Menu Forum

Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
Registrovala sa 3. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 266 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Žilina.
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
Registrovala sa 3. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 266 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Žilina.
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
 no, tak minulorocne su este v norme... moj ma 9 -rocne... emoticon
5. feb 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rospina
1
Registrovala sa 28. mája 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1289 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov.
  • Svadba bola 25. apríla 2009
    V Ziline, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
rospina
1
Registrovala sa 28. mája 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1289 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov.
    V Ziline, okres Žilina
 ahojte, bejka dovolila som si pozriet fotky z tvojich priprav emoticon ta svadobna schranka je nadherna, asi sa necham niecim podobnym inspirovat emoticon my budeme potrebovat peniazky na svadobnu cestu, ideme do usa, a moj priatel chce nejaky klobuk alebo podobne s americkou vlajkou na nom. chceme tm dat najavo ucel vyberanych koruniek (teda eur emoticon moja sestra stavali dom a mali spravenu ikonu domu z pomarancov pospajanych spajdlami, bolo to originalne. tak to este s tou amerikou musime premysliet...

tanana, s bejkou a monikou budeme mat svadbu v tom istom hoteli Branica (pri belej) emoticon
5. feb 2009 o 11:03  •  Svadba bola v apríli 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
 rospina: keby mi to vadilo, tak ich sem nedam, ja rada chvalit... emoticon
mne sa ta schranka pozdava viac ako to trapne vyzbieranie na tanier... sice niektorym sa to nepaci, ale je to nasa svadba, tak maju smolu, nech si vymyslaju na svojej.... emoticon

tanana: rospina ti teda uz odpovedala za mna emoticon je to sranda, ze sme sa tu takto stretli az tri.... emoticon
5. feb 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rospina
1
    V Ziline, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
rospina
1
    V Ziline, okres Žilina
 kocky, vedel by mi niekto poradit kde v ziline a okoli zozeniem krabice na vysluzky, potrebujem vacsie klasicke (pre domacich) ale aj mensie, nieco ako darcekove tasky.
na sk je zvyk dat hostom pri odchode krabicu so zakuskami, ale ti, co budu cestovat alebo su na hoteli, nemaju moznost to nejako uskladnovat, tak len nejake nekremove zakusky ako pozornost by som im nechcela odopriet emoticon dakujem emoticon
5. feb 2009 o 12:19  •  Svadba bola v apríli 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
 videla som jeden druh v hypertescu a viac druhov v metre, tak skus tam...
ale inac mavaju ich aj vo vacsich parpiernictvach, aj take vselijake s roznymi potlacami, ze nie su len cisto biele, nemala by si mat problem...
5. feb 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rospina
1
    V Ziline, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
rospina
1
    V Ziline, okres Žilina
 bejka, dakujem, poprosim nasich, ci by to pozreli v tom metre emoticon chcem sa ta este spytat nieco k tomu vyberaniu penazi. Tu schranku nechate na stole a kazdy tam hodi obalku, kedy bude chciet? doteraz som na svadbach videla to vyberanie tak, ze kazdy osobne prisiel zagratulovat, pripil si s mladomanzelmi a hodil na ten tanier.... aka ja vasa predstava?
5. feb 2009 o 12:50  •  Svadba bola v apríli 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
 No, ved aj sa som sa s tym vsade stretla, ale nepacilo sa mi to. kamaratka zase nemala na svadbe ziadne vyberanie penazi, a to sa zase nepacilo nam, lebo sme neboli na to nachystaní a nieco sme im dat chceli a bolo to blbe, ze len tak k nim prist a strcit do ruky prachy, tak sme im dali na druhy den v obalke,ale bolo to trapne...

preto my chceme tu schranku a dame ju na ten maly stolik nalavo od hlavneho stola (je povodne na tortu, ale ta aj tak musi byt v chladnicke,aby sa neroztopila,tak tu chvilu bude aj na hlavnom stole). Snazime sa vsetkych dopredu upozornit, ze nebude klasicke vyberanie na tanier,ale ze druhy variant,nech vedia emoticon

zda sa mi maximalne trapne, ked sa vytvori rad,kde vsetci stoja v zastupe s peniazmi, kazdy sa diva kto kolko ma a podobne. ved pripit si mozme aj tak s kazdym a podakovat hromadne vsetkym tiez...
5. feb 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rospina
1
    V Ziline, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
rospina
1
    V Ziline, okres Žilina
 to je pravda. to, ze by mal niekto vidiet, kolko da druhy, absolutne neprichadza do uvahy. na svadbach som to videla s obalkami, takze kazdy mal len obalku, ale aj tak je ta rada dost blba, tiez sa mi to moc nevidi. unas su ludia dost zvyknuti na tie obalky. na tal.svadbach ludia idu do obchodu alebo cestovky, podla toho kde si parik necha svadobny zoznam a prispeju tam, takze na svadbach sa uz nic nevybera.. tak to musime vyriesit nejako inac..
5. feb 2009 o 13:07  •  Svadba bola v apríli 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
 no, na tych svadbach, co som zatial bola,sa peniaze nedavali v obalkach, ale bez.... no nic moc emoticon ale aj tak je to podla mna blby zvyk, na mojej svadbe teda urcite nebude emoticon

tak to vyries tak,ze to spojis... talianom dajte oznam darov,na ktory prispeju v cestovke a slovakom nachystaj schranku na stoliku emoticon aby sa taliani necitili blbo,keby sa zrazu vsetci slovaci postavili do radu, ze idu davat prachy...
5. feb 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tanana
1
Registrovala sa 4. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 227 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Kysucké Nové Mesto.
  • Svadba bola 15. augusta 2009
fotoportrét
fotoportrét
tanana
1
Registrovala sa 4. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 227 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Kysucké Nové Mesto.
 Caute, no ani mne sa vobec nepaci, ked sa vytvori rad a vsetci postupne idu a davaju peniaze do taniera...A este ked to snima kameraman, ze kto kolko dal...Podla mna je to otrasne!!!! emoticon Nypr. mydvaja na svadbe nechceme ziadne vyberanie peniazkov a aj ked budeme vsetkych pozyvat tak im vopred povieme, ze ziadne vyberanie "do tanieta" nebude, aby im vopred zaplo, ze co kolko nam chcu dat, nech nam daju vopred ako svad.darcek emoticon emoticon
5. feb 2009 o 15:25  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tanana
1
fotoportrét
fotoportrét
tanana
1
 Kočky, pozerala som si stranku toho Vášho hotela-veľmi pekný. Asi tam budete aj všetci ubytovaný, však???? emoticon Viem, že sa to asi takto verejne nepatrí písať tu cenu, ale ak by som sa mohla opýtať, koľko máte platiť za 1 osobu??? My 20€ aj s predjedlom, alebo 18€ bez predjedla a alko a nealko si mozeme priniest kolko chceme emoticon
5. feb 2009 o 15:38  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
 tanana: na ubytko tam cenník majú, aj z jedálneho lístka cenník tam je, prenájom stojí 5000 Sk. cenu na osobu ešte nevieme, lebo nemame vybrane menu. alkohol mozme vlastny, akurat nealko nie...
5. feb 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tanana
1
fotoportrét
fotoportrét
tanana
1
 Jasneee, no keďže bude teplo, nealko sa bude hodiť, na ňom tam poriadne zarobia... emoticon Ako ked som bola v lete na svadbe a sesterka sa potom smiala, že najvačšia položka boli mineralky emoticon emoticon .Ale no čo už...Bei, som sa snažila nafoťiť, čo mám, až si založím album, ale ešte mi daj čas... emoticon
5. feb 2009 o 16:50  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
 no jasne emoticon

to mas pravdu s tym nealkom, ale ja som rada, ze mozme mat vlastny alkohol - aj to je dost vlka polozka a mnoho restik na nom oklamava hosti, tak sa tomu aspon vyhneme...
5. feb 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tanana
1
fotoportrét
fotoportrét
tanana
1
 A aky budete mat prevazne alkohol?? Budete mat vela druhov???? emoticon
5. feb 2009 o 17:01  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rospina
1
    V Ziline, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
rospina
1
    V Ziline, okres Žilina
 ahojte, nam na hoteli povedali, aby sme pocitali s 800 az 1000 Sk na osobut za veceru + teply a studeny bufet. + 75 Sk za navleky na stolicku (aj s maslou), ak ich budeme chciet. este nemame presne urcene menu, ale pocitame s tou tisickou na kazdeho.
ozaj bejka, ked si tam bola, vsimla si si, ze pred hotelom su take dva velke kontajnery plne odpadkov? vyzera to tam uzasne emoticon zabudla som povedat monike, nech sa mrkne, ci to tam este je, alebo sa spytat, ci to aj niekedy odvezu.. tymto asi dobru reklamu hotelu nerobim.. emoticon
5. feb 2009 o 17:07  •  Svadba bola v apríli 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
 rospina: nie, nevsimla som si ich tam, mozno to bola nahoda...

tanana: toto nechavame na svadobnych otcov, tak neriesim...
5. feb 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rospina
1
    V Ziline, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
rospina
1
    V Ziline, okres Žilina
 tanana, nabuduci mesiac musim oznamit hotelu nase menu a rozhodneme aj aky alkohol nakupime. potom vam dam vediet emoticon emoticon
5. feb 2009 o 17:16  •  Svadba bola v apríli 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tanana
1
fotoportrét
fotoportrét
tanana
1
 OK, to mate dobre, ze si mozte zvolit menu, ake vy chcete. My si mozme tusim vybrat z nejakych 6 ponúk, ako to maju zostavene a nacenene, a ked chceme nieco ine, uz by sme platili viac..Tak chceme prvy chod klasicky nieco dobrucke no a namiesto 2. a 3. chodu obrovsky teply a studeny bufet emoticon . A z alka-asi klasika, ze Bororo a Fernet-stock, aj citrus no a pre vinkarov-biele aj cervene emoticon emoticon emoticon
5. feb 2009 o 17:32  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tanana
1
fotoportrét
fotoportrét
tanana
1
 Zajtra drzte palce, snad zozeniem saticky emoticon emoticon emoticon
5. feb 2009 o 17:33  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
 no jasne, budeme. potom napis ako si dopadla...
5. feb 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 9024 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 12. júla 2008
    V Ziline, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 9024 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 12. júla 2008
    V Ziline, okres Žilina
 ahojte..tak nas deli uz len jeden den od vikendu emoticon
a vidim,ze vy ste v plnom prude s pripravami emoticon
inac,co planujete na valentina?
5. feb 2009 o 18:10  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rospina
1
    V Ziline, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
rospina
1
    V Ziline, okres Žilina
 dobre ranko, tanana, to aj my si budeme vyberat menu z ponuk, ktore ma k dispzicii hotel emoticon tak nech si dnes nieco pekne v salone vyberies emoticon
ahoj leatea, citala som, ze pre vela snehu su niektore letiska v uk zatovrene, perinbaba je k vam stedra emoticon tu pre zmenu je trinast stupnov nad nulou, zrejme bude zase prsat.
na valentina pojdeme na veceru niekam von, ale aj s kamaratmi, tu zvykn ist na veceru aj viac parov pohromade, problem je len zohnat este nieco volne..co budete robit vy? emoticon
6. feb 2009 o 09:01  •  Svadba bola v apríli 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
 ahojte, my pojdeme na valentina zrejme niekde na veceru, tak dufam, ze sa to nezmeni a 13.2. by sme mali mat uz hotove obrucky - to bude super darcek k valentinovi... emoticon

inac, citali ste si toto?: http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=283125&vReferer=

az mi zimomriavky nabehli, ked som to citala, no hroza... emoticon
6. feb 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rospina
1
    V Ziline, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
rospina
1
    V Ziline, okres Žilina
 ahojte, citala som ten prispevok, mrzi ma, ze ten parik tak dopadol, nech sa im o to lepsie dari v manzelskom zivote emoticon vyzera, ze ten podnik nerobieva svadby, podla toho, ked ten personal nevedel, co ma robit.. ja sa psychicky niekedy tiez pripravujem na vselico emoticon clovek zorganizuje vsetko co moze, ale potom to uz viac nemoze ovplyvnit... takze si drzme palce, aby sme mali pozitivnejsiu skusenost emoticon
6. feb 2009 o 13:58  •  Svadba bola v apríli 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
 rospina: moj otec tam v belej dva roky dozadu oslavoval 50, dost velka akcia, plne sme ho obsadili, a boli sme spokojni, preto tam aj chceme mat svadbu, ze sme to uz poznali, tak dufam, ze nesklamu ani tentoraz...
6. feb 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
6. feb 2009 o 20:11 • djjaro
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
 djjaro: domena neexistuje... emoticon
6. feb 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tanana
1
fotoportrét
fotoportrét
tanana
1
 Caaaute babulky emoticon , tak a saticky sa podarilo vybrat hned na prvy sup!!!! emoticon emoticon emoticon emoticon , takze som HAPPY, teraz uz zohnat botinky a bude to OK...
Tak vy uz riesite Valentina??? HM...tak drzim palce, az je v restikach volne miestecko.
Pekny weekend
7. feb 2009 o 10:44  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
fotoportrét
fotoportrét
bejka83
1
  • Nevie kedy bude svadba
    V Žiline
 Ahoj, a ake si si vybrala? emoticon
7. feb 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš