Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
jaaaaj nie musim setrit na tunis a ak vyjde aj ta cina, tak tam by som si pobrala, spolieham sa, ze nam ako studakom daju volno :-x ale inak mi je to egal, aj tak by som musela makat doma
Odpovedať
Ahojte, zabi, nakoniec bol krasny slnecny vikend, nie? Co dobre ste robili?
Odpovedať
ahoj, konencne sedim! no bolo krasne ale ja som 80% casu stravila upratovanim korcule sa nekonali :-( kvoli maratonu ale boli sme na prechadzke
Odpovedať
to si na tom podobne ako ja, v sobotu som doobeda varila, poobede upratovala a potom som bola u babky a pomahala som rylovat a kopat...nechci vediet aku som mala svalovku :-D a v nedelu som rano rychlo varila a poobede umyvala okna...ale bola som spokojna s vykonom
Odpovedať
no nieco take :-) ale som spokojna, vyburila som sa v kuchyni inak som doma ak chces ist na shake 8-) vzdala som to v robote a zdrhla pracovat domov
Odpovedať
fu, dnes to asi nestihnem, ale mozno aj ano, pripadne ti zavolam na mobil, dobre?
Odpovedať
no tak radsej nie, mobil mam pokazeny, takze som nezastihnutelna ;-) oki, ved pojdeme inokedy este mate vela roboty?
Odpovedať
dnes ani nie, este stale cakam s vysledkami na kolegu... a este aj na podklady od chlapika a co ste dnes robili, ze si si sadla za teraz, stahovali ste sklad?
Odpovedať
mala som labak a od zajtra sa zavriem asi v sklade, sa "tesim"
Odpovedať
ja som tu azjtra iba do 12 tej, jupiiiiiiiii
Odpovedať
sa mas a potom uz prazdninujes =-) teeeeda
Odpovedať
to hej...pisem ti IP
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Caute baby chcela by som sa Vas opytat na Salon Liliana v Sali Ake mate s nim skusenosti, ci tam maju pekny vyber a ci maju aj nove modely, trendy... Ja som tam vcera volala, ta pani mi povedala ze maju dostat nejake nove saty v juni, ze to mi staci ked pridem lebo ja mam svadbu v auguste (tento rok) Cakam na Vase ohlasy :-) Dakujem jancia
Odpovedať
ahojky, ja som bola v tom salone 2krat, ale ani raz ma nic neoslovilo, ale je to vec nazoru, takze treba sa ist kazdopadne pozriet. Ja som si prave dnes bola pozicat spolocenske saty na kamoskinu svadbu v salone Angelika a zdalo sa mi to tam lepsie
Odpovedať
Profilova fotka
nechtuska: dakujem za nazor, mozem sa este opytat, kde je ten druhy salon co spominas, tiez v Sali? lebo ja som z BA. Vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
poznas Salu? Je to na Pazmana hned ako je utobusova zastavka
Odpovedať
Profilova fotka
praveze nepoznam :-(
Odpovedať
neviem ako pojdes ci busom, ale ked pojdes zo stanice mestskou, tak vystupis na zastavke ktora sa vola pohotovostne sidlisko a tam ako vystupis hned tam zbadas vyklad so satami
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, prosim vas, ak sem niektora este zabludite, poradte mi prosim nejakeho harmonikara zo Sale alebo okolia (aj nedaleke mesta ako GA, NR, NZ,..). Potrebujeme zohnat niekoho, kto dobre zahra ludovky a starsi si zaspievaju... Prosim, keby ste sa popytali aj rodiny a znamych a odporucili mi niekoho. Dakujem pekne.
Odpovedať
ahojte, nakukla som a pozeram este to tu trocha zije :-) , ak potrebujete pomoct, napiste do ip, asi skor sa dockate odpovede od niektorej ;-) jancia ja som do liliany len nakukla, ale neuriobili na mna dojem a naopak odporucam ako nechtuska angeliku v sali alebo mercedes v galante ;-) viac v ip jankatomi, neviem,a le skusim sa popytat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankatomi, ja poznam chalana, hra na harmonike, husliach, aj na klavesoch, vie spravit velmi dobru zabavu....nam bude tiez hrat na harmonike....ale je z Komjatic....(medzi NR a NZ)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, super je salon v Tesedikove - Gabriela Mercedes! Krasne, bielucke saty, plus vyborna cena...aj ja mam odtial ;-) a tie zvysne, co spominate......brrrrrrr
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, a nejaka dobra kadernicka/vizazistka z toho okolia.....??? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Elenita, super, vdaka. To, ze je z Komjatic, vobec nevadi. Mohla by si mi poslat na neho nejaky kontakt? Skusila by som sa s nim dohodnut na stretnuti. Uz si bola na nejakej zabave, kde hral? Odporucas ho? Dakujem krasne este raz.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja ho poznam, s mojou maminou hravaju v ludovom subore :-D Minule si nas zavolal, ze kupil aparaturu (aj repraky a tak) a ze by potom chcel zacat normalne robit aj DJ=a....(a mna chcel, aby som mu robila spevacku :-D ) ja kontakt nanho bohuzial nemam, pockam, kym pride mamina a potom Ti ho poslem v IP, ok? ;-) Inak je to mlady chalan, ale pozna viac ludoviek ako mnohi sestdesiatnici :-) a vie spravit vybornu zabavu....skratka, je to talent....
Odpovedať
Profilova fotka
No super, tak sa tesim. Dufam, ze 6.10. ma volno...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ahojte nevesticky, tak ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zabka, uz sa nam to krati.. este 11 dni 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankatomi, s tym chalanom harmonikarom si dohovorena? Minule na mna pytal Tvoj mail, ale ja som ho nemala........
Odpovedať
Profilova fotka
S tym harmonikarom to bolo komplikovane, mlady nema mobil, (lebo ze to neuznava,) tak som hovorila 2x len s jeho otcom, a ten slubil, ze mi zavola, ale doteraz nezavolali, tak svokrovci nakoniec nasli ineho harmonikara. Chalanisko moze byt skvely, skoda ho, len sa obavam, ze ked ho treba tak zlozito zhanat, ze nebude mat vela akcii.. :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?