Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
som strasne zvedava na tie okna, vraj uz su 3 hore zo 4. A samozrejme sa tesim aj na manzela :-D
Odpovedať
super, to su sikovni teda, dobre ste si vybrali, snad vela bordelu nenarobili
Odpovedať
ten bordel mi ani nebude vadit, lebo aj tak to mame rozmurovane, akurat kazdy den na vecer pekne poprasim (zametam) takze sa mozu realizovat. :-D ale vraj zajtra maju prist murarske prace robit (ale to vraveli este vcera, mozno to stihnu dorobit dnes)
Odpovedať
si urcite zvedava vsaaak ;-)
Odpovedať
som, a strasne. Je to taky iny pocit, sa strasne vytesujem a chcem ist co najrchlejsie do bytika, az na niektore drobnosti ako ze nebudem moct mat drez tam kde som chcela a tak, ale to su len detaily... :-D
Odpovedať
takze aj vy budete este pred svadbou vlastnikmi bytu? Ako je pisany, len na muzika alebo aj na teba?
Odpovedať
len na muza, aj tak ja budem menit meno, tak naco to komplikovat ... mozno neskor heeej drahy utekal z roboty, tak snad oddnes do 14 dni ... mozno do svadby ... treba len palce drzat, snad je to posledna prekazka a nebudu na katastri robit drahoty
Odpovedať
urcite nie, moj si bol teraz doma pre svoj vypis, mi ho postarka nechcela dat aj ked sme uz boli manzelia :-N , a uz som si vytlacila tlaciva, ktore potrebujeme na prepis trvaleho bydliska. Ozaj nevies dokedy su v SA na vybavovani OP?
Odpovedať
no, ja sa hadam s "mozno buducim muzom" cez ICQ .. je to uzasne :-(
Odpovedať
emkaa, sa neoplati hadat, skus ako zabka...zahraj si bojovu PC hru :-D
Odpovedať
:-D tak to vypni :-D dakujem csikike, zajtra od siestej znova utocim 8-)
Odpovedať
tak ja sa lucim 8-) a vzhuru do svetla a tepla 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj zabka, tak zajtra ;-)
Odpovedať
ahoj zabka.. aj ja koncim, ahoj csikike
Odpovedať
ahoj emi
Odpovedať
dobreeeee rano vsetkym zelam!
Odpovedať
Ako vidim mas rannu. Dobre rano aj tebe!
Odpovedať
Csikike, mate krasne fotky. :-)
Odpovedať
ahoj kaprik x-) , co tak skoro v praci? hej posledna sluzba tento tyzden
Odpovedať
Ahojte.Zabka,kedy sa ty chystas do SA?
Odpovedať
ahoj evatu x-) v piatok vecer, v sobotu je oslava a domov pojdem asi az v pondelok vecer
Odpovedať
Ahojte uz aj ja zarezavam v praci
Odpovedať
ahoj csikike x-)
Odpovedať
zabka, uz od zajtra tu nebudes?
Odpovedať
eee :-D , mam vybavovacky, ale rano este hej a do 30.6 mame net :-D
Odpovedať
super, dufam, ze dovtedy sa budem nudit aj ja v praci, aj ked dnes mam este kooooooopu roboty
Odpovedať
Ja sa uz snazim byt pri pc co najmenej,bolia ma ocka a uz sa mi ani nechce sediet vnutri,ked je tak krasne... :-)
Odpovedať
:-| no zanedbavas nas evi! ja si zase uzivam ziadnej roboty ;-) , konecne sa mozem flakat bez zleho svedomia! csikike tak co okna?
Odpovedať
zabka,aj to sa niekedy treba :-) a ved si to aj zasluzis.
Odpovedať
hej hej
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?