Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ale zase ja ju nemusim mat odtial... este asi mam cas, keby som si zmenila na ruzicky, vsak? tie by mali mat hocikedy...
Odpovedať
ruze urcite ano, ale mne sa zda, ze by nemal byt problem s tupanmi...ale fakt nie som si ista
Odpovedať
kyticu z ruzi by som chcela asi taku, ako mas ty v albume kytice c. fotky 45
Odpovedať
cucla som ju su to tie velke puky, sa mi zda, ze sa volaju nobless, ale neviem na 100%
Odpovedať
pridam si dalsie fotky do albumu
Odpovedať
pozicala som si tu fotku, dufam, ze sa nenahnevas
Odpovedať
jasne, ze nevadi
Odpovedať
tak asi take nejake by som chcela, ako som si pridala ty si vedela od zaciatku, aku budes mat kyticu?
Odpovedať
emi, nie, vobec, len som vedela, ze urcite chcem lalie a ostatne som postupne pridavala :-D , nakoniec som mala lalie, frezie, ruze a orchidee
Odpovedať
lebo ja uz teraz si nie som ista nicim napr. nemame svadobne pohare a co ja viem, mozno si ani nekupime... je to nutne? a potom dalsia vec, chcela som celenku do vlasov (nie korunku) a zospodu zavoj a uz neviem, ci to tak chcem.. ale ked nie tak, tak tiez neviem, ako inak... uz aby bol september...
Odpovedať
pohare nie su nutne, my sme tiez nemali a to mam strednu sklarsku :-D s ucesom sa skus rozhodnut podla siat, skus si saty s vypnutymi a rozpustenymi a tiez so zavojom aj bez, najlepsie to uvidis nazivo, nadarmu tu budes pozerat obrazky lebo kazdemu pasuje nieco ine...ale ako inspiracia to nie je zla.
Odpovedať
blbne mi internet.. a este mam otazku, ty si mala bizuteriu pozicanu zo salona alebo si si kupovala?
Odpovedať
Článok sa načítava...
mam ju kupenu, poslala mi ju jedna babenka na dobierku.
Odpovedať
no, tak tieto veci este budem musiet doriesit :-) dakujem za info musim teraz ficat, lebo ideme do Nr... tak neskor, alebo zajtra.. zatial pekny den
Odpovedať
aj tebe
Odpovedať
Profilova fotka
Zabka prosim řa kde si si dala robiť nechtíky sú nádherné robili ti ich v Šali? Veľmi sú krásne. :-)
Odpovedať
Ahojte, tak som len nazrela, ci tu niektora nie ste, prave zavaram nakladacky a varim manzelovi obed na zajtra
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Csikike, ja tu som tiez ale nejako tu je ticho dnes vecer. Tak ty sikulka zavaras a aj varis? Mne dnes robil manzel palacinky na veceru, tak som sa napraskala. :-p
Odpovedať
ahoj csikike, co o tom to case vyvaras? dostala si sms
Odpovedať
v15 u olgy na pohotovostnom, ale tvrdila, ze mi lak urcite vydrzi do soboty ]-( , no dnes som si to musela urobit odznova tak mam aj ine zdobenie, snad mi to vydrzi (a musim sa pochvalit som sikulka, zvladla som to sama s jemnou pomocou muzika) a dakujem
Odpovedať
ahojte, tak dnes nas caka fotenie a ja sa vobec netesim :-( , vcera sa mi podarilo jedno velke faux pa a tak som stratila akukolvek chut na svadbu a uz nech je po vsetkom .. len neviem ako sa budem musiet premoct aby som sa v kostole usmievala :-( jaaj zelam vam pekny dnicek a ja sa uz asi neozvem, budu zmatky u nas
Odpovedať
zab_ka drzim palce ;-) a neboj, faux pa sa vyzehli ked pridas usmev a naladu ;-)
Odpovedať
zabka, zladnes to super, dnes som zistila, ze baba s ktorou cestujem je Ivanova priatelka (Ivan by ti mal byt bratranec) :-D dostala som smsku, ale precitala som si ju az okolo 23. tak uz som nechcela otravovat. Dufam, ze sa ti vsetko podari ako si prajes ;-)
Odpovedať
Zabka, drz sa! Urcite budes krasna a vsetko bude OK. :-)
Odpovedať
Dakujem krasne tak my sme sa vratili z fotenia, boli to prijemne tri hodiny a snad vysledok bude stat za to! Dakujem za podporu, naozaj mi bolo vcera smutno a plakala som, snad uz na to mysliet nebudem csikike no vidi :-D , myslis majku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. Uz som tu s vami daaaavno nekecala a vidim tu aj nove tvare. Zab_ka dufam, ze vam to zajtra vyjde a budete spokojni a stastni :)
Odpovedať
ahoj maryc, super , ze si sa ozvala ako sa mate? ste v nemecku?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zab_ka. Mame sa fajn a sme v DE.... Dufam, ze sa zajtra nebudete stresovat lebo inak si to poriadne neuzijete. Treba nechat vsetko pekne plynut a vsetko si naplno vychutnat :)
Odpovedať
Zab_ka, tak ta musim pochvalit - bola si krasna a aj tvoj manzel bol fesny. Myslim si, ze aj pocasie sa vam vydarilo, len ten vetrik ti pofukoval zavoj, ale to nic. Tak si to uz asi naplno vychutnavas. Napis cim skor ako bolo.
Odpovedať
Dakujem dakujem za nas oboch, bolo krasne a sme radi, ze je po tom ;-) , prave som pozerala fotky narychlo, tak zajtra nieco ukazem, ak bude cas. Som statsna, ze ste prisli a dakujem aj a ryzu (mile prekvcapenie, potesilo). Hostina bola fajn, aj ked zo zaciatku boli mensie problemy, ale to je uz jedno.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?