Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
sportovkyna, kazdy nazor je dobry a dakujem, tak som sa spravne rozhodla, vybrala som si uzke, len som dnes zacala spekulovat taaak a je pokoj ;-)
Odpovedať
No vidis zabka. Ja mam doma neake bizu, kupila som si ho z CR cez internet. Dam si to do albumu a ak chces, mozem ti ho pozicat. Ale neviem, ci to je dost jemne.
Odpovedať
dakujem, si zlata, pomoze kazda inspiracia ;-)
Odpovedať
Len tie vysiace nausnicky si klipsy.
Odpovedať
ty mas tie prve ak si pamatam, ze? ja budem potrebovat asi take male okruhle nausnicky, len som myslela, ze budem bez nahrdelnika, ale vraj totam mam prazdne na krku
Odpovedať
inak ako tak pozeram, tak az teraz som si vsimla, ze csikikovci mali aj speci espezetku, som zabudla, ze aj ja som chcela vyrobit :-D
Odpovedať
nie, zabka, to som len na foto zmenila, nechcela som necha SPZ auta, ale dostali sme taku pohladnicu, ak chces ked ti odovzdam pohare, tak ti to mozem ukazat
Odpovedať
Ja som si kupila oboje, co som dala do albumu.
Odpovedať
a kaprik, ty mas pekny ten vankusik na prstienky ... my to asi nechame naozaj len na striebornej tacke :-|
Odpovedať
a nechces pozicat sklenenu? Mam aj bordovy piesok :-D
Odpovedať
neviem, akosi sa mi to prestalo pacit (a naopak laka ma ta tacka, divne :-S ), lebo taku malu sklenenu som si kupila a aj piesok mame :-D (vcera sme ho konecne objavili aj so svietnikmi) kaprik teda a budes sa rozhodovat az ked to pride?
Odpovedať
oki, to sa pozriem csikike, ja som kupila take samolepiace A4, tak skusim vytlacit, len neviem rozmery, tak to budem vyrabat buduci tyzden
Odpovedať
Článok sa načítava...
No asi sa budem rozhodovat az na poslednu chvili, sice zatial skor c1 ako 2
Odpovedať
uvidis, ked si budes saty skusat, co bude viac ladit a co prstienky si uz objavila?
Odpovedať
Nie, u nas nie su. Mozno ich ma doma alebo v aute.
Odpovedať
Zabka, SPZ ma rozmery 52x11 alebo 34x20
Odpovedať
supis, dik http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... len mi mame ake? nevies odhadnut?
Odpovedať
to je ta 52 x 11
Odpovedať
supis, dakujem, tak aj to dnes spravim
Odpovedať
tak to vazne nepojdes dnes domov :-D
Odpovedať
tot snad stiham v robote a vytlacim doma, ale mam co robit, to je tiez pravda ;-)
Odpovedať
zabka, kukni v teme drdol a zavoj, petas, mala tam nadherne vlasky aj ked o nieco dlhsie ako ty, ale inspiracia je to dobra
Odpovedať
dakujem za tip, je to pekne ;-) inak zistila som, ze tu SPZ nevyrobim, ved nemam papier 11x52 :-( , no tak rucne strucne inak my tu mame pomale pc, alebo aj vam ide stranka pomaly?
Odpovedať
zabka, vced si to rozdel na 2 A4 a vystihnes to z nich a podla toho to spravis
Odpovedať
neviem ale mam novinku, vraj kataster posielal domov papiere, tak okolo obeda by sme mali mat oficialne byt! :-D
Odpovedať
to je super, a ano, aj nam to doniesli domov, ale len do vlastnych ruk. GRATULUJEM spolumajitelka bytika
Odpovedať
Tiez gratulujem! A ja to mam tiez pomalsie.
Odpovedať
dakujem, snad je vsetko ok kaprik tak to som rada, ja ze u nas sa vsetci akurat napojili ...
Odpovedať
bambulky, co mam dat na etiketu k vinam do vysluziek?
Odpovedať
My asi nebudeme mat etikety. Kupili sme akostne vino a ta flase je taka krasna aj s tou etiketou, ze to asi nebudem prelepovat. Ala davaju sa mena + datum + miesto.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?