Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
aha, snad to bude dobre, ozaj ako sa u vas pojedli zakusky? mas predstavu? kolko ste ratali na osobu a kolko vam ostalo? idem ratat, kolko objednat
Odpovedať
zakusky boli dost, ratali sme asi na 5-6/osoba spolocne na hostinu a potom do vysluziek, na svadbe sa toho vela nepojedlo, ale vysluzky sme par nezaratali takze to bolo tak akurat, trocha sme aj zmrazili, ale toriet sme mali neurekom, strasne vela ponosili, tak sme museli rozdavat po rodine comu sa ale potesili a par sme tiez zmrazilil. Ozaj ako chutili torticky? Vlastne zatial len 1?
Odpovedať
nijak, uvidime v sobotu, mame spolocnu oslavu na dvore ;-) dobre teda, musim zistit, komu vsetkemu chce mamina rozdavat, my torty navyse mat nebudeme :-( , z bn nosit nebudu, sme sa dohodli a salske pojdu hned pod noz a do krabic, snad ich stihnem pofotit! inak vidis, ja nebudem pri tom, budem musiet niekoho poverit
Odpovedať
no ved, ak pojdu hned do krabic tak ich ani vidiet nebudes...nam ich vsetci priniesli v piatok, ale pre istotu ich nemam nafotene, len ak sa mi podari z kamery spravit par zaberov. Uz pomaly sa mi zbieraju cdcka s fotkami, len zacinam stracat prehlad. Ale hlavnu tortu budete mat? Tu potom nakrajate spolu, nie? Ak vas nebude vela tak vam staci aj ta hlavna, ale u nas bolo dost ludi takze museli byt aj po stoloch (hlavne na ovocno-sladkom svedskom).
Odpovedať
hej ano tu budeme snad krajat my ... no som chcela ze "jeden fotograf" s nasim fotakom pojde do nitry, nech mame hned nieco pekne, ale teda naozaj, kto mi nafoti torty, asi brachanec
Odpovedať
zabka, to je super ten "jeden fotograf", my sme brali brachu a spravil super fotky, hned sme ich aj ukazovali na svadbe (sice len z fotaka) ale kazdy bol nadseny (v ramci moznosti- pri pohlade na mna to asi bola iba pretvarka) :-D
Odpovedať
hej ved prave ty si ma k tomu inspirovala, ze naozaj clovek hned vidi, a do soboty sa moze nieco zmenit-vylepsit
Odpovedať
chvilu mi trvalo co vylepsit do soboty, potom na napadlo, ze sa fotite v piatok :-D
Odpovedať
hej hej a tesim sa videla si didiankine fotky, su uzasne! s su z nitry, tak sa nemusim bat a fotograf to tam bude poznat :-D
Odpovedať
to hej, uplne obdivujem tie fotky a uz sa tesim na vase, budete ich mat skvele ;-)
Odpovedať
snad sa na nich nebudem mracit :-D
Odpovedať
neboj, myslim, ze budete mat jedny z tych uzasnejsich fotiek od toho autora ;-) a mozno aj najsamlepsie :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
to asi nie, ved uvidime :-D
Odpovedať
ozaj ktore zakusky odporucujes z tesedikova? ktore boli uzasne?
Odpovedať
vsetky boli fantasticke, dali sme im spravit taky mix, oni ti namiesaju vselico a boli uuuzasne vsetky, od koksiek, cez samronky az po kavove zrna, tie boli priam neskutocne :-p , sice som nechutnala vsetky ale odozva bola taka. Ale tie kavove fakt odporucam, to nie su take co v obchode, ale ovela ovela ovela lepsie
Odpovedať
uz som tu zase zabka, takze tebe budu robit 2x vlasy aj make up?
Odpovedať
hej emkaa presne tak, bala som sa toho (aby sme usetrili), ale ked s fotenim v piatok vyrukoval drahy bola som rada ... ja som nervak a v sobotu by to bolo cele ltt, takto si to v piatok uzijem a v sobotu si dam repete :-D , len sa o saty trochu bojim
Odpovedať
super csikike, tie zrna najma moja sestra lubi, my ked sme tam boli, akurat robili nejake jahodove kocky a tie vyzerali super
Odpovedať
neboj nic, budu spinave uz v piatok :-D
Odpovedať
neviem sa dostat na stranku ervina? neviete, vam funguje?
Odpovedať
:-( nestras! pojdem ako smudlo pred oltar
Odpovedať
zabka, nefunguje :-(
Odpovedať
ja neviem, co je to za stranku
Odpovedať
zabka, aj keby si sa fotila len par hodin pred ako my, tak by si sla zasnudlena, ale nebolo to nic strasne, ved ste si to ani nevsimli :-D , ale ak ti mozem poradit, tak skontroluj dvere na aute kde budes nasadat, ked sa otvoria zvyknu byt zapackane od oleja pri tom cupliku ku klucke :-D
Odpovedať
teeeda a nedali sa skopcit tie zakusky co robili, kuaaaa ... este ze som si to volakedy vytlacila, tak nic tvorit budem doma ale inak sa pochvalim, som spravila novy rozpocet a zatial to vyzera, ze sme dost usetrili :-D
Odpovedať
to je super, a naco si potrebovala ich stranku?
Odpovedať
jaaaj, uz chapem, je to ten Ervin z Tesedikova, co robi zakusky..? on je taky mladsi? zhruba ako ja? 28 ... ak hej, tak som ho volakedy poznala
Odpovedať
maju tam rozpisane ake druhy zakuskou robia, sice aj cennik, ale ten je zaheslovany, som si chcela spisat presne druhy a kolko objedname
Odpovedať
zabka, podla mna im staaci povedat, ze kolko zakuskov chcete a spravia vam mix, popripade len povedz ake urcite nechces
Odpovedať
chcela som sa s tym pohrat :-( , asi budem musiet
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?