Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bamulka, dakujem za radu....to je dobry napad s tymi stuhamo. no s tym motuzom si to neviem moc predstavit, zda sa, ze nemam ani tolko fantazie. :-| nasa brana nie je moc vysoka. takze by to chcelo nieco ako oblukovity drot ponad to. videla som tu raz jednu fotku ale po case uz bol ten inzerat zmazany.. :-( ale ak nezozeniem nejaku konstrukciu, pripevnim len stuhy a nejake ruzicky, popripade pripevnim na obidve strany vchodovej brany male ozdobene stromceky. dik este raz. :-)
Odpovedať
Rospina v mojom prípravnom albume nájdeš fotky, ako to vyzeralo na svadbe jednej zo švagriniek :-D aby si mala predstavu, tak kuki ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bamulka, ty si tam teraz pridala fotky kvoli mne!!! jeeeeeeeeej dakujem :-) naozaj to vyzeralo veselo a zivo s tymi farbami. uz si viem predstavit, ako tie motuzy viseli :-) velmi dobry napad. necham sa inspirovat :-) inak, pozrela som aj svadobne fotky, bola si krasna nevesta. nech sa vam dari :-)
Odpovedať
=-) ďakujem za pochvalu, snažila som sa :-D :-D aj tebe (a všetkým ostatným nevestičkám) prajem príjemné aj pokojné prípravy na svadbu, nádherný svadobný dník :-) a ešte krajší manželský život potom... ;-) ak nenájdeš lepší nápad, myslím, že tento nie je až taký zlý s tou bránou ;-) držkaj sa aj ty, papa ;-)
Odpovedať
rospina..mas to v ip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bejka83: dakujem velmi pekne za tip
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem Leatea, tie prve su v pohode, este si musim vybrat saticky, no hlavne ci budu biele, alebi ivory a tak doladim color topanok, ale dakujem velmi pekne :-) :-) :-) si strasne zlata 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leatea, velmi ti dakujem, odpisala som ti v IP. uvidim, ci sa mi ozve ta holka, popripade nie je zly napad, ako to mali bamulkine svagrine ;-) dufam, ze dnes to mate s pocasim lepsie. tu je dnes poriadna hmla, ale da sa to. zatial pekny den, papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babulky, v BA je otrasne pocasie, hmla....mrholenie...Viditelnost hrozna...Tak asi nieco podobne, ako mas ty rospina :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tanana, na jednej strane, ked musime byt cely den v praci, aspon nas to nelaka moc vonku :-D dufajme, ze to skoro prejde a sem tam sa ukaze aj slniecko. uz aby boja jar 8-)
Odpovedať
ahojte,no tanan ani nehovor ze vBA je :-o a zla viditelnost,prave sedime na letisku a sme na ceste na sk,takdufam,ze do podvecera sa to nejako vylepsi... :-| nechcela by som ostat trcat v londyne... suhlasim rospina nech je uz jar...alebo este radsej leto.. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj moni, to je mile prekvapko, ze sa ozyvas aj pocas cesty :-) uz ste v londyne? papa ;-)
Odpovedať
cauky este nie ,z jersey sme vysli o 10rano a teraz sme na tom druhom ostrove a odlietame za hodinku do londyna a mame asi 4 hodinky cakania v londyne a potom bude na rodnej zemi...teda aspom dufam,ze to pocasie sa v ba zlepsi.... ja zabijam cas s laptopom a surfujem po nete...tak vdaka dnesnej technike clovek aspom takto moze zabujat cas... ;-) a co ty si v praci?nemate vela prace?
Odpovedať
Profilova fotka
to je super, aspon ti to cakanie tak nepride. momentalne vela prace nemame, ze by ta kriza ? :-| niekedy su zase take dni, ze neviem, kde mi hlava stoji. aspon mam teraz cas popozerat veci kvoli tej svadbe. kedy sa potom budete vraciat spat do jersey? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky, no ja som PN a mate pravdu, aspon nas to nikoho netaha von...Rospina pracuje, monika caka na let.....Ja sa snazim dat dokopy rigorozku, bléééé ]-( a stale pozeran na net...samozrejme, este ze je!!!!!
Odpovedať
no treba ten cas v praci vyuzit.. ;-) letime naspat na dalsi stvrtok,aleuz teraz viem,ze sa mi vobec nebude chciet.. ozaj zajtra mam dohodnute stretko v hotely,tak sa potom aj popytat na tu kapelu a skusim to pofotit....nepotrebujes este nieco vediet aby som sa ich opytala?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ste sa museli objednavat na skusku siat? Ja som volala do dagmar, kristiny atd. a vsade mi povedali ze tento stvrtok, piatok uplne v pohodicke nech pridem hocikedy tak dufam ze nebudem mat problem. Tak snad sa aj vam aj nam pocasie vylepsi.
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, aku mate kapelu??? Posli mi kontakt, aj ja zhanam..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
si zlata moni, diky. Ked budes v tej sale, mozu ti prosim ta ukazat, pokial stiahnu ten koberec na tancovanie. neviem si to predstavit :-| inac ma momentalne nic nenapada. to, co si hovorila s tou terasou, asi nezrealizujeme, nakoniec nechame ten aperitiv v sale. ale nemusis tu salu fotit len kvoli mne. ak tie fotky nepotrebujes, nerob si prosim ta starosti. budete mat toho dost :-) tanana, tak sa dobre poliec, dufam, ze nic vazne ;-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
Veronika-ja som volala a pre istotu som sa do salonov v ZA objednala....To mam cvik z BA :-) ,tu si to objednanie vyzadovali skoro vsade, okrem Nicole Rospina-som po autonehode, uz 2 mesiace doma...
Odpovedať
Profilova fotka
Dufam ze nebude problem lebo uz niekoho udriem. A hlavne ked som im aj volala a povedali ze v pohode. Dakujem za infosku ze v Blave treba. Tu sa chystam az pocas semestra si sem tam odbehnut ne najaku tu skusku tak aspon viem ze sa mam objednavat. A Tanana aky je tvoj nazor na salony v Ba vz. ZA. Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som v ZA v salonoch este nebola, tak nemozem posudit. U mna bola asi najvacsia chyba, ze som ako v prvom salone bola skusat saticky v Nicole v bA a to je asi TOP a teraz, aj ked som pozerala vse ostatne aj na svad,veltrhu....No uvidim...Ale tu su nenormalne ceny úúúúú, od 16tis hore...Mne podavali skoro same za 20tis... :-. :-. :-. Co studujes veronika???
Odpovedať
veronika: ani ja somneni objednan len sa tamstavim a uvidima,e dufam,ze nebudem musiet dlho cakat.. tanan: my nemame kapelu,ale dj..rospina ma kapelu...a co si mala za nehodu?musi to byt vazne,ked si uz 2 mesiace doma... rospiana: no tu drevenu podlahu nam na zozname co sa mma opytat tak potom dam urcite vediet ake je to vlke...a ja si tu salu chcem odfotit aj koli sebe,tak neboj nie su to starosti. chcela som sa ta opytat kde ty v taliansku vlastne byvas?
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky a davate si aj tie podbradniky????? :-o Rospina, aku mas kapelku??? Posli mi nejaky kontakt, snazim sa nieco zohnat :-) A k mojmu zdrav.stavu-no snazim sa, uz chcem ist do prace.... Jaaaj a Mon-v BA prsi a je hmla...Asi som Ta nepotesila
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, v zilinskych salonoch som si nerobila terminy a nebol ziadny problem si ihned vyskusat saty, ktore som chcela. maximalne si niekto skusal predomnou, tak sa mi nemohli hned naplno venovat, ale vsetci boli ochotni az na salon Nicole na narodnej ulici.. ta pani drzo povedala, ze to mam este skoro si nejake saty skusat a ani sa nemienila pohnut z miesta, ze ma obsluzi. a bola som vybavena. takze v takej atmosfere to nikoho nebavi si nieco skusat. tanana, co sa ti prosim ta stalo pri tej nehode? :-| budem mat kapelu z pov.bystrice, vola sa bonita, najdes ju aj na nete. vrele mi ju odporucila leatea a luko, boli velmi spokojne :-) tak sme ich zajednali aj my, ale este v novembri minuleho roku. na ich stranke http://www.bonita-music.sk/onas.html najdes aj kalendar, ci su este volni alebo nie. moni, ja som vo florencii. musim sa dokonca pochvalit, ze prave tu svietilo na dobru polhodinu slniecko, kym zase nezaslo za mraky :-| neboj, nebude to take zle v BA, trocha ti tam toho slniecka poslem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Noooo dakujem rospina :-N , na 15.8.tam maju pisanu nejaku rodinnu oslavu v puchove, no a ked im volam na to tel.cislo, co maju na stranke, nikto nedviha... :-x Asi budem musiet popozerat po inych... Nechcem to tu takto pisat, co a ako sa mi stalo, ale uz sa to zlepsuje. =-) No a prava, ze uz nie je v ZA Nicol?? Lebo ked som bola skusat saty v BA, apytala som sa ich, ci mi ich poslu do ZA, povedali, ze nie, ze su este v Nitre a Zvolene... Kedy mate svadbu vy??? Lebo viem, ze monika tyzden predomnou, bejka vtedy, ked ja no a co ty???? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tanana, klikni na fotku :-) , najdes tam datum svadby. budeme mat 25.aprila. cim viac sa to blizi, tym ma clovek zo vsetkeho vacsiu hlavu, aby to dobre dopadlo. tak sa snazime na vsetko mysliet 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
tanana, napisala som ti do IP dve cisla na tu kapelu. :-) preco ste si vybrali 15. august ?
Odpovedať
Profilova fotka
Caaau Rospina, volala som a dovolala som sa bonite :-) , ze skoda, ze prave minuly tyzden si ten datum tí z Puchova potvrdzovali, ze skoda, bol taki zlaty!!!! :-D Tak som sa ho pytala, nech mi niekopho odporuci a dal mi kontakt na kapelu ARETIK, tam som sa dovolala a ze su zatial volny, tak som ich tak predbezne zarezervovala a este moja maminka sa pokusa vybavit niekoho :-) , tak som zvedava :-p . A ze preco 15.8.????? No ja Ti neviem...Vybrali sme 22.8. a to uz bol hotelik obsadeny, tak 15.8. bolo volne a este sme cakali, ako sa vyjadri fararko, kedze je vtedy krestansky sviatok a on, ze pohoda, da sa...No a moja polovicka bude mat 25.8.narodeniny a pytala som sa ho, ci sa chce zenit ako HM, alebo HM-rocny???? A on, ze to menej a bolo vybavene!!! :-) :-) :-) Som sa ale vykecala :-D Jak ste na tom bambulky s tymi poddradnikmi??? Ano?? NIE???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?