Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne sefe 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dievcata ja prednes balim. Mame v meste este nejake vybavovacky, tak sa ponahlam. Pekne poobedie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak som na chvilu dokvitla... akruat sa rozculujem, do Chorvatska si mozeme zobrat len 1 kg potravin na osobu ]-( fasa
Odpovedať
ahojte baby..tak som doma..este jeden den a mame dalsi vikend 8-) fifi..no aspon moc nepriberies :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe veru, dakujem za utechu :-) zhodila som asi 2,5 kila, uz mam 55 kil, som spokojna :-D
Odpovedať
ahoj ;-) fifi tak ja by som sa tiez chcela dostat na 55 :-N ale nejak sa mi nedari a pritom to su len 2 - 3 kilecka dole :-N
Odpovedať
fifi..no teda..takmer si ma dobehla..ale ja ti zas uteciem :-p ahoj luko :-) aj mne chybaju asi 3kila do 51..takze fakt len kusok..no nevazila som sa uz mesiac..najblizsie sa odvazim v pondelok a dam vediet,ci som pod 54 alebo nie..
Odpovedať
ja prave papam rusku zmrzku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaa ja chcem tiez 51, len to by som musela zacat aj cvicit a zatial nie je kedy.... tak som upravila aspon jedalnicek a oplatilo sa :-D
Odpovedať
ja papam dobre mne len ten pohyb chyba :-N
Odpovedať
Profilova fotka
luko aj mne :-N a tiez som si dala dnes jednu malu zmrzku :-p
Odpovedať
no ja som sa prave pustila do melona..tento tyzden som mala vela sladkeho,takze teraz prechadzam na iny rezim..a hlavne treba ist aspon na 53,nech tych par dni rped svadbou mam len kusok zhodit..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
inak co nove?
Odpovedať
jej melon ten milujem :-D :-D fifi: ano nist take, zajtra konci sk. roka, tak tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej, budu prazdiny pani ucitelka x-) ja zajtra posledny den v robote pred dovolenkou 8-)
Odpovedať
ale nie ;-) buduci tyzden este idem uparat ten moj bordel :-D a nemam tolko dovolenky, takze asi cely tyzden budem este v praci, ale bez deti to uz je pohodicka najvacsia :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to je jasne, ze bude klud :-D
Odpovedať
no som si kupila cely..vazi asi 4kg..a len pre mna :-p 8-) este si uzijem,ze si kupujem vsetko len a len pre mna :-D my mame este aj dalsi tyzden v praci..ale to budu uz le pozerat videa a oddychovat..
Odpovedať
a ty kedy dovolenka? idete do Chorvatska, dobre som postrehla? my sme boli minuly rok na baske vode, bolo super, ale jedlo sme si brali len do cesty :-D my mozno pojdeme do Grecka ak zas nieco ine neblysne drahemu hlavou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Luko: ved mi si asi tiez zoberieme len nieco do cesty... nechceli sme toho brat vela, aspon nieco, ale 1kg na osobu je dost malo, ked sme chceli este nejaku zeleznu rezervu :-| nuz co... v Chorvatsku som este nebola :-D Grecko milujem x-) Kaati: tak skocim k tebe na porciu melonu, robis chute :-p
Odpovedať
v lidli maju za 13.90 ;-) tak si tam odskoc.. luko..takze potom sa chystas pekne na stretko..ze
Odpovedať
fifi:ja som bola prekvapena ze v supermarkete tam bolo porovnatelne ceny ako u nas, tak sme si vzdy zbehli nakupit nieco na ranajky, a obed a veceru sme mali vonku (ale to uz bolo dost drahe :-N ceny ako v BA v meste v restike 8-( ) a kde idete presne? od 5. jula budem asi tyzden domka
Odpovedať
luko..tak sa toho 10. uvidime :-)
Odpovedať
x-) super to urcite pridem Aj moja naj kamoska dojde z Prahy, tak som rada, ako vsecko postiham :-D
Odpovedať
neboj..ja budem amt rusnejsi tyzden ako ty :-N :-D
Odpovedať
zeby? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
idem citat, dnes mi dorazila kniha x-) pa pa
Odpovedať
pekny vecer teda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Luko: ostrov Pag, presne miesto neviem, manzelovo tajomstvo :-D
Odpovedať
fifi..a ty este tu? :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?