Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
vidim, ze tu nie ste alebo ste zahrabane pracou, tak idem aj ja robit nieco uzitocne ;-) , zelam krasny den
Odpovedať
Ahoj zabka, neviem ci si si to tak predstavovala, ak nie, tak stihas este dat robit ine |-|
Odpovedať
ahoj, som spokojnucka, dakujem x-)
Odpovedať
to ma tesi :-D , som rada, ze sme sa vcera stretli, mama vam odkazuje ze ste strasne zlatucky (aspon vies ze níe som z rodiny najukecanejsia :-D )
Odpovedať
:-D , to som rada, aj nam bolo fajn, vypadnut a pokecat ;-) momentalne sa bezim slnit, otec dokosil a ozvem sa okolo obeda
Odpovedať
tak sa pekne sln, nech mas este lepsiu farbu ;-)
Odpovedať
Ahojte! Lensa pozdravaim a letim. Dnes toho mam fakt vela.
Odpovedať
Ahoj kaprik a co dobre robis?
Odpovedať
ahojki, uy som spat stacilo nateraz
Odpovedať
to bolo rychle, aj ja by som chcela vylihovat na slniecku :-D
Odpovedať
som si pozrela fotecky, krasne! a ta torta poschodikova je uzasna! no nechcem sa slnit, ked je obed, skusim, az ked prideme z galanty opat ale ze by ma chytilo sa neda povedat :-( a ako mam stastie tak buduci tyzden bude skaredo!
Odpovedať
neboj, urcite nebude skaredo, uvidis, ze vsetko bude tak ako si si vysnivala ;-) to nie su vsetky torty :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ocenujem 1 stavbu.
Odpovedať
teda, kaprik, to znie desne diovoko =-)
Odpovedať
kaprik teeda a co to obnasa? ja si to neviem ani predstavit
Odpovedať
No je to celkom zaujimave. Ale ja robim (s pomocou mojho sefa) len elektro. Blizsie vam mozem povedat na stretku, ak neake bude. Aj tak s om zvedava csikike na to co robis ty.
Odpovedať
kaprik: neplechu :-D uz by sme sa vazne mali dohodnut na niecom, ale asi az po zabkinej svadbe, vsak?
Odpovedať
To robim i ja :-) obcas. Ale dnes som akosi poctivo pracovala od rana az doteraz. Po praci idem za svojim konzultantom ohladne diplomovky - tak drz palce.
Odpovedať
samozrejme, a mozno ti vynada, ze co si nenechas nieco aj na neskor... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Baran sa na mna.... ]-(
Odpovedať
Neskor budem mat inu robotu. Chcem to mat z krky, kym stiham. Ale neboj, az taka usilovna za to nie som. Mam len teoriu, chem sa dohodnut na analyze a narh mi asi zostane na september a tym padom vyhodnotenie.
Odpovedať
zuz, neodpisal ti, ci ti vynadal, ze co do toho strhas tehu nos? kaprik, aj tak si dobre v predstihu :-D
Odpovedať
Zuz u zubara si bola v piatok a v podstate ti neic nerobil lebo si tehu (3 mesiac)? Zda sa mi, ze taketo nieco hovoril v pondelok sestricko na neaku Zuzku.
Odpovedať
Inak nic ma do toho, len som zvedava
Odpovedať
Profilova fotka
kaprik, ja som uy v 4mesiaci :-D ale nic mi nerobil bo trhanie nie je surne a rezat osmine cestu on nemoze... ale mohol o mne hovorit :-D sestricka tam uz nebola ked som tam prisla ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
csikike, zatial ignoruje ]-(
Odpovedať
ahojte, tak ja som po "poslednej" skuske :-D a stvrtok idem opat, aj ked uz len doladit, jeej ja sa tesim :-) , akurat musim vymysliet nieco ine na hlavu ako som chcela :-( a aj ine sperky musim zajtra omrknut
Odpovedať
a objednala som si 35 balonov s heliom x-) , aj ked to bude drahe, ale nechali ma, sa tesiiiiiiim
Odpovedať
a ake sperky chces? Strasove alebo nieco ine?
Odpovedať
zabka, tie balony budu urcite super ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?