Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Janka moja, ake kolaciky?? Mnamky!
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem kolaciky a mozu byt aj zo skoricou tu mam rada ;-)
Odpovedať
ja popijam caj a som spokojna :-p
Odpovedať
Jani nemaj žiadne výčitky, ty s tvojou postavičkou.... :-D si to môžeš dovoliť ;-)
Odpovedať
leatea: ja popíjam čistú pramenistú :-D
Odpovedať
tiez caj..mäta..ručne zberaná.
Odpovedať
Profilova fotka
u mňa je najhoršie to, že keď večer okolo siedmej prídeme domov, môj drahý sadne k stolu a začína jesť. No a ja tam pri ňom sedím a vždy rozmýšľam, že však aj ja mám na niečo chuť. A neodolám ]-( Boli časy, keď som po piatej už ani nepila, a teraz sa napchávam po večeroch. Len najhoršie je, že vtedy to najlepšie chutí :-D
Odpovedať
ahojte ;-) takze vsade kde pridem je chudnutie :-N a ja som dne na rano si dala satocku a ked sa ma v robote pytali co som dnes cez metabolic dietu jedla,som povedala sojove mlieko lebo to mam v programe :-N :-N :-N ach jaj... ale ja zas viem ze sa super chudne s bielkovinou ci v jedle ci v prasku....teraz papam 3 krat do dna vzdy bielkovinu so zeleninou....schudla som 4-5 kil....za 5 tyzdnov.Do svadby musim este aspon 4-5 kil dat dole...ale ja som teraz v nejakom strese a hrozne potrebujem sladke alebo orechy.....a vaha ide pomalicky dolu...... Lea jablko na vecer neodporucaju ani dietni lekari.... ;-) lebo po nom sme vzdy hladnejsi....po nom dobre travi.... a aj kazdy diabetik ma vecer zakazane jablko.... ;-) idem dalej pracovat....a pripravit sa na klitku esteze to bude dnes len anamneza..... :-N :-D
Odpovedať
Ahoj smaily! Po jablku som aj ja vzdy ukrutne hladna. Mozes nam prosim napisat tu bielkovinovu dietu?? 4-5 kil by ma zachranili.-)
Odpovedať
jj smaily a vsak je aj sladke a je tam cukor nie ? a ten moj tucko si vzdy jablko vecer aspon a mu hovorim, ze by nemal ziadne sladke ovocie :-.
Odpovedať
co si, bud rada, ze nejaké ovocie vobec zje:-) Aspon ma vlakninu na rano:-)
Odpovedať
jasne, som rada, :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
a prečo mu hovoriíš tučko?? kolko má?
Odpovedať
nie, to nenapisem radsej :-D , ale nad 100, sice meria 192cm,ale aj tak ma moc: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
luko: nič si z toho nerob. Ten môj nemeria ani 180cm / 175cm/ a váži.... no neviem či môžem :-x nie je to síce 100kg, ale ani 75kg.
Odpovedať
Lindus, a nemyslis, ze ten pomer nasich dvoch je takmer rovnaky?? a to ten moj ani workoholik nie je. bohuzial je to pravda, ze postavicky nasich chlapov su akosi vizitky nas zien. A to taketo reci neznasam, bo ak sa chce najest, tak mu nezabranim predsa priputanim o radiator. :-) On zase pribral pri mne..tak mu bolo dobre, ze sa prestal stresovat. Dovtedy pil same kavy, sem- tam fajcil, malo jedol a nekvalitne, skoro nespaval. Odkedy sme spolu - 6 rokov, tak sa gulati:-) A zje v poho ten tvoj zdravu stravu? Bo moj stym nema absolutne ziaden problem. Ziadne reci, akoze nie som koza a pod.:-) Len sa to drzi a drzi a nie sa pustit.-)
Odpovedať
Kurna a my sa tu stresujeme, ze ako vypadame!!! :-) hehe, ved tí nasi su akosi pozadu!
Odpovedať
:-D bielkovinova dieta bud ju robis s jedlom alebo pijes v prasku...je ale zdravsie ked mas cas varit si a jest bielkovinove jedla..... ja na rano mam napr.sojove mlieko,alebo miesanec zo slnecnic.semiacok a tekvicovych so zeleninou alebo mozes mat rano jogurt s ovocim..... na obed jedavam casto kuracinku len na prirodno so zeleninou bez chleba....alebo 2vajicka uvarene plus zelenina, ci tofu,mozarellu,ovci syr alebo kozi....ale vzdy k tomu zeleninu..... na veceru mavam rybku, alebo to co som nemala na obed ale vzdy bielkovinu.....a medzi bielkovinu patri aj fazulka,takze niekedy aj tu jem.....a vzdy za kazdym jedlom mam jest jeden druh ovocia.....a rano alebo na obed vzdy jablko.vecer ale si nedavam az tak casto ovocie....ale snazim sa pit vela a niekedy dokazem doobeda mat v sebe uz 1,5 - 2 litre tekutin.... no ja som teraz akosi v blbej pomalsiej faze ... ]-( ale dnes sa zas snazim...... :-N :-D ako mate v Ziline? u nas v Mnichove je tak strasne ze by som nevyliezla z prace...... :-N :-D papapa
Odpovedať
smaily to znie hrozne zlozito! Kde si k tejto diete prisla?? Len tak- nasla si? Vsade je hnusne, nielen u vas.
Odpovedať
http://www.florastranky.sk/?cat=155 Kuknite sem diet chtive..
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak na drzanie diety nemam pebnu volu ..u mna sa osvedcil hlavne pohyb ale ked tu sedim 9 hod tak je to bieda :-(
Odpovedať
musis muma pod stolikom nozkami strihat ako zajko:-D
Odpovedať
Profilova fotka
Evi, tak to je dobré :-D Asi začnej aj ja strihať nôžkami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jedine nic ine mi neostava :-D len aby ma potom neodviezli ze mi striha ale nie nozkami :-D
Odpovedať
Ja osm napr. chodila na WC v chodbicke sa ponatahovat, ked som mala chrbat aj nohy strpnute od sedenia za PC. Raz ma v takom predklone nacapala druha najvyssia sefka..v tej praci som vtedy robila si druhy tyzden. myslela som, ze umrem od hanby.-)
Odpovedať
Profilova fotka
Evi, to muselo byť super :-D
Odpovedať
Ti poviem Jani..Ja v predklone, ona za mnou, este aby vtedy vosiel niekto dalsi!!! :-D Zbalila som si saky- paky a usla k svojmu stolu..Bola som jej vdacna, ze ten den odo mna nic nechcela.
Odpovedať
Profilova fotka
evi tak to je fakt super...inak k tym chlapom ja mojho prekrmovat nemozem lebo je na chlapa dost nizsky resp sme rovnako vysoky a keby este bol aj tucnucky tak to by uz len vyzeralo :-D
Odpovedať
dobre baby! Idem s malou vonku, napriek tomu dazdu :-( Pridem ako mys. Nakazili ste ma recami, kupim si v Bille nejaké zdravé jedlo..cauky zatial!
Odpovedať
Profilova fotka
No a my sedíme ďalej ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?