Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leatea, asi oddychujes po vcerajsej oslave, ked sa neozyvas :-) tak bola si na blate alebo na lade? ;-) tu aspon ziaden lad, ale poriadna zima a vietor... a tym, ze tu dost spolahlivo nefunguju dopravne prostriedky (asi je tym taliansko zname :-D ) , mrzneme na motorke.. a ked si doprajeme auto, tak ideme cez mesto aspon hodinu... :-( myslim, ze v londyne tento problem nemate, ked su k dispozicii metra atd...ci? moni, a ako sa dopravujes ty do prace atd? ako sa vola ten ostrov, kde presne si?
Odpovedať
ahojte..vidim,ze ste sa dnes nepretrhli :-N :-N :-N rospina..poctivo som pracovala,takze som nepisala..aj ked som chcela..oslava bola dobra..dali sme si vinko a aj zmrzku :-p
Odpovedať
Kati to je dobrá kombinácia :-) ... inak ja som sa sem včera nedostala, takže dodatočne všetko najlepšie k meninám, veeeeľa lásky, zdravíčka, šťastia a pohody... nech sa ti splnia všetky sníčky x-)
Odpovedať
ahoj bam..jeej dakujem :-) ako sa mas?
Odpovedať
no mám v posledných dňoch takú divnú náladu... neviem to definovať, skôr taká nechuť ku všetkému a do hocakej práce 8-( akási depka... ale to prejde (dúfam) a ty? dobre ste oslávili? ;-)
Odpovedať
to bude aj tym pocasim..za chvilku si uvedomis,ze budu vianoce a zacnes sa tesit na prijemnu vianocnu atmosferu x-) ja mam tiez obcas podobnu naladu..ale zvacsa sa rychlo vytrati :-) oslavili sme pri vinku,zmrzke..takze taka pohodka,aj ked sme obaja cumeli do pc..no cez vikend sme uz oslavovali,lebo sme vedeli,ze mam kurz..
Odpovedať
dúfam, že ma vianočná nálada chytí... lebo keď vidím čo sa deje v meste, tí ľudia akoby sa zbláznili :-| ja to nechápem... ale hlavné je prežiť vianočnú atmosféru u seba a nenechať sa poblázniť reklamami a zhonmi ;-) ozaj, ako pokračuje kurz? to máš tu matiku či čo? =-)
Odpovedať
no tu je to zatial v pohode..ktovie ako v sobotu :-D uz sa tesim na kupu vianocnych ozdob a stromceka x-) kurz ide v pohode..este mame dva tyzdne..ten posledny mame test,ktory rozhodne,ze kto moze ist dalej a urobit si vzdelanie potrebne na maturu :-D a najlepsie je,ze okrem ucitelky nik iny nevie v nasej grupe,ze ako je to so mnou v skutocnosti :-D :-D :-D
Odpovedať
čo v sobotu začínajú trhy? mám rada tú atmosféru... a také varené vínko alebo punč :-D keď ti je zima... ako je to s tebou v skutočnosti? =-) si najlepšia zo skupiny? ty si teda tajnostkárka...
Odpovedať
nie..ale soboty su take skor nakupne..takze urcite bude viac ludi vonku..aj ja by som sa mala zapojit.. so mnou? no mam skoncenu vysku z matiky 8-) :-D takze by som ich mohla kludne ucit :-D
Odpovedať
aha... =-) :-N a potrebuješ aby to bolo platné aj v UK? neakceptujú asi náš diplom, čo? tak to ťa úprimne obdivujem, ja matiku teda nemusím :-p a darčeky stíhaš kupovať? už sa nám to do Vianoc kráti...
Odpovedať
no stacilo by mi spravit si rocny kurz a mozem tu ucit..no ja toto robim,aby som sa naucila rychlejsie to,co potrebujem..slovicka..a mohla som sa snazit o dalsi titul 8-) darceky? no vela ich nemam,kedze sme v uk na vianoce :-) ale este nemam vsetko vymyslene :-D co ty?
Odpovedať
Článok sa načítava...
to máš pekný cieľ - ďalší titul... držím palce ;-) ja už zopár darčekov mám a čosi mi ešte chýba... čakám, či bude v práci nejaká tá korunka navyše ;-) to by dosť pomohlo...
Odpovedať
no pre manzela uz viem,co kupim..ale dalej moc nie :-N my sme cosi dostali,tak som rada :-D
Odpovedať
darčeky pre zvyšok rodiny prídu vo februári s tebou? ... ako to máte vymyslené, keď ste na Vianoce v UK? =-) ja mám pre manžela... praktický darček... pulóver :-D aby bol môj fešák... x-)
Odpovedať
no cosi urcite..teda este neviem na com sa dohodneme..navyse mne staci darcek od manzela..viac nepotrebujem.. ale pre moje krsniatko urcite cosi bude..aj mam nejaku predstavu,tak uvidime k comu sa dopracujeme :-D aj moj manzelik dostane prakticky darcek..oblecenie :-)
Odpovedať
praktické darčeky sú super, nie? aspoň majú uplatnenie... :-D
Odpovedať
a hlavne,ked pocujes odpoved,ze nic nechce :-D tak aspon cosi take potesi a vyuzije to :-) ja som na meniny dostala hodinky..som si ich vybrala..dosla mi baterka v tych starych..tak o dovod viac..ale urcite ju vymenim..a neskor si kupim aj ine..kludne by som mohla dostavat hodinky stale..ale nesmie tam byt husty cifernik..najlepsie len oznacenie 12 :-D
Odpovedať
najlepšie je keď vieš, čo máš kupovať... neznášam odpoveď "nič" lebo keby som ju splnila, tak by bol nafučaný :-D
Odpovedať
to aj ja..ale nastastie u niektorych osobach nemam problem vymysliet cosi aj pri takej odpovedi..
Odpovedať
veď aj ja nakoniec čosi vymyslím... a dúfam, že sa to bude páčiť... ozaj, čo by si kúpila, keby si šla na návštevu ku kolegynke-kamarátke, do novopostaveného domu? nechcem prísť s prázdnou rukou a pýtať sa jej priamo nechcem... =-)
Odpovedať
ak máte tipy, babuľky, môžete dať do pléna... vďaka za pomoc ;-)
Odpovedať
a co tak cosi do kuchyne? to je take,co sa vzdy zide..pripade nejaka vaza :-) kukni borglass stranku..maju pekne podnosy..uz sa tam chystam kuknut najblizsie..predajnu maju v teplicke ;-)
Odpovedať
asi niečo pre oboch... či nie? :-N
Odpovedať
ale taketo vzdy vyuzijes doma..a myslim,ze aj chlap bude kludny..ked bude mat z coho pit vino a pod :-D
Odpovedať
no musíme niečo vymyslieť do soboty... dík za tip ;-)
Odpovedať
chod sa pozriet..mozno ta zaujmu pivove pohare :-D na stranke nemaju vela fotiek..ale podnosy maju ;-) a za nejakych 200-300Sk..co je smiesna suma pre mna :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Bam, ak kupis kvetinacovy kvet - nic tym nepokazis ;-) my sme mojej sefke na kolaudacii kupili malu palmu a takeho slona z makkeho lipoveho dreva - taky atypicky na vysokych nohach, teraz takych dekoracii velmi vela predavaju... mozem ti doporucit predajnu Madal Bal - je to blizko tvojej roboty, tam, kde bola kedysi Devin banka ;-) no a samozrejme vinko a nieco sladke k tomu 8-) inak my sme tiez dostali ked sme sa nastahovali do bytu pohare : na sampanske aj take koktejlaky :-D dievcata, vobec tu inak nestiham chodit za posledne dni, mam doma este stale stavenisko, ale dnes sa uz vsetky prace ukoncia, tak ked upracem, odfotim a pochvalim sa :-N x-)
Odpovedať
rospina: tak to teda u vas s tymi priezviskami maju ozaj cudne,to som nevedela,ze je to tam tak....no mne by teda vadilo keby moje deti nemali to iste priezvisko ako ja,to ozaj oni potom maju ako keby tie deti neboli ani ich ... :-o zvlastne je to... aj ja som predtym rozmyslala,ze si necham aj moje,ale neviem sa este rozhodnut co je najlepsie,ked si necham oboje tak potom budem mat na dokumentoch velmi dlhe meno a predstav si bankovu kartu!! :-D ja byvam na jersey,channel islands je to ostrov mezdi UK a France a je malinky a ma len okolo 90000 ludi,tak kazdy tu posna skoro kazdeho....my byvame priamo v meste,tak nastastie mame vsetko po ruke a do prace to mame len 7min pesi a taktiez k moru je to hned za rohom...tak som rada,ze nemusim cestovat autom a cakat v zapche tak ako ty...to nie je nic prijemne...uzila som si toho az,az ked som byvala v UK a v Skotsku :-S a ty ako chodis na sk letis alebe autom? :-)
Odpovedať
tak a uz som doma..unavena a zas sama :-N ale manzel sa poctivo snazi zvysovat prijem 8-) baby..to mate blbe s tymi priezviskami..ja som rada,ze mam co mam :-D ale tu su vsade divni..este aj u doktora po mne chceli sobasny list :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?