Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
baby, chcem sa vas spytat, aj k vam je pocut v stredu, v piatok a v sobotu diskoteku, ktora sa teraz cez prazdniny robi na plazi vo Veci?
Odpovedať
hej u nas urcite,my sme tri ulice od vahu ... ale mne to az tak neprekaza, ked som unavena zaspim ani neviem ako
Odpovedať
no tak ja som z toho na nervy.. uz som napisala aj na mestsky urad :-)
Odpovedať
Vies nieco lepsie. V metre mali, ale boli balene po 100 ks.
Odpovedať
Ja som si to vsimla len v sobotu.
Odpovedať
Kaprik, my mame odtial ale len 50 ks balenie, mozno si si to mensie nevsimla, tak potom skus papiernictvo, tam by nemali byt drahe
Odpovedať
Dnes nemam cas, ale zajtra alebo v stredu opat obeham mesto.
Odpovedať
svokrovci tiez kupovali v GA, sa mi zda, ze niekde pri univerzali a maju aj v SA v PEME, treba skusit
Odpovedať
Urcite skusime.
Odpovedať
Ahojte, tak ja som uz konecne po skuske, nie som sice nadsena, ale na vyber uz nemam :-|
Odpovedať
Ako to ze nie si nadsena :-o , inac podarilo sa ti zohnat v BA bizu?
Odpovedať
To ani ja nechapem. Nemas foto?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, uz ste tu? Tak vam mozem na chvilu hodit foto, nechcem ho tu mat =-)
Odpovedať
Som plna ocakavania.
Odpovedať
Cakame
Odpovedať
mno mozte mrknut
Odpovedať
kukla som a konstatujem, ze sa ti viac hodi zavoj zhora, mozem malu otazku? Mas farebne sosovky?
Odpovedať
Dufam, ze ti mozem napisat pravdu. Nie je to zle, ale k tebe som si predstavovala nieco ine.
Odpovedať
Ak zostavas pri tomto, tak jednoznacne zavoj zhora, ale aj vizaz by som asi zjemnila. Inak ta ten ucesa a vizaz robi omnoho starsou a vaznejsou. To nie v zlom. Ved este neviem ako dopadnem ja.
Odpovedať
kaprik, jasne, ze mozes povedat, ja uz nemam predstavu a ani vymyslat nemozem, ked ma malovala, bola som velmi sklamana, ale co uz, len to zjemnime a uces je lepsie ako nic, a bala som sa ze to bude horsie csikike hej, zavoj bude zhora a ano mam modre kontaktne
Odpovedať
A ber to tak, ze ani uces a ani vizas sa nepodari spravit nikdy dva krat rovnako. Urcite to bude v den svadby len lepsie.
Odpovedať
Mozem sa spytat kde si ich zohnala?
Odpovedať
kaprik neverim, uz nicomu, som sklamana vsetkym rad radom, nic nebude tak ako som chcela torta, uces, makeup, bizu, prosto mi to pada pomaly ale isto
Odpovedať
zabka, neber to tak, musis pocitat aj s tym, ze foto skresluje
Odpovedať
Jasne a neboj, urcite budes pekna a tomu tvojmu sa budes pacit na 100%. A mozem sa spytat, ze preco nebude ani torta podla tvojich predstav?
Odpovedať
no lebo ta cukrarka sa mi nepozdava, sice chutit moze uzasne ale ma styl kriklaveho zdobenia, tak sa bojim, co cakat, aj ked obrazky a instrukcie som dala baby ja uz som na dne, ked ma cesala, som myslela, ze sa rozrevem, ale uz nemam silu bojovat proti nikomu, uz chcem aby bola nedela a svaty pokoj
Odpovedať
zabka, neboj, uvidis, ze budes milo prekvapena a kolko veci sa ti vadari nad ocakavania, inac musim pochvalit menu listky a aj menovky, sikovna kocica. Kedy ti dam tie pohare?
Odpovedať
Tie sperky su krane, take jednoduche, elegantne ;-)
Odpovedať
no to moj muzik vcera majstroval, jeho treba pochvalit, sikulko moj malinky mozme aj dnes trebars, o chvilu idem umyvat okna ale poobede planujeme robit perniky, tak to sa da
Odpovedať
poobede, ked sa vratim z roboty sa ti ozvem, moze byt? Zase budeme na byte...ale predtym odskocim na chvilu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?