Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
lea, v BA teda hrozne 8-(
Odpovedať
smaily..ta sem chodieva malicko. Neviem si vybavit!! Lea..nacinie pre studentov mas nachystane? Tiez tam tak leje ako krhly?? Muma- chorí sme boli aj my traja.
Odpovedať
Profilova fotka
aj v ziline je hnusne a prsiii...ozaj kedy planujete stretko? :-)
Odpovedať
vio..no ona ma toho vela v praci..ide rano a prichadza neskoro vecer.. muma.. 9. alebo 10.4 ;-)
Odpovedať
no to by som tiez rada vedela,len please, dajte to stvrtok alebo piatok, inak nemam sancu, este na dva dni si viem vybavit volno, ze by som doma nieco povybavovala ohladom svadby, ale UT a ST nemam sancu a v pondelok by som stretko asi nedavala
Odpovedať
Profilova fotka
ok to je dobry termin rada by som prisla :-)
Odpovedať
lea a ktory den to je?
Odpovedať
to leatea: kedy je to stretko??????? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
streda alebo stvrtok :-)
Odpovedať
luko..streda/stvrtok..chce prist aj smaily..teda ta pride..a ona ma v sobotu svadbu..takze v piatok sa moc dat nebude..
Odpovedať
to mám chápať dnes a zajtra???? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
april ak som dobre pochopila :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
poprosím len dátumy :-)
Odpovedať
mati..v aprili moja..ja som este v londyne :-p
Odpovedať
stvrtok mozem,a le streda u mna pada :-|
Odpovedať
baby..mi odpisali na jedny saty..tak by mi prisli za dva tyzdne :-) len este neviem ci ich chcem :-N
Odpovedať
ktore?
Odpovedať
Profilova fotka
tak stvrtok nech nas je cim viac :-)
Odpovedať
s tým dneškom a zajtrajškom som si robila srandu, jasné že viem, že si v Londýne. Ale na to aby som sa vedela zariadiť potrebujem dátum ;-)
Odpovedať
mati.. 9.4 alebo 10.4. ;-) ale vyzera to teda na ten stvrtok,ze luko :-)
Odpovedať
tiez som za stvrtok,a j ked este neviem, ci bduem moct.
Odpovedať
super ma stvrtok by mi vyhovoval, ja si totiz musim zobra volno, aby som sa z BA dopravila a uz by som zostala doma na vikend
Odpovedať
ja som tiež za štvrtok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze stvrtok ja budem :-)
Odpovedať
dobre baby..tak dam aj inde vediet,ze ten stvrtok ;-) utekam do prace..pekny den.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja sa tiež pripájam za ten štvrtok. To by mi vyhovovalo ;-) Dúfam, že tentokrát naozaj prídete :-D Evi, super foto ;-)
Odpovedať
čauko! A my zvyšné čo teraz?? Idete tiež pracovať?
Odpovedať
Ja som v práci, a vlastne pracujem :-) a sem - tam aj píšem. stránku mám na lište a nenápadne odpisoujem :-D
Odpovedať
no pokial sa nic nestane tak ja pridem, len musim zistit kedy je nasa konferencia o nadani, co robi nasa riaditelka a skola, ma to byt v aprili, tak snad nie prave ten vikend, no nic, tak by som sa v piatok prsunula spat do BA
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj murinko ako pozemok..necitala som to tu ..my cakame na schvalenie hyp malo by to byt tento najskor buduci tyzden :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?