Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ahojte ja som akurat prisla s novymi pazurikmi a tukam ako datel :-D umele nechty nikdy viac to bolo bolesti ako u zubarky!
Odpovedať
ahojte, ja som akurat dokoncila pracu :-) zabka, preco ta to bolelo??
Odpovedať
Robila ti tie nechty pod tou lampou a to bolelo vsak?
Odpovedať
nie vobec nie, uz len ked sa pilnik priblizil k prstom krvacali, kozmeticka bola nestastna a ja am akrylove nechtiky
Odpovedať
no co uz mam fajnove rucicky
Odpovedať
Ahojte.. :-) Zabka,to tak boli????
Odpovedať
evi neviem, spytaj sa kaprik, ja som to mala prvy a asi posledny krat, ale ja mam naozaj jemmne ruky, nikdy nepracovali zatial :-x
Odpovedať
Tak to si ja radsej budem pekne dalej "pestovat" tie moje nechtiky.. :-D
Odpovedať
babenky, pojdeme zabku pozriet hromadne, mali by sme na nich nieco vymysliet...do IP
Odpovedať
csikike coooo? :-. evi aj ja som usudila, inak aj ona hovorila, ze je skoda, ze mam pekne nechty (ale zlomeny palec, takze museli ist prec :-( ) inak dakujem pohariky su krane!
Odpovedať
zabka, nemas zaco :-N
Odpovedať
zabka, neboj, nic sa nekona :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak boli, to ale pre krasu treba trpiet!
Odpovedať
Ahojte, je tu niekto?
Odpovedať
zabka, vidim, ze ste sa cinili :-D
Odpovedať
ahoj ja som tu, hram sa s fotkami a idem si definitivne vybrat kyticu
Odpovedať
no trocha by aj bol uz cas :-D , ale nie, do soboty ju mozes menit...ak ju chces na sobotu x-)
Odpovedať
nie nie, vcera som rozmyslala a asi aj s freziami, nech to pekne vonia, dalo by sa to aj druzickam zakombinovat?
Odpovedať
jasne, vsetko sa da, akosi mlada nevesta praje :-D
Odpovedať
:-D dakujem, idem teda nakupit, lebo uz sa preberaju hladosi a vyberiem si
Odpovedať
oki, potom sa ozvi ked ich nakrmis :-D
Odpovedať
jasne, snad aj s jasnou predstavou ;-)
Odpovedať
manzel vyzera hoooodne elegantne ;-)
Odpovedať
tak uz som tu nikto nepribudol? :-.
Odpovedať
nie, zase len my dve
Odpovedať
dakujem x-) , len sa mu nelubi latka, vraj je taka dedovska, ale co uz, inak usity je super! musim pochvalit
Odpovedať
dedovska? To je aka? Nie je cely cierny?
Odpovedať
nie je to v podstate hnčdy oblek s taymi pasikmi v latke, proste taka struktura ako mavaju dochodcovia :-D , apson jemu sa teda zda, no ale na vyber uz nema
Odpovedať
a nevyberal si latku on?
Odpovedať
ahojte, tiez som tu, ale si len citam ... ako sa mate? zabka, v akom si psychickom stave takto 2 dni pred? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?