Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahojte baby..vidim,ze ste toho riadne popisala.. peti..ty budes mat v zavodi..mohla by si mi do ip poslat kontakt na kostolnika..mily by mu zavolal..ked ma to volno zajtra..dik
Odpovedať
dobré ránko :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nasti co ten smutny smajlik =-)
Odpovedať
ale sa nám včera pokazila chladnička.... ]-( a ty jako s topánočkami?
Odpovedať
Ahojte- nasti v poho..nám auto.zatiaľ je to za 8,5 bez papiera:-(((
Odpovedať
no my sme včera hned utekali kúpiť novú...ale v tej strej sa mi pokazili všetky moje huby, ktoré tak milujem, a všetko to vytieklo =-) a violetka tak ti tiež nezávidím... =-)
Odpovedať
teba ani moc nepoznam. kde byvas a s drahým? baby uz asi vedia, ale ja nie.-) Tak bol kaziaci sa den vcera
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to teda potesi :-| topanocky mali krasne a a usiju ti ake chces presne k satam do troch tyzdnov cena :-)
Odpovedať
no v žiline na vlkoch, a musím povedať, že ani ráno mi nevyšlo dobre...sa mi ranajky rozválali po byte... :-N a ty bývaš kde? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
zase mi blbne comp :-| cena okolo 1500sk www.jadei.sk
Odpovedať
muma usiju boty? to kde si objavila taku sluzbu?? fuuha.. Nasta ja v Senci, nasi na Vlkoch tiez.
Odpovedať
takže si si kúpila :-) ale ktoré? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
eset nie ..musim objednat
Odpovedať
aha...som si neprečítala, čo si písala :-N ale ked budeš mať presne aké chceš nie je čo riešiť ;-) a aj tá cena je v poho, na takú službu... vio a koľko tam už bývaš?
Odpovedať
na dolniakoch 9rokov. prečo?? chceš sprievodcu?.-D
Odpovedať
nie :-) aj ked sme tam zablúdili raz, ked bola na dialnici zápcha a skúšali sme iné cesty do blavy :-D ale tak to si už skoro senčanka 8-)
Odpovedať
tu bývame asi 4 roky..predtým Galanta 2roky, Blava 1 rok, a ešte v jednom dome 5 km od BA v jednej dedinke som bývala..Tak všelijak, ako prišlo:-) Ale už sa chcem konečne niekde usadiť a nie stále len pendlovať.
Odpovedať
to ti verím, my sa ideme ešte raz sťahovať do lacnejšieho podnájmu a potom už hádam do konca roka bývame vo vlastnom :-N
Odpovedať
tak predcasne Gratulujem!! Aj ja sa na to tesim! Ale este je to daleko. a co budete mat- dom, byt?
Odpovedať
byt budeme mať a vy? ale ešte negratuluj, až ked za sebou zabuchnem dvere na svojom :-)
Odpovedať
tak to uz bude pocit, čooo?!! Skor dom, kedze mame pozemok v ZA.
Odpovedať
no tak sa vrátiš na rodnú hrudu? :-D
Odpovedať
vypadá to už tak.
Odpovedať
a kde máte ten pozemok, som ale zvedavá :-D a kedy idete začať?
Odpovedať
v Tepličke..Neviem ti odpovedať na druhú časť otázky. Sama by som rada vedela. Nasťa voláš sa Nasťa?? :-) Si v práci?
Odpovedať
Nie zuzana :-) a áno som v práci, nevypadá to, čo? 8-) a teplička je super je to blízko mesta.Ty si doma s malou však som pochopila z tvojho písania ;-)
Odpovedať
tak tak..MD, a asi ak sa zadarí, pôjdem neskôr aj na druhú MD. A to, že robíš ako ďas som pochopila, ale akú máš profesiu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Nasti, no s tou chladničkou viem presne čo prežívaš. Nám sa asi pred štyrmi týždňami tiež z ničoho nič pokazila. Všetko nám potieklo a pokazilo sa... Len s tým, že my sme nekupovali novú, lebo do podnájmu sa nám to na tie dva mesiace neoplatilo. No a asi pred dvomi týždňami začala zase ísť. Srandovná chladnička. Robí si z nás dobrý deň :-D Linda, to je super,že ti ušijú topánočky. Ja som na svadbu natrafila tak fantasticky na topánky, že som to ani nečakala. Super cena, super kvalita a presne podľa mojich predstáv
Odpovedať
no murinko ja som tiež chcela chladničku až do nového ale bohužiaľ je to jedna z vecí, ktoré potrebujeme stále, ja by som bez nej nevydržala a tá stará by už nenaskočila... :-N a to je sranda jak sa to tu kazí všetko len dúfam, že pred svadbou sa nič také nestane... vio ja som stavebný ing. a robím prípravára stavby, a dúfam, že sa ti zadarí aby sa mala dcérka s kým hrať x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nasta, ty si stavebný Ing.? No dobre vedieť :-D No je pravda, že bez chladničky sa existovať nedá. My sme si hneď kúpili prenosnú a našťastie máme aj v kancelárii chladničku a prácu blízko bytu. Takže to nebol až taký problém. Aj keď mi to pekne liezlo na nervy. ]-( A neboj, keď budeš myslieť pozitívne, tak sa pred svadbou nič nepokazí... Tomu ver :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?