Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
nooo my sme boli tiez davno tu lyzovat 8-) Chodime do Francuzska...sa nam to tam viac paci:) NO my byvame na zaciatku obce, tak moc zo strediska nemame,ale mame hned vedla bytovky ten park a kastiel, kde sme sa fotili
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme boli v januari vo francuzsku a tento rok je v plane taliansko ;-) tak ti prajem pekny vecer, idem k manzelikovi, sedi sam opusteny v obyvacke s nasim psikom :-p papa
Odpovedať
pekny vecer :-D
Odpovedať
afra..no teeeda..si riadne zaneprazdnena..asi viac ako ja :-D ked sem ani nenapises :-N blahozelam ku svadbe ;-) uz by sme mali byt vsetky pekne vydate sa mi zda :-D
Odpovedať
ked budeme uz byvat na bytiku, prace bude menej a casu viac:) tak sa budem ozyvat castejsie :-N
Odpovedať
to je pravda..a ked pridu deti,tak zas nebude casu :-D posles aj mne link na svadobne foto? :-)
Odpovedať
mas v poste:)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko, kočky... Tak ja normálne pozerám, čo ste tu popísali... Zase sa naša komunita rozrástla... To je super ;-) afra, aj ja chcem vidieť foto zo svadby... Tak keď budeš mať čas, určite pošli link aj mne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko dievcata, Jani sa mi s tebou snivalo, ze ste si boli obzriet nase kachlicky v kupelni, lebo ste boli zvedavi, ako to vyzera na stene, kedze mate podobne :-D no proste haluz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, tak to je super :-D To by som teda nečakala, že sa ti bude so mnou snívať. Takto ťa straším ešte aj v snoch :-N No veru, možno by nebolo na škodu obzrieť si to ;-) :-D
Odpovedať
ahojte babule..tak dalsi pracovny tyzden nam zacal.. afra..no teeeda..bola si raidna kocka x-) x-) x-) fifi..to mas pekne sny..ja som zas pocula,ze sa niekomu snivalo o tom,ze som tehotna :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leatea, musis mat so mnou trpezlivost, ja tie ikonky (obalka, fotak a vykricnik) vobec neviem najst.. :-| naviguj ma prosim ta.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
uz ich vidim.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leatea, ma si krasne saty, velmi ti pristali :-) pacila sa mi kombinacia s modrou, bolo to nezvycajne a pekne a tiez vyzdobene stoly a sala. davaju dojem velmi prijemnej atmosfery :-) dnes som pisala aj tej skupine bonita, este nemaju nas termin obsadeny, tak dufam, ze nam to vyjde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj monika, tak to si ma dobre spoznala :-) aj meno si uhadla..a mam aj o rok mladsiu sestru. tiez som si SK moc neuzila, po skole som este rok ucila na zakladnej skole nemcinu a potom som zbalila kufre a odisla do nemecka, najskor akoze na rok a pretiahlo sa to na osem.. :-D no a tam som spoznala mojho nastavajuceho, tak ma vietor zavail na juh a uz som tu treti rok :-)
Odpovedať
rospina: jeeej tak svet je maly...no to je ale nahodicka sa stretnut tu po tolko rokoch ti poviem!!! :-) No ale super!tak ty si ucila v Belej na skole?to som nevedela,no super!! a sestru mas uz vydatu? a co uz ste si zajednali tie branice ci ste nasli nieco ine? :-)
Odpovedať
ahojte..ja len tak na chvilku..kedze som dnes pozerala filmy..davali sam doma 3..sme sa dobre orehotali..a samo,ze som aj varila..aby sme zajtra neboli hladni.. rospina..no som rada,ze si to nasla..a dakujem za pochvalu..ta modra to tak ochladila trocha v tej horucave..boli sme spokojni s vyzdobou.. no dufam,ze vam teda vyjde ta hudba..urcite budete spokojni..my ste teda boli a riadne..
Odpovedať
rospina: prepac teraz ma napadlo,ze vy mate branice uz zajednane....poplietla som si ta... :-N
Odpovedať
ahojte babule..tak ako sa dnes mate? nam tu svieti slnko,no je riadna kosa..kolegyna je mimo..ale nastastie nemame toho vela,takze to dve zvladame..
Odpovedať
leatea: ahoj,aj my mame poriadnu zimu ale aspom neprsi a svieti slniecko,tak je super Vianocna nalada.... :-) uz sa chystas na vianoce idete domov alebo ostavate v UK?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky, aj tu je teda dost chladno, ale slniecko tu zimnu atmosferu - aspon opticky - trocha zohreje :-) nasi maju na slovensku sneh, to im trosku zavidim ;-) dobra otazka s tymi vianocami, ja sa teda chystam k nasim, este som vlastne netravila vianoce bez nich. odvtedy, co som skoro cely rok prec, je to caro vianoc o to krajsie, ked sme zasa vsetci spolu. tentokrat pride na sk aj buduci manzel, aj on ich doteraz travil len so svojimi. kde budete vy?
Odpovedať
moni..ostavame v uk..kedze manzel nebude mat tolko volna..a navyse aspon budu take pekne,prve nase spolocne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kati, všetko najlepšie k dnešným meninám... Hlavne nech sa vám v UK darí a nech sa môžete čím skôr vrátiť ;-) A nech ti všetko vyjde podľa tvojich predstáv (vieš, čo myslím ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leatea, pridavam sa ku gratulacii k dnesnym meninam, vsetko najlepsie a teda "na zdravie" :-)
Odpovedať
leatea: tak aj sa pridavam k gratulacii,vsetko len to najlepsie,ty mas vlastne meniny na mojho draheho narodeniny,tak aj my tu dnes oslavujeme....teda este len vecer budeme po praci :-D rospina: tak ty casto nechodis domov ked len raz za rok? ja som tieto Vianoce tu (pre zmenu) ,ale nebudeme sami lebo pridu moji rodicia k nam a aj moji uz coskoro dalsi rodicia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moni, no tak vyjde to asi dva razy za rok, to chodenie domov... to sa tesim s tebou, ze pridu tiez tvoji rodicia :-) ozaj, a ako to budes riesit s priezviskom po svadbe?
Odpovedať
dakujeeem vam baby x-) :-) moni..tak si ten vecer pekne uzite ;-)
Odpovedať
dobre ranko vam prajem.... :-) rospina: no ja si budem mat jeho priezvisko keby si necham aj svoje aj jeho tak je tom zdlhave....a kedze zijem vonku,tak uz sa ma ludia nebudu pytat ako vyslovujem moje priezvisko a uz ho nebudem musiet hlaskovat... :-D a co ty?ako si sa rozhodla? leatea: dufam,ze si dobre oslavila vcera ;-) nie je nahodou prislovie co sa hovori katarina na lade a Vianoce na blate a opacne?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moni, no to s tym priezviskom je vselijake. tu zeny nepreberaju mena manzelov (asi sa citia byt tymto hrozne emancipovane..), mne sa to vobec nepaci, lebo pri dverach si vzdy automaticky pisane dve mena, akoby v tom dome zili dve rodiny.. o tom, ze deti preberaju vzdy len otcovo priezvisko a zena je jedina, co ma priezvisko od veci, ani nehovorim... ak prides pre dieta do skoly a mas to iste priezvisko ako ono, tak si vsetci myslia, ze si jeho sestra alebo teta, v ziadnom pripade matka... (ako hovorili holky v inej diskusii, dobre podmienky na unosy.. :-D ) no a dalsi problem je ze sa s menom Luboslava zahranicne priezvisko dost bije. nechala som si potvrdit na SK, ze mozem mat teda dve priezviska, ale najskor musi ist to manzelovo a potom moje. To manzelovo urcite bez koncovky -ova, nechala som si to overit. Takze budem pouzivat obidve priezviska na uradne dokumenty, ale budem sa predstavovat tym, ktore bude podla krajiny aktualne.. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?