Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
kaprik, sme to rozdelili na kazdy mesiac 1 :-D
Odpovedať
jaaj csikike ani nehovor, mam nervy a papam len banany :-) ako zaludok prostestuje teraz som bola na ten celofan a tete bolo tazke mi dat :-S (hoci som to mala dohodnute, ze si pridem), vraj ho je tazko zohnat, ale mam nejake 4 metre za 20 SK, budem musiet este ist niekde na najazd a take starosti male ma trapia
Odpovedať
napriklad v sobotu sme boli na nauke a farar povedal, ze ide v stredu do izraela, cize nas nebude sobasit ale niektory kaplan (jaaaj snad to nebude ten nevrly)
Odpovedať
Zabka a tolko ti nestaci na tie pernicky?
Odpovedať
a vcera som piekla dalsie perniky, lebo drahy povedal ... tak som akurat riad umyvala, co som vcera narobila
Odpovedať
Dalsie perniky? Ze este mas na take cas!
Odpovedať
budeme drzat palce nech to nie je ten stary blazon :-. , uz vies presne kolko je lavic a kolko vas bude mat v ten den svadbu?
Odpovedať
ano je ich devat a jedenast na kazdej strane a rozpravala som sa aj s nejakou tetuskou v kostole a nebola som nadsena, vraj uz sa ohlasil iny par a ti prispievaju, takze to nechavaju na nich a ze ci aj my prispejeme a ze kvety robia biele ... to je vsetko a v sobotu su tam do pol jednej, takze zdobit sa musi dovtedy
Odpovedať
kaprik, ja uz som vycerpana, ale co uz s nim, on si mysli, ze sa stiha vsetko a neveri mi, ze nevladzem, nastastie pomaha a zdobil perniky a aj marcipanove ozdoby vyrabal, to ho musim pochvalit
Odpovedať
takze, pred vami maju svadbu niekto, ale vsetko sa ma ozdobit do pol 13? Takze, ak si daju oni ozdoby na lavice tak to bude ako?
Odpovedať
No maju obrad az po nas nastastie o piatej a tetusky su tam len do pol jednej a potom zatvaraju, takze zdobit sa musi dovtedy a neviem si predsatvit, co za kvety nam tam daju, ale ak budu biele, cert to ber, skusim ale este zavolat
Odpovedať
kaprik chcela som ti ukazat, co sme vytvorili ale podarilo sa mi to z pc zmazat, saaakra! moj muz v akcii aja to nemam :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
takze po vasej svadbe to mame rychlo pooberat?
Odpovedať
hej hej bude treba, ale vzdy lepsie ako keby to mali pred nami, aspon to :-)
Odpovedať
zabka, odkial mas tie kremove topanky? sorry, ze som taka hrozna a furt sa vas len vypytujem, ale nejako nemam cas behat po obchodoch ...
Odpovedať
emkaa na to sme tu aby si sa pytala ;-) , su z humanicu, posledne 38 v bratislave! s obrovskym stastim, ale ine velkosti maju
Odpovedať
dakujem chcela by som podobne, ale biele ... a na velmi vysokom podpatku :-)
Odpovedať
tak biele nebudes mat problem najst, su vsade a aj krasne vysoke, aj ja som o takych snivala, ale co uz, som rada, ze aspon nieco mam a su peknucke
Odpovedať
kde vsade? :) hej, tvoje su pekne jednoduche... moj styl
Odpovedať
no co som pozerala obuvi, napriklad na zlatych pieskoch, tam mas hned 3 obuvi, na obchodnej v dnesnom garfielde ale aj v sali ak si pobehas ...
Odpovedať
v Sali som pozerala v tej co je vedla T-Mobilu, nepacia sa mi, prilis spicate a na moc nizkom podpatku oproti na druhej strane ta novsia obuv, tak tam maju jedny, co sa mi velmi pacia, ale este som sa nerozhodla.. potom tam pri moste tiez detto, moc spicate, moc nizke... v zelenom dome tak tam sa mi uz vobec nic nepacilo, ale tam som bola uz davnejsie kde je este obuv v Sali? nespomeniem si .. ja som asi nejaka moc prieberciva, uz sa opakujem, ale kazdym dnom sa mi to javi viac... ale po pravde, vsak tie topanky si aj tak uz nikdy neobujem, tak neviem, naco tolko preberam... asi mi uz sibe z tej svadby..
Odpovedať
no ved aj ja som preberava,a le uz si to nemozem dovolit a bude dobre cokolvek, v sali neviem, ja som v inych nebola ... tak skus blavu pobehat, napriklad mne s apacili na obchodnej vo foot work, ci ako sa vola obuv na zaciatku obchodnej jedny biele
Odpovedať
budem musiet ... este sa nebojim, mam este 2 mesiace.. ale asi to zbehne rychlo ..
Odpovedať
No ja uz nastastie zaklad mam, ale chybaju mi tie malickosti.
Odpovedať
kaprik ake napriklad, nech zistim, ze aj mne to chyba :-D
Odpovedať
Tie detaily. Ako otazky okolo vyzdoby, krabice na zakusky.
Odpovedať
azha a ake velke krabice chcete mat? my mame len malinke, ale nam stacia (teda susedom) :-D a rodina sa pride v nedelu nakrmit
Odpovedať
Neviem, viem ze maju v texcu, len som sa k tomu nedostala.
Odpovedať
kaprik, v tescu maju dost drahe cca 15 Sk/kus
Odpovedať
hej aj ja som obzerala, ale neviem ake boli velke
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?