Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
hej snad za 14 dni je to nase super,. tak to ste hodne pokrocili! ozaj ostatne salanky, kde ste? nepokecate aj vy?
Odpovedať
Ahoj kaprik, odpocinuta?
Odpovedať
ahoj ako sa mas? akurat som vas hladala ;-)
Odpovedať
no hej pokrocili, ale niektori susedia su fakt hrozny...som mala 100 chuti sa ich spytat ci nam mienia platit dalsi mesiac 2 najmy ked sa o 16 tej pytali draheho dokedy este bude buchat
Odpovedať
Ani nehovor. Akurat ma v praci riadne vytocili. Ale nieco sa mi podarilo spravit, na co som uz 2-3 tyzdne nevedela prist. Mozno ze by ma mali castejsie vytacat.
Odpovedať
ahojte csikike kde mate ten byt? lebo u nas to bolo take iste, stale nam rozpravali, aby sme si najali majstrov, nech je to cim skor hotove, aby sme im tam nebuchali... tak sme im povedali, ze ked majstrov zaplatia, tak kludne :-)
Odpovedať
kaprik, to vazne funguje? :-D , sa budem musiat aj ja nechat vytacat :-D
Odpovedať
juuj csikike, kaprik pevne nervy! mna tento tyzden vytaca moj muzik, mozno je to aj moja chyba, ale stale sa hadame
Odpovedať
kaprik, oproti kauflandu...takze nemame tych istych susedov. Najviac ma dojala jedna pani, vraj minule sme v sobotu do polnoci buchali, nakoniec vysvitlo, ze hovorila o tej sobote co sme mali svadbu :-D
Odpovedať
:-D niekedy clovek by mal rozmyslat, co si vymysli, ste jej mali dat oznamko aha tu sme boli v sobotu :-D
Odpovedať
Zabka, raz sa skus pustit do niecho taka nahnevana a uvidis, ze to aj obcas funguje.
Odpovedať
ja viem, poznam, len ja uz som nestatsna zo seba aka som stale vytocena :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
zabka, aj ja som bola podrazdena, ale nastastie sme nemali cas hadat sa a s mojim manzelom sa to ani neda (on je strasny kludas a nic ho nevytoci)
Odpovedať
no mna to stve, ze moj sa nechce pohadat, keby ano tak to je raz dva, ale takto to v sebe dusim stale
Odpovedať
tak skus hrat bojovu hru, alebo ta mozem pozvat na objanie omietky, by si sa mohla vyblaznit
Odpovedať
ozaj bambulky, potrebujem pomoc ... mam byt ja a zenich ladeni v kremovej? a vsetko ostatne bordovo kremove? alebo si mam dat bordovu kyticu a zenichovi taku kravatu? stale vaham ja by som bola rada, elegantna, jednoducha, ale ak si dam bordovu kyticu, uz to bude kontrastnejsie
Odpovedať
zenichovi daj podla mna kremovu kravatu...aspon mne osobne sa bordova kravata nehodi, neviem ale akej farby bude mat vesticku
Odpovedať
heeej a presne vcera som nasla jednu krasnu hodvadbu hore nad dm, ale drahy povedal, ze je draha! ale som sa rozhodla pre taku, ked som ju vcera videla
Odpovedať
ste s avsetky zlakli :-. , uz som teda tisko a pome kecat o inom ;-)
Odpovedať
zabka, ja osm len vahala aku si videla ci bordovu alebo kremovu :-N
Odpovedať
no je asi rozhodnute, drahy sa priklana ku kremovej ... inak na fotenie pojdem z ruzou, nie kyticou, ta by to nezniesla chuda uz len vybrat aku, stale som nevidela, tu pravu ... chcela by som malu z rozkvitnutymi ruzami a niecim ... kaprik, emkaa vy budete mat ake?
Odpovedať
zabka myslis kyticu? tulipany - podla toho, ake budem mat saty, tak bud biele, alebo kremove.. z kvetinarstva Rhapis
Odpovedať
az z blavy budes mat kyticku :-. teeeeda,a j ja som chcela tulipaniky volakedy
Odpovedať
preto z Ba, lebo kamos mi vie urobit dobru cenu a este mi to v piatok vecer aj donesie do Sale :-) vraj si to mam dat do chladnicky na noc a to v pohodicke vydrzi vzdy som chcela tulipany, ale teraz ako som citala niektore diskusie, neviem, co spravim s tou kytickou, ked sa tulipany nedaju ususit... lebo vyhodit ju urcite nechcem.. ale ked mne ruze pripadaju trochu otrepane ...
Odpovedať
emkaa, chladnicku neviem, a ak ta na uuuuuplne slabo, lebo ked to vynesies potom von sa moze stat, ze odkvecnu od nahlej zmeny teploty, radsej chladne miesto, aj ked v panelaku to asi nebude lahke.
Odpovedať
aha, to je fakt ... no dufam, ze mi daju presne instrukcie, ked povedali, ze mi to vydrzi aj dva dni :-) vsak uvidim
Odpovedať
neboj urcite ti povedia co a ako ;-)
Odpovedať
ja uz ani neviem, ci sa chcem vydat :-)
Odpovedať
ved uvidis ;-)
Odpovedať
emkaa, pochybujes o muzovi alebo ohladom vsetkych starosti? :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?