Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
a ešte vďaka Lindi za gratuláciu... však sme sa dlho potrápili, kým sme ho našli ;-) aký dom - budeme riešiť až na bud. rok, lebo buď bude dvojgeneračný s našimi, alebo taký domčúrik pre nás
Odpovedať
Profilova fotka
peta ..aj moj kolega sa ma stale pyta ci mi jedna svadba nestacila :-D bam ved uvidite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak je pravda, ze tato stranka uz nie je pre nas celkom vhodna, ale nazov stranky nam moze byt ukradnuty, nie? Mna skor strasi, ze nam chcu zacat sledovat po akych strankach surfujeme a tato sa im urcite nebude pacit. Bam a nemali ste vy kupeny pozemok inde, ci to ste ho mali len vyhliadnuty?
Odpovedať
ahojte..nebudem tu prispievat cez den,kedze mam nejake behacky..ale o piatej som pred carolinou.. zatial pekny den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, júj, ale ste sa dnes rozpísali... Už sa pripravujete na stretnutie? :-D Ja sa už veľmi teším... Inak tiež sa ma niekedy pýtajú, prečo stále pozerám túto stránku, keď už mám po svadbe... Ale ja už bez nej nemôžem ani existovať :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani ...nejako si sa neozyvala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dievcata, aj mne sa doma smeju :-D aj ocino aj muzo :-D ale oni to vobec nechapu, co tu robime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mala som kopu práce... V pondelok idem na školenie, tak musím pripraviť veci na budúci týždeň a urobiť nejaké analýzy, ktoré potrebuje vedúci do pondelka... Tak makám ako fretka ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak Jani len makaj, aby si to najneskor do pol piatej mala vsetko hotove :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, však pracujem...Od piatej už mám čas vyhradený len na vás ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak ja padam na poradu a potom dom....uvidime sa o piatej pred carolinou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby dufam ze vam nebude vadit ked sa dnes pridam do partie na stretko ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nadenkaaa, určite nám to vadiť nebude... Veľmi radi ťa medzi nami privítame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
budem rada kedze som uz pisala ze som tu pristahovana a okrem muza a jeho rodiny tu nepoznam zivu dusu-tak by som sa rada s vami zoznamila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne viem, ako sa cítiš... Ja som tu tiež prisťahovaná. Ale už som tu spoznala kopu správnych ľudí. Aj vďaka tejto stránke x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak este som tu--zmena planu ale stretko stiham----nadenkaaaa len prid, my pristahovane ta radi spoznáme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, je tu okrem mna este niekto? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Co Zuzi sme ti uz vcera opat chybali? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko zelam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko ;-) jasne ze chybali Peti :-D bolo to fajn opat si s vami osobne pokecat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi aj ja som mala este vecer take nutkanie ist sem ale potom som si povedala ze tu urcite nikto nebude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa uz tesim na ten decembrovy punc ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nuz ja som len na chvilu,manzo sa siel kupat, tak som si pozerala este maily, co dosli ;-)
Odpovedať
dobré ránko, dnes bude opäť krásny deň... a je piatok, tak to bude ešte krajší :-D včera bolo super stretko... ten punč ale bude určite ;-) Linda hneď tak zrána chuť na punč? :-D baby, môj manžel je chorý chúďatko moje, som taká nevyspatá, lebo sa celú noc prehadzoval z jednej strany na druhú... a to máme ísť dnes na Oravu.
Odpovedať
Profilova fotka
Bam - nieco je vo vzduchu, u nas v robote je tiez vysoka absencia :-| prajem skore uzdravenie.... ja mam dnes pol dna volno, tak to tu na obed balim :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bam ani i nie tak na punc ako na pokec s vami :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte..ja zas len tak na skok..utekam do mesta..treba este cosi povybavovat a potom sa musim dobalit.. vecer som nakoniec miesto kufra kupila tasku na kolieskach,tak som celkom spokojna..len ta cena ]-( ale hadam aspon vydrzi.. vidim,ze vy si uz riadne chutky na ten punc robite :-D
Odpovedať
aj ja začínam cítiť, že na mňa niečo lezie... asi bacily od manžela :-N musím sa nadopovať vitamínmi... a kúpiť niečo na nádchu Linduš, no veď preto, že na pokec viac ako na punč ;-) Zuzi, úprimne závidím pol dňa voľna... ja dnes fakt nevládzem akosi... Kati, na kolieskach sú dobré tašky, aspoň nemusíš nosiť a namáhať sa, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som sem ešte večer zablúdila, ale bolo asi pol desiatej... Tak som si povedala, že sa ozvem ráno. Včera večer nám Jarko zapojil doma internet. Takže už budem môcť s vami kecať aj z domu. ;-) Bam, nejako začalo aj na mňa niečo liezť. Večer som mala zapchatý nos a do rána ma už aj hrdlo bolelo ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?