Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja tiež rada chodím po prírode a predovšetkým po hradoch a zrucaninách. Ale výšky naozaj veľmi nemusím. Najmä rôzne priepasti, alebo okraje skál a podobne. V Raji sme neboli a dúfam, že ma drahý nezačne nahovárať, aby sme tam išli. Ja viem, že je tam krásne, ale ja sa strašne bojím šmyknutia sa a potom panikárim :-D
Odpovedať
Tak to radsej tam ani nechod..este si ublizis. Strach je zly:-) Hrady a zrucaniny su tiez moje (nase) velmi oblubene miesta..Takze Jani- spolocna tema zase:-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej ujovia k nam priliezli navlekli ma do sedacky a pustili dole =-) jani uplne ta chapem ;-) ale zamky a hrady milujem najradsej mam Betliar a Krasnu Horku
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to si musíme všetky tri urobiť nejaký pekný výlet na nejaký hrad alebo zámok, alebo zrúcaninu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
prave som na to myslela ze by sme niekde tu mohli ist... :-)
Odpovedať
Ahojte kočky, čo dnes nie ste dietové ale turistické??? :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojky Matusik!! Lindus pripajam sa k tebe! Betliar je prenádherný..aj Krasna horka..suhlasim plne!! aj to mauzoleum je nadherne pri Horke. My sme stihli Betliar este perd ukradnutim tych bronzovych soch cernoskov z parku za zamkom.
Odpovedať
Betliar??? Tam som nebola, ale ak tam je naozaj tak pekne, musím mužíčkovi povedať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mati, dnes sme zvolili aktívne diétovanie... Chudnutie pohybom :-D :-D :-D
Odpovedať
Všímam :-) práve som si dala cez google Betliar a vyzerá to krásne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.betliar.sk/ matusik na inspiraciu....je to dole ako je roznava...a inak su tam krasne jaskyne ;-)
Odpovedať
Zatial len po pamati,a le aspon ma clovek lepsiu naladu v tomto dazdi. Fakt Jani, Betliar je zatial moj Top 1, z tych kde sme boli.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Vyzerá ako z rozprávky :-) a boli ste už na Spiši???
Odpovedať
Veruze boli- niekolko krat:-)))))))))))
Odpovedať
Super, že??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja este na zakladke...a minule som isla okolo ked sme isli na svadbu do Kosic :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som šla okolo Spišského asi pred 1,5 rokom. Aj sme sa chceli zastaviť, ale boli sme s vedúcim na služobke a nejako nám už nevychádzal čas. Ale tam sa chcem ísť tiež určite pozrieť. Keď som ho videla z cesty, úplne ma dostal...
Odpovedať
Na svadbu do Košíc??? Tak to riadna štreka :-p
Odpovedať
Jani, bola raidna pitka v KE, co?.)) Na vychode je viacero krasnych hradov.
Odpovedať
Profilova fotka
viol myslis ..na svadbe? ani nie na vychodiarsku svadbu to bolo celkom slusne....len cesta bola fakt dost unavna
Odpovedať
Takze ziadne vzruso:-( Ja som sa zucastnila par akcii na vychode s kamaratmi vychodiarmi a bolo to brutalne:-))
Odpovedať
Profilova fotka
ja naj svadbu co som zaila taku brutalnu .zvyky, a vsetko k tomu bola na myjave :-D
Odpovedať
ahojte :-) tak ja som do nedele sama doma, drahy si s kamaratom bude uzivat tu: http://www.hotel-hubert.sk/home.php?a... spolu sme tam boli uz dva krat, tak som urobila dobry skutok a nechala som ist chlapcov samych, dufam, ze budu posluchat :-D aby som sa zajtra nenudila, tak idem pomahat na akciu Unicef cely den
Odpovedať
A čo išiel zapíjať slobodu :-D ????
Odpovedať
ale nie :-D to ma pobyt z prace, kazde tri mesiace dostanu ti, co splnia dost neludske kriteria, ale kedze mam doma workoholica tak co je to pre nho..vraj je na plane wellnes, tenis, a tak....no a vecer v bare si viem predstavit, ale ma smolu, musi byt slusni, lebo tam budu ludia z firmy, takze hned by bonzovali :-D
Odpovedať
jej, nasla som kocku, co bude mat rovnake saty: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovedať
No Luko a doknca ma aj podobnu tvar a strih vlasov ako ty!! sila!!
Odpovedať
ano :-D ona ma svadbu v aprili tak sa mozem ispirovat ;-)
Odpovedať
fakticky sa podobae.keby som nevedela, ze to nie si ty, tak si myslim, ze si to ty:-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko ..asi nejaka tvoja ceska dvojnicka :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?