja ludia, ale skus napisat kockam, ktore ich mali.. ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, sorry, že sa sem "votriem", ale nemá prosím vás niektorá skúsenosti s kaderníčkou Martinou Jakabovou?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja by som potrebovala poradit nejaku dobru kadernicku v nitre... pripadne aj vizazistku, najlepsie taku, ktora chodi na svadby aj k vam domov... nie som z nitry takze moc nemam obehane ale svadbu budeme mat tam... dakujem
Odpovedať
viki, ak chcesm ja ti dam kontakt.. bude ma malovat kocka z nitry a pride ma namalovat domov, aj skusku budem mat.. a cesat ma bude moja super kadernicka, mlada baba, odskusana, ale idem k nej do kadernictva,ale viem, ze chodi aj domov.. kde v nitre budes "doma"?lebo ja som z klokociny, tak ak si z inej casti, urcite sa najde aj vela inych kadernicok.. ;-) :-) juska, ja ju nepoznam.. :-N ;-)
Odpovedať
Vizážistku tu nepoznám ani jednu. Mna líčila jedna pani vo Vrbovom pri Piešťanoch a trochu som sa toho bála, kedže ja sa moc nemalujem. Dopadlo to super. Dala mi nejaký divadelný make-up a počas celého dna sa mi na tvári neobjavila ani kvapka potu. Vôbec som sa neleskla. Zato manžel, tak toho som stále pri fotení prepudrovávala :)))) Kaderníčku poznám jednu, robí krásne účesy, šikovná je, len škoda, že teraz nerobí, lebo je na materskej. Ja som chcela, aby mi vlasy robila ona, len som to mala odruky, pretože ženích ma mal prísť vypýtať z Piešťan.
Odpovedať
ahojte..dlho som sa neozvala, bola som na dovolenke a teraz som nastúpila do robotky...mariynka ako sa vola kadernicka kamoska? má salón na klokocine? stačí aj iniciálky napísať:)...
Odpovedať
zuzik42, ano.. ;-) vola sa Matka.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja musim zohnat tiez daku dobru kadernicku...mala ma cesat sesternica, ale bude mat vtedy asi mesacne babatko, tak ju nechcem otravovat...a vizazistka...ach jaj...poznam jednu veeeelmi dobru, je to kamoska...vzdy maluje maminu a malovala ma aj na stuzkovu a tak, ale ked ona vzdy vsade chodi neskoro...u nej je to riskantne :-D :-D
Odpovedať
prosím kto mal svadbu v agroinštitute...ako tamvaria a ako ste boli spokojné kolko približne vyšlo svadboné menu .. dakujem
Odpovedať
Ahojte babizne, tak ako pripravy? My sme museli narychlo hladat noveho fotografa, kedze nasa povodna (vybavena rok pred svadbou) padla, stresy boli...ale uz mame noveho, tak sa tesime :-D :-D :-D :-D ...ako su na tom s oblecenim vase polovicky? moj cisty "salamista" povedal, ze staci az v auguste vyriesit jeho oblecko, nemate tipy, kde maju pekne biele vesticky s kvietkovym motivom?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte babeny, no my mame svadbu az v juli 2011, ale vcera sme si boli zajednavat kostol, Piaristicky,ale je tam velke lesenie a nevedia ci tam bude aj o rok...tak teraz rozmyslame, co a ako. Babeny chcela som sa spytat, ohladom vlacika na odvoz hosti, ma niektora na nich kontakt? chceli by sme sa poinformovat. dakujem veeelmi pekne
Odpovedať
Profilova fotka
moj povedal, ze to ma caaaas, ze to staci zaciatkom oktobra, ze co ak nahodou schudne :-D :-D :-D
Odpovedať
bad, ktora fotografka vas sklamala?? ]-( ]-( :-| moj drahy tiez az o mesiac planuje oblek kupit.. :-D :-D ale to obehame za jeden den-dufam :-N ;-) makromolekula, nitrianskyexpres.sk ;-) :-)
Odpovedať
Mariynka, dakujem pekne, uz som im napisala:)
Odpovedať
Profilova fotka
veroni22 - my sme sice nemali v agroinstitute, ale bola to nasa 2. volba... pocula som spokojnost a nie su velmi drahi (skor sa mi zda ze z tych lacnejsich). najlepsie je rovno sa ist tam pozriet a porozpravat bad - vela vesticiek aj s kravatami mali v salone, ktory je oproti malemu tescu v tej ulicke (nepamatam si nazov, tusim na ch), alebo je taky maly obchodik na kupeckej s panskymi odevmi, vedla la mariny (tam mali mensi vyber, ale tusim lacnejsie). mozno su aj ine, tu som videla ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bad - kedze mame v rovnaky den svadbu ja som na tom s pripravami asi takto. Obrucky mame vybrate, ale zatial sme si neboli dat spravit. Oznamka mame tiez vybrate, chcela som aby boli do dovolenky hotove, no uz viem ze sa mi to nepodari :-p Ja mam len svadobne saty, topanky, v piatok som vybavila kadernicku, popolnocne saty este nemam ani nove topanky k nim. Priatel tiez nema ani oblek ani topanky, povedal ze na konci augusta. 8-) Vyzdobu saly zatial neriesim, dame si spravit restike a im to staci 2 tyzdne pred svadbou a pravdepodobne ju ani nebudem prisposobovat ani farbe pierok kedze si sijem bielo - zlate :-) :-)
Odpovedať
...bosacka - dakujem za tipy ohladom vesticiek :-) ...cukrik580 - presne ako keby som pocula mojho, aj on dufa, ze zhodi :-D :-D :-D :-D :-D , len aby :-D :-D :-D chvostiklt - ja uz som oblecena a obuta nakomplet :-D :-D :-D , este som neriesila licenie a uces (predstavy su, len vlasy dobre nie su, asi by som potrebovala za vagon priceskov, lebo mam jemne vlasy a nic mi nevydrzi viac nez hodinku), ale objednavam sa :-D :-D :-D cez babu, ktora nam robi vyzdobu, tak dufam, ze to dopadne podla ocakavani, oznamka uz mame pomerne dlho, aj etikety na vinko a dakovacky za dary, chybaju nam krabice na vysluzky, flasky a stuple na vinko a nahlasit pocet zakuskov tete cukrarke a doniest foto svadobnej torty, su to malickosti, ale je toho dost :-) :-) :-) a pierka sa nam robia uz druhykrat, kedze s prvymi sme neboli spokojni (resp. netrafili sa nasej farbym, aj ked mali obrazok)
Odpovedať
caute kocky, my sme dnes boli na druhej nauke a v pastoracnom centre nas oslovila mlada baba-fotografka, fotila pre rozne casopisy, ale zacala fotit aj svadby, kuk renatacakova.com mala so sebou pekne portfolio :-) :-) :-) takze moj tip na dalsiu fotografku.. ;-) :-) :-)
Odpovedať
Mariynka - ahooj, sorry ze ti do toho zasahujem, ale Renatka je stvorena na akciu, zivot, prirodu, live udalosti, podla mna toto jej sekne viac ako fotenie svadieb... ;-) Dobry typ ale nie na svadobnu fotku si myslim. Pokial clovek hlada originalitu, tak treba hladat dalej, alebo netreba setrit ;-)
Odpovedať
radlinka, ked som si pozerala jej stranku, prekvapilo ma, ze som tam nenasla ziadny book so svadob.fotkami.. =-) ale nas oslovila, ci by sme nechceli svadobu fotografku.. takze asi sa zacala venovat aj tomu.. ;-) :-)
Odpovedať
Baby prosim, neviete mi pomoct, potrebujem predat zalohu v svadobnom salone Gabriela-Mercedes, Angelika, plati v SA, GA , DS, Tesedikove v hodnote 100 eur predam za 80 eur...neviete o niekom kto si potrebuje pozicat svadobne saty, alebo spolocenske?
Odpovedať
Ahojte,chceli by sme na svadbe davat ako pamiatku take male flasticky plnene domacou palenkou.Neviete mi poradit kde by som zohnala taketo rpazde flasticky?dakujem velmi pekne
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj palucka, ja si idem do tesedikova do gabriela-mercedes zajtra skusat saty, tak ak by som sa nahodou rozhodla, rada pomozem :-D :-D :-D ak by sa to teda tak dalo
Odpovedať
Profilova fotka
uz nic :))) uz som si zajednala :)
Odpovedať
...uspesny vikend za nami :-), podarilo sa mi konecne dokupit kabelku k popolnockam a vyfasovala som aj krasne nausnicky (tiez k popolnockam), takze az na samodrzky som uz komplet oblecena, tesimmm :-) a zaciname s obliekanim draheho, pocula som ze pri byvalej Instale (smer Krskany) dakde pri kasarnach maju perfisne obleky za rozumnu cenu, neviete ma dakto navigovat? :-) dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ahoj, je tam v tej ulicke aj sklo porcelan a ides tam pooooriadne dozadu, je tam zuzena cesta, nieco tam stavaju alebo prerabaju alebo co ale musis poriadne pozerat, je tam len taky karton alebo co, kde je napisane, ze obleky a nakreslena odbocka tusim , je to na pravej strane, to najdes, ked sme my nasli :) inak je tam suuuuper pan, fakt mily, zlaty :-D :-D a pacil sa aj mojmu nastavajucemu,. tak sme sa bud zalubili obidvaja, alebo bol len fakt sympaticky :-D :-D ale ne, fakt sa snazi poradit, my sme tam boli minulu sobotu a veeeelka spokojnost ;-) ;-)
Odpovedať
cukrik580...dakujem za GPS :-D , dnes sme tam boli, isli sme len na prieskum, ktory skoncil kupou celeho obleku, svadobnej kosele a manzetovych gombickov a den sme zavrsili v centre, kde sme dostali topanky pre draheho :-) viva neplanovane nakupy!!!!! ...baby odporucam sa ist pozriet do spominanej predajne, mily, ochotny personal a genialne ceny :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neni zac, rada som pomohla, aj nabuduce :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?