Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani uz sa tu varim ;-) a to mame este dnes vecer nejaku skvelu akciu z prace :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a čo máte fakultný večierok? U nás bol v piatok a dozvedela som sa to asi 2 hodiny pred jeho začiatkom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie pridu nejaky cudzinci ohladne nejakeho projektu a o ktorom nemam ani paru kedze sa robil este ked som tu nebola :-S ozaj kde si si vybavolala kartu na mhd?
Odpovedať
Profilova fotka
kartu na MHD som si vybavovala na Hlinkovom námestí pri CSOB... Takže máte veľkú návštevu na fakulte? No aspoň oprášiš svoje jazykové znalosti ;-) My tu dnes nemáme vedúceho, tak je trochu voľnejši
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam opat blazinec,neviem, co skor ]-( esteze mame klimu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, ticho ti ju závidíme :-N My si môžeme akurát pustiť ventilátor, ale tie nemám rada (bolí z neho hlava ]-( )
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, dnes je tu riadne ticho, asi ste sa roztopili dievcata 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata to fakt dnes ticho? zeby tou stredou? :-D
Odpovedať
ahojte baby.. fifi..som rada,ze aspon niekto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tu dosla na skok, robim cestovne poistenie on-line pred dovolenkou :-D
Odpovedať
ja som prisla prave pred minutkou idem napalovat decka fotky s akcii zdraviiim
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luko, videla som v albume tvoju novu farbu vlasov, naozaj super ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
fifi..a kedy idete na dovolenku? ahoj luko..aky bol den?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati: v sobotu v noci :-D :-p
Odpovedať
fifi..no zavidim..ja budem v sobotu makat..a dalsiu sobotu sa budem balit na tu svadbu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak tu druhu sobotu ti zas zavidim ja ;-)
Odpovedať
no myslim,ze az tu tretiu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda si ma odhalila :-D inak tie tvoje popolnocky su super, ked si predstavim, ze si si ich aj sama sila.. a tu vysivku si robila rucne? riadna zabavka :-N
Odpovedať
no na svadbe budu pekne sediet na postavu.uz su aj upravene..ale stale som sa nedostala k tomu,aby som si ich skusila :-D hej..vysivka je robena rucne,jeden vikend..celu sobotu som robila somariny a az o jedenastej vecer som si povedala,ze by trebalo aj vysivat :-N ved sa prides urcite pozriet na svadbu..ze..a vo stvrtok na stretku dostanete male darceky..hadam 10 bude stacit nachystat :-N :-D
Odpovedať
no som kukala Housa :-D lea den bol unavny, 2 hodky som sa potila u kadernika, aspon ze vysledok stoji za to a zajtra este musim deckam ist kupit nejake knizky - koncorocne odmeny a piatok je uplny ned - porada koncorocna slavnostna potom na Zeleznej studnicke rozlucka s rodicmi a deckami, ma pozvali a vecer ze vraj zurka u zastupkyne (my sme total mlady kolektiv, takze vztahy sa utuzuju :-D )
Odpovedať
luko..no mas to velmi pekne teraz.. no taky piatok caka aj mna :-N prihovory ludi,co odchadzaju..a tak..vecer sa ide este niekam,lebo niekto dolezity odchadza..no ja utekam domov..aby som vssetko stihla do odchodu..
Odpovedať
vdaka kocky ;-) je to take ziarive :-D lea, no tak v piatok mas tiez perny den, ja asi pol soboty prespim :-N
Odpovedať
no ja tento vikend upratujem..kedze som na rade ja..a budem davat dokopy moju izbu..dalsiu sobotu zas musim svoju izbu vycistit a poprat vsetko a nachystat to na odlozenie..a pobalit sa..v nedelu v noci,teda v pondelok nadranom odchadzam na letisko.. paani..ale som nervozna,ked to tu tak pisem =-) =-) =-)
Odpovedať
no to zvladnes ;-) ako je u vas? to v BA je hrozne teplo je skoro pol desiatej a som opat spotena a to len sedim pri pc , mozem ist opat do sprchy 8-(
Odpovedať
no tu je teplooo..v praci sa neda existovat..teda v jednom preproome..ten druhy je lepsi..
Odpovedať
no u nas je tiez dusno nastastie sa uci oba 4 hodiny ale tu poslednu to uz len prezivame :-D dva dni vydrzim a buduci tyzden si este pridem pourpatovat a prichystat veci do 1. rocnika
Odpovedať
no my mame az do stvrtka vyucovanie..ale dalsi tyzden uz budu asi len videa pozerat :-D nas caka upratovanie a este cakame na dalsiu zasielku..
Odpovedať
my sme uz tento nist nerobili ja som stale odbiehala k vysveckam, sa tlacilia furt sme tam nasli chybu tak opravit, na porazenie pomaly upratujeme, zajtra maju vyhodnotenie rocnikovych prac (kazdy cely rok pracuje na teme, ktora ho zaujima, spracuje ju a nakoniec odprezentuje. uz od 1. rocnika), a tiez rozmyslam ze ich zoberiem na videjo :-D
Odpovedať
my tu mame tento tyzden siestacikov..kedze vtedy oni koncia zakladnu skolu..a v piatok poobede pridu na nase oddelenie na dve hodiny.takze makame na pokusoch pre nich..
Odpovedať
inak mala som v triede jedneho ziaka na tyzden, co chodil s mojimi do 1. rocnika a potom odisli do anglicka a teraz prisiel na tyzden do nasej triedy a vravel, ze tam maju na 1. stupni ovela lahsiu matiku a patri k najlepsim v rocniku, doma sa s mamou ucil z nasich knih a pritom na druhej strane tam zas preberal uhly co sa u nas berie az na druhoms tupni
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?