Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Uf, no ked sa to tak vezme, ani ja som tam uz davno nebola. AK ta ponuka plati all inclusive a my budeme robit len tak 4 hodky denne a o stravu, ubytko, sprievodcovske sluzby sa postaras, tak idem aj hned.
Odpovedať
My máme tu v Sc starsi dvoj izbovy s velkou kuchynou, dvojposchodovy panelacik, ale vsetko v povodnom stave :-( za 9500,- so vsetkym. A to mame akoze supis cenu.
Odpovedať
no stavat tu je znacny problem..skor prerabat..ale ich styy domov sa mi nepacia..takze sa kvoli tomu urcite vratim..a az raz sa dostanem k stavbe..tak sa na vas obratim :-D
Odpovedať
nevyhovaraj sa lea, si prisla na to, ze by si na nas prerobila, keby sme prisli!! x-)
Odpovedať
to nie..ale zistovala som si to..tak si predstav,ze tu si na zastrcky musis dat vypinac..na kazdu jednu..a mat este jeden dalsi vypinac,ktory ti vypne viacero zastrciek.. :-N
Odpovedať
Istota angličana:-D
Odpovedať
no dakujem pekne..cosi sa pobabre a clovek aby polku baraku poskodil =-)
Odpovedať
vies, ja uz premyslam nedat rozvody do stien ale vsetko zalištovať peknými krycími lištami po vnútornom obvode. Takto, ked sa ti pokasle elektrika, nebudes musiet sekat do murov, ale jednoducho otvoris tam, kde potrebujes, vymenis a hotovo. Ikea ma oddnes 30- 50% zlavy..hned by som tam sla!! Budem musiet pockat do vikendu.
Odpovedať
no my to tak urcite poriesime..je to najjednoduchsie..aspon pri niektorych miestnostiach.. no ja sa chystm kuknut quelle..potrebujem objednat saty pre male druzicky..a vraj maju akciu,ze do konca mesiaca sa neplati postovne..tak to vyuzijem.. :-)
Odpovedať
fuu- saty pre druzicky.to beries fakt vazne:-) Kde ste ostatne cice?? uz asi doma, co?
Odpovedať
asi si uz isli zhanat pracovne oblecenie,aby mohli prist k tebe :-D :-D :-D no ja sa snazim mat vse,co sa mi paci na tej svadbe..
Odpovedať
mne tieto plany zhatili financie. Nasa svadba stala so vsetkym vseho vsudy 30 tis.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Idem moja..Mangel skrabe zemky a je z toho trochu nervozny..asi cakal doma oddych po praci. :-D Idem do kuchyne robit asistentku. Adios!!
Odpovedať
ale zas uz mate krasne dievcatko :-) a coskoro aj vlastne byvanie ;-)
Odpovedať
to "coskoro" bude trvat niekolko rokov este..Dievcatko je krasne a sikovne, to je pravda. To krasne dievcatko prave vstalo a je poriadne mrzuta, place a kope nozkami. Takze dalsi dovod, preco ist zase na panské robiť. Pekný večer!
Odpovedať
ale bude..a to je podstatne.. :-) deti su zlate..hlavne,ked sa daju stale vratit :-D ale ja sa tesim na babo..aj ked to nebude hned..ale tesim sa..
Odpovedať
Profilova fotka
baby to pracovne oblecenie vam zabezpecim :-) lea a kedy planujes stavat ja len ze ked uz pojdem teraz do vb ze by som tam ostala aby som neminala na letenku :-D jani mi platime 7000 tiez jednoizbak :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Linda, ja si to pracovné oblečenie zoženiem ;-) Takže máš o starosť menej. Ale keď už budete takí rozbehnutí, tak na budúcu jar prídete k nám. :-D To sa bude stavať, toľkým šikovným ručičkám :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja pridem rada a este v takom peknom prostredi to sa bude robit jedna radost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A čo už odpočítavaš dni do príchodu na našu krásnu univerzitu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak..uz sa neviem dockat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to ti verím... Už nebudeš musieť chodiť tak ráno zavčasu, z práce môžeš odísť, keď ťa to tam prestane baviť. Je to super pocit, mať takúto prácu, kde nie si na nič fixne viazaná ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved to predtym som si to nevazila ale teraz si to poradne vychutnam...a hlavne budem v meste :-) pojdem hned kuknut do kristiny novu kolekciu....vidis mohla by si so mnou :-) to budeme akoze tu oslavu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jééééj, to by bolo super. A kedy to máš v pláne, poznačím si do kalendára ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no zacinam od aprila tak nejak ten tyzden mozme okrem piatku....ina 1,4 budem hore u vas na univerzite na skoleni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a lea kedy pride na sk? ta sa tiez chystala co si pamatam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lea tu bude ten týždeň okolo 7.4. No v piatok 4.4. ani ja nemôžem, lebo budeme už zrejme v Žiari v sobotu sa sestra vydáva. Ale tak okolo toho 8.4 by sme mohli zbehnúť. :-) To školenie som aj ja absolvovala a bolo to dosť dlhé... ale zvládla som. tak dobehni pozrieť hore na FRI - na kávičku ku nám ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre mne to zatial toho 8 vyhovuje :-) na kavicku rada pridem..este ti dam vediet´ked mi zavolaju co a ako :-)
Odpovedať
Profilova fotka
super, teším sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
este ak mozem...posli mi nejaky kontakt do IP aby som ta potom nasla v tej velkeeeeeej budove :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?