Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, predsa niekto ;-)
Odpovedať
no jasne..nedalo mi neukazat sa tu :-D ako sa dnes mas?
Odpovedať
Profilova fotka
dnes fajne, boli sme pozriet dedka, kedze sa v tyzdni vratil konecne z nemocnice... uz sa citi lepsie, co sme radi ;-) a potom sme mali navstevu aj my v Terchovej, teraz sme v ZA a vecer dorazia asi svokrovci na kus reci :-D taky fajny dnik, este aj pocasie je suprove. Vcera sme boli pozriet na cintorine, bolo tam krasne, vsade horeli sviecky a bolo to nadherne vyzdobene x-) no a kuchtila som obed pre celu rodinu, som sa citila ako v zavodnej kuchyni :-D :-p co u vas? citala som, ze si mala potiaze s batozinou a cestovanim... =-)
Odpovedať
tu mame hnusne pocasie..esteze na svk su pekne dusicky,lebo to je hned o niecom inom..hned by som sla kuknut na tie sviecky :-) nastastie som docestovala v poriadku..aj ked ta batozina ma dorazila 8-( nabuduce budem vediet ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no na SVK ma byt udajne pekne len do stredy, potom bude humus.... uvidime :-| a si dnes sama? muzo maka?
Odpovedať
tu psalo vcera cely den a dnes je tiez pod mrakom.. manzela mam doma..ani neviem,co sa stalo :-D ale aspon si oddychne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru, nemoze makat v kuse ;-)
Odpovedať
hej..ale hadam penazi bude dostatok..kedze vydavky su stale =-) a este sa nam aj blizia vianoce..musim porozmyslat,co by som take chcela :-) ty uz mas predstavu?
Odpovedať
Profilova fotka
myslis, co si dame na vianoce? my novu kupelku :-D - kachlicky su uz kupene :-D a novu mirkovlnku... a uz pomaly zbieram nejake drobnosti rodicom, zatial mam pre obe strany postelne oblecenie a taky vonny set do obyvacky na relax - sviecky, vonne tycinky a vonny olej ;-) a este uvidime, dokupim nejake knizky alebo nieco do kuchyne :-) svagrinej som videla jedno super pyzamo a segre mam tiez predstavu, ale to tu napisat nemozem :-D
Odpovedať
aha..no super..ved aj veci do domacnosti su super..hlavne,ked vam to urobi radost..aj my asi zvolime nieco do domacnosti,co potesi oboch :-)
Odpovedať
ahojte :-) tak na vianoce by som tiez chcela domace spotrebice :-D maly rucny vysavac, mixer a zehlicku na vlasy a kniha tiez potesi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Prijemný večer prajem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj veronika ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mati! Ako sa máš??? :-)
Odpovedať
fajn :-) len sa mi nechce ist do prace :-D a ty si ako vikendovala?
Odpovedať
Profilova fotka
Fajn, boli sme na cintorínoch, asi ako každý... ;-) Tiež sme boli večer, bolo to fakt super. Zvláštne ako si ľudia vždy v tieto dni nájdu čas na zosnulých aj napriek tejto uponáhľanej dobe, kedy nikto nemá na nikoho čas... Páči sa mi to ...
Odpovedať
my sme neboli..ja sa vyhybam akciam kde je spusta ludi, pojdeme ked tato masova akcia trocha opadne...ja skor cez rok obcas zajdem
Odpovedať
Profilova fotka
Jáj... tak asi máš na to dôvod. No ja tiež chodievam aj cez rok. Mati, môžem sa ťa niečo opýtať???
Odpovedať
ano? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No takto, najskôr sa opýtam, že či náhodou nevieš, kde by sa dal objednať Panenský kokosový olej Bio. Myslím, cez net. Súrne ho potrebujem, no nikde ho nemôžem zohnať! Len v CR a tam mi to na SR nechcú poslať... :-p Však to poznáš, tu nie sú žiadne Biopotraviny... 8-(
Odpovedať
tuto si skusala?: http://www.bio-obchod.sk/
Odpovedať
Profilova fotka
No skúšala, ale tam stále nie je na skla :-S de...
Odpovedať
fakt??? skus im napisat mail ;-) ja som si odtial objednavala nejake veci a dost som komunikovala s chlapikom odtial ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak vďaka za radu :-) Možno sa to nakoniec podarí.
Odpovedať
drzim palce ;-) ja uz som dlho nenakupovala, tiez musim skocit niekde, v Ba je taky obchodik Zrnko sa tusim vola a tam sa da nakupit :-)
Odpovedať
http://www.zrnko-bio.sk/clanky/nove-z...
Odpovedať
Profilova fotka
ak tam pôjdeš, nedala by si mi vedieť, či tam je??? Ak ťa to nebude obťažovať....
Odpovedať
jasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak vopred veľmi pekne ďakujem!!! ;-) si milá. Dala by som čo koľvek, len aby ;-( som ho zohnala...
Odpovedať
napisala som im mail:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?