Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahojte baby.. no k tej vlecke..nie kazda je tazka..napr ten rahman su lahke saty..a preto nechapem..mam pocit,ze podcenuju baby z okolia ziliny..inde ich neodstrihnu a baby to zvladnu.. idem aj ja kuknut tie saty x-)
Odpovedať
durni..tak ja hlasujem za tie princeznovske..robia ti krasnu postavu..a nepredlzuju ti trup ;-) rahman je pekny,no musela by si skusit sirsiu spodnicku..lebo nesedia ti dobre..
Odpovedať
tak ja by som sla do tohto: http://www.stvalentino.sk/images/prod... :-D
Odpovedať
luko..no pekne su.. ja mam zas tieto ako velku dilemu http://i15.ebayimg.com/07/i/000/d3/7a...
Odpovedať
mne sa pacia velmi aj s tou ruzickou okolo krku :-) ale myslim, ze ty nie si velkym zastancom kvetov :-D su uzasne lea
Odpovedať
no ta ruzicka tam je suprova..ale ta asi nebude..neviem.. normalne som z toho nestastna..ze co si vybrat.. ]-(
Odpovedať
lea, tak to nezavidim...aj ja nieked uvidim saty, ktore by som hned sla skusat, vid vyssie, ale nastastie moja 5tis. zaloha ma vzdy dostane zo snivania :-D pomaly sa odpajam tak pekny vecer ;-)
Odpovedať
no v kristine to nie je az tak zle..takze to sa stale da zmenit..ale pojdem kuknut ich nove modely..a mozno to len nateraz zmenim a potom este raz :-D pekny vecer prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nikde nikto? :-.
Odpovedať
my sme dnes boli kupovat doplnky do obyvacky :-D tak som si kupila veci a vecer som dekorovala-sklenene pohare, susene kvety,s viecky...a zvladlis me zlozit kos na pradlo kupeny v Ikea, slaaava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej Luko a nejake fotky na modrej streche nebudu? :-D ja si akurat aranzujem velkonocnu vyzdobu trosku ;-)
Odpovedať
ahojte..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj Kati, kde si bola? ;-)
Odpovedať
no pobede som tu bola a podvecer si lahla trocha..bola som unavena a necitila som sa najlepsie.. ale uz je dobre..rozmyslam,co idem vecerat :-N aky bol vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
vikend bol skvely, dobre som si pospala, trosku si oddychla aj napriek skole, ale skoda, ze uz zajtra opat pracovny ruch ]-(
Odpovedať
neboj..nie si sama,co ide do prace :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem a ked si pomyslim na ten blazinec, vobec sa mi nehce :-( navyse v sobotu mam uz asi prvu skusku, tak sa musim zacat ucit
Odpovedať
mily ma v pondelok nejaku..ani neviem,ktoru v poradi.. a v aprili,ked pridem,tak ho idem doucat chemiu a anglinu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
heh, ze chemia :-D to som mala jeden rok este na ZS a pamatam si mozno par znaciek prvkov a H2O :-D
Odpovedať
no pekne..ja sa s nou aj teraz stretam.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved aj ja... hlavne v kuchyni napr. NaCl :-D :-p ;-)
Odpovedať
no pekne..ale ja trosku viac :-p :-p :-p
Odpovedať
fifi fotky zatial nie, lebo este vela veci chyba a ked to bude hotovo tak urcite hodim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Luko: ok, tesim :-p
Odpovedať
mozno nejake detaily nafotim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, to znie hned lepsie :-D
Odpovedať
waw, kukam, krasne zrkadlo a lampu mas v albume, fiiha x-)
Odpovedať
a zavesy si odkial objednala, tie su tiez suprisne: http://www.modrastrecha.sk/album/view...
Odpovedať
Profilova fotka
Luko: dakujemeeeeeeeee ;-) zrkadlo som dostala na narodeniny od mojho manzela asi 3 roky dozadu, lampu aj luster sme kupili v obchode Idea v Ziline. Zavesy su z Quelle ;-)
Odpovedať
vidi, vsak ja mam quelle tiez medzi casakmi a nemam cas ho pozriet.... manzel ma dorby vkus ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?