Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no moje nie su cisto biele a nie su ani sampan..nieco medzi
Odpovedať
aha..ja budem mat nakoniec ivory..ale ved je to jedno..pokial nie su cierne :-D ln spodnicka je biela :-D ale inu farbu nemali..
Odpovedať
ono sa to strati myslim :-D
Odpovedať
hlavne ma mrzi ze obrucky ideme vyberat az zaciatkom septembra,,,uz by som ich najradsej mala :-D
Odpovedať
no nastastie tie uz su doma..v aprili sme si ich vyzdvihli..a su uplne skvele..budu svietit z dialky :-D :-D :-D len vino a vody nam este chybaju..a cosi na zakusky,no to sa kupi tesne pred,aby to bolo cerstve..a este aj saty pre velke druzicky nie su..
Odpovedať
no ja druzickyneriesim, ti ani neviem,ci mam niekoho oficialne poverit,a le jedine kto by mohol byt je sesterka a mcihalova sestra :-N
Odpovedať
no ja som chcela..ako v americkych filmoch,ze rovnako oblecene :-D :-D :-D ale ked tak rozmyslam,stale dost toho chyba..
Odpovedať
ano je to pekne x-) len mi lenivsi jednotlivci sa uspokojime s tym ze vobec pridu :-D
Odpovedať
no skor skupejsi :-D :-D :-D ale nie..ved je to kazdeho zalezitost ako sa rozhodne.. :-)
Odpovedať
tak u mne je to skor ta lenivost 8-) ale urcite to budes mat pekne aj na svadobnej foto so zladenymi druzickami x-)
Odpovedať
jasne..kazdy to nazyva po svojom :-D a pokracujes s nejakymi pripravami,ci teraz mas pauzu..kedze sa vam to posunulo...
Odpovedať
pauza pauza pauza, nic new :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
a co ti este chyba..z tych dolezitych veci..okrem obruciek
Odpovedať
no chyba mi: pohare, obrucky, podvazok, popolonocne saty, topanky popolnocne a svadobne, tie blbosticky ako podbradnik, menovky a pozvanky :-. na co som zabudla?
Odpovedať
nausnicky azavoj
Odpovedať
no pohare urcite rychlo vyberies..a aj podvazok.. pozvanky stale nemate? no tak mozes rozmyslat,ze ake ich chces..
Odpovedať
no predbezne zo svadbainak.sk, ale este nemame rozhodnute ktore,ja myslim, ze v juli ich objednam :-)
Odpovedať
inak ja stale nechapem, co maju vsetci na tej cokofontane? ty ju mas?
Odpovedať
no tak potom daj foto,ze ako vyzeraju.. cokofontanu..chcela som..ale bude prilis teplo..takze nie..radsej..
Odpovedať
jasne urcite, ked vyberieme,t a khodim foto x-) no ja som len rozmyslala, ze co je na tej cokofontane take waw :-D ale to je asi indivindi, my budeme mat zas syrove korbaciky :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
my tiez budeme mat korbaciky..teda aspon dufam..je to na svokrovi totiz.. ja som chcela tu cokofontanu,no neviem,kam by sme ju dali..takze som to zrusila..ale raz si ju kupim..nech mame doma co mlsat :-p :-D
Odpovedať
tak keby ze ju mam doma, tak to by som kludne mohla ist nakupovat do obchodu Velki muzi, to ja by som uz ani ine nejedla, cokofontana a ja by sme sa stali jedno telo :-D
Odpovedať
to je obchod pre XXXXL :-D
Odpovedať
no teeeda.. ja sa musim krotit..lebo potrebujem schudnut..a to povinne..
Odpovedať
mi nevraf, som pribrala 2 kila ]-(
Odpovedať
sa nehanbis :-p :-D neboj,ja mam stale viac ako tie dva kila navyse..takze musim chudnut..povinne ]-(
Odpovedať
ja musimzas povinne cvicit =-)
Odpovedať
no ja som sa rozhodla zhodit obmedzenim stravy..lebo vela jem..aspon podla mna..navyse ak bude teplo,tak budem viac pit ako jest..
Odpovedať
inak kedje tak teplo mne ani nechut velmi jest hlavne poobede ee
Odpovedať
ja som dnes uz vyse litra vypila..co je stale malo..ale sedim cely den,tak sa to da.. ja som minule leto zhodila ani neviem ako..to ja vzdy schudnem na jar..len teraz tym,ze som prec sa nedari..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?