Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak muma sa ti to konecne hybe dopredu. Ja som kazdemu takemu dnu rada, ked mi nieco odbudne. Nasti, to je v poriadku, ved mne je to jedno kedy aka nauka, aj tak ich absolvujem obe ;-) Inac ja som sa tiez chcela dohadovat s ostatnymi, lebo na moj datum su tri sibase v kostole, ale ja som prva, tak som si to inaksie vymyslela, lebo ja si to v podstate mozem predpripravit, tak nech sa skusia nakontaktovat oni na mna. Ak nie tak si zoberiem stuzky po obrade a vyzdobim si nimi este aj salu.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som rada ked toho ubuda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nasti, my sme sa na výzdobu v kostole neskladali. Ani neviem, kto to dával robiť. Oni tam majú stále nejakú kvetinovú výzdobu, no len akurát vtedy tam museli mať slnečnice |-|
Odpovedať
aha...takže ja som na tom tak, že kontaktovať budem ja ;-) no hádam to zvládnem..a kedy máš peťa čas sobáša? ;-) a kvietky teda majú v kostole normál, len čo chceš navyše to tam dáš...oki 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam 13.30. Chceli sme neskor, ale farar nam povedal, ze sme skoro prisli, ze na zajednanie je cas a ked to konecne isiel zajednat, tak prisiel s takymto casom. No co uz, budem si musiet trochu privstat. Vsak sa spytaj na tej fare, ja som to tak chcela tiez robit. A kostolnik mi povedal, ze kvetinova vyzdobu oni robia stale, takze len ak by som mala specialne poziadavky, tak si to urobim sama. Tym padom by aj oni mali vystarane.
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, aspoň budeš mať dlhšiu svadbu :-D Ja som to tiež mala časovo dosť nabité, aj keď sme mali obrad neskôr. Ale zase my sme precestovali skoro pol republiky. Takže tiež som vstávala skôr. Ale vôbec mi to nevadilo, aj tak som nemohla poriadne spať :-D
Odpovedať
Ahojte bábiky! Akurát uspávam- ako tušíte, keď som tu- neúspešne :-D A to bola dve hodky vonku a je napapaná..Duracelko!!
Odpovedať
ahojky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj evi :-)
Odpovedať
No čaute- že sa niekto aj ozve, väčšinou si tu vediem monology:-D ešte stále nespí :-( búcha na dvere v spálni, aby som ju pustila..porazí ma z nej!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Evi, no my sa vždy nejako minieme :-D
Odpovedať
jani asi osud:-) Už zalomila..ale to trvalo neskutocne dlho..idem si práve robiť harmonogram dňa pre ňu- v exceli..zábavka- aby tatino vedel, čo kedy robiť, bo už nemá prehľad, ako chodieva v kuse do roboty.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jej to je super napad evi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Evi a to ako opisuješ, čo robí cez deň? Alebo ako to funguje?
Odpovedať
Minule som zistila, že zabudol, že čo zvykne papať a o kolkej- také rozostupy medzi papaním akedy jej dat pit mlieko v priebehu dna. Ona to ma uz zabehane a ked je nervozna, on nevie preco..sa len opytam- dal si jej mlieko hodinku po olovrante o 18:00? on, ze nie..tak vravim- Vidís- uz si pyta. Uz ma vo zvyku cas kedy chodi vonku napr., alebo ze po zobudeni najradsej pocuva svoje detske pesnicky na Cd az do obeda. Detske rituáliky:-)) Pred spaním chce citat knizky- vlastne po cely den si cita, ale v posteli najsamradsej!:-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, a toto všetko spíšeš a vyvesíš na nástenku? Tak to je naozaj skvelý nápad ;-)
Odpovedať
No Jani tak nejako. AKo pre magorov:-)) Rozvrh ako v jasličkách, či v školke. Ni ja to uplne nedodrzujem, ale taký zlatý základ máme a ona ked sa jej to pomiesa je nesvoja a nemoze napr. zaspat dobre. To preto ma dnes napadlo, bo chodievame vonku az po obednom spanku a dnes sme sli o 10.00 so suedkou a s jej syncekom a preto buntosila skoro dve hodiny v spalni. Ja viem, co a ako kedy, ale obcas aj ja sama zabudnem:-),nehovorim o manzelovi. Dovtipil by sa, ale dovtedy by sa uplakala :-))
Odpovedať
Profilova fotka
To je jasné. Iné je, keď ty si s ňou doma a si stále pri nej. Manžel určite popri svojich starostiach v práci aj pozabudne... To sa stáva často. Najhoršie je, že niekedy problémy v práci neskutočne zasahujú do súkromia a narúšajú ho. Ale to s tým rozvrhom je náhodou milé. Raz, keď bude malá už väčšia, tak sa budete na tom baviť aj spolu s ňou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru ked bude mat takych 18 aspon bude vediet ako travila dni v detstve ..mna by to potesilo :-)
Odpovedať
uz som dlhocizne odpisala a ono to tu blbne!!!!!!!! Neodoslalo
Odpovedať
Profilova fotka
:-(
Odpovedať
Mám pre ňu taký kufrík z pôrodnice: má tam náramok z ručičky s menom, kartu z postieľky s menom a mierami, prvé vlásky, krstovú košieľku, kúpili sme dennú tlač z toho dňa, keď sa narodila- aby vedela, čo sa dialo vo svete, sú tam obrázky zo sona, DVD z 3D sona, moja ofotená materská knižka, občas jej pripíšem krátky list s tým, kedy a ako jej vyšiel prvý zúbok, kedy sa 1x posadila, kedy urobila prvý krok a tak. Pekná pamiatka..
Odpovedať
Profilova fotka
Evi, tak to nemá chybu. Určite ju to raz poteší... ;-)
Odpovedať
to dúfam, viem, ako sme my deti sa vypytovali mamy stále, že kedy sme to to urobila a ona chúďa nevedela, aj ju to mrzí dnes, tak nám hovorí, aby sme si všetko písali, aj tei detské hlášky, čo deti skomolia a zapotia..U nás is viac otec pamätá také veci, ako mama. mala inú robotu ako si pamätať takéto srandy pri 5tich deťoch:-)
Odpovedať
Profilova fotka
evi fakt je to uzasny napad :-)
Odpovedať
Tak dík za schválenie od vás dvoch. už došiel mangel- dnes mal len krátšiu poradu tu v SC. Ale oprava auta nás bude stáť 8,5tis. :-((( Tak neviem, kde ich teraz naberieme takto z fleku.
Odpovedať
Profilova fotka
no to potesi teda 8-( . babulky ja sa s vami lucim.idem pomaly dom. zajtra napisem ako som pochodila s tymi topankami :-D majte sa
Odpovedať
ahojky- pekný nákup, či čo ideš:-D
Odpovedať
I´m absolutely sure I´m alone in here again, or am I wrong?? Hopefully...
Odpovedať
Ahojte,neviete mi prosím poradit nejakého dobrého fotografa v okolí Žiliny.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?