Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko, bolo to objednavane z takeho zlteho quelle, volalo sa vsetko najlepsie.... alebo kukni na internete ;-) manzelovi odkazem 8-) :-D
Odpovedať
no moj sa inak tiez vyziva v kupovani veci do bytu, dokonca vankusiky a obrus vyberal sam, ja som mu to len schvalila x-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je to podobne... ale nie v doplnkoch ako obrusy a vankusiky, skor svietidla, nabytok, police... :-)
Odpovedať
ahojte baby..tak zas sa tu nudime..
Odpovedať
Profilova fotka
ani nie Kati, pracujeme, oslavujeme :-D
Odpovedať
ja som mala volnu hodinu a terz som po obede a este jednu ucim a potom konecne free x-)
Odpovedať
Profilova fotka
co ucis Luko?
Odpovedať
1.stupen, takze skoro vsetko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fifi...vsetko najlepsie k narodeninam....dufam ze som sa nezmilila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka : dikes :-D :-p :-p
Odpovedať
Ahojte kočky, náhodou som zablúdila na túto stránku a koho tu vidím?? Zuzku, podľa všetkého máš narodky tak všetko najlepšie :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj Matka, no vitaaaaaj spat :-D dakujem za blahozelanie :-)
Odpovedať
Ďakujem :-), konečne sa aj ja dostanem k netu. Mám toho strašne veľa, škola, práca a domácnosť. tak som kmitala, ale už mám konečne voľnejšie, muž mi začal chodiť na týždňovky do Bratislavy, v škole potrebujem spraviť už len 2skúšky a do septembra mám voľno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiha Matka, to mas za sebou uz aj letny semester? my sme len zacali... teda so skuskami.... :-.
Odpovedať
áno prosím pekne. chýba mi matika zo zimného a matika z letného semestra. A konec :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no super, tak to gratulujem, kolko volna ta teraz caka 8-) inak ako sa dari v manzelskom zivote? pisala si tomu mojmu ohladom tej stranky? ;-)
Odpovedať
no, voľna ako voľna. matiku zo zimného si chcem spraviť ten týždeň po veľkej noci a ak všetko pôjde ok tak v apríli matiku2. V manželskom živote celkom fajn, svokrovci sa odsťahovali dolu do tých pivničných priestorov, takže mi dvaja sa môžme akurát tak naháňať po dvoch poschodiach, síce teraz už len sama, keďže drahý je v BA :-N Budeme to mať ale ešte pernejšie, pretože chce dať výpoveď a začína podnikať, preto chcel aj tú webovú stránku, nepísal tomu tvojmu manželovi /nevedeli sme priezvisko/, ale dnes tam volal. povedali mu sumu okolo 10-15, tak neviem ako sa rozhodne.
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaaaj Matka aha, ty nevies nase priezviskooooo :-D preprac.... a volal s mojim muzom? teda, taketo novinky, no hlavne nech sa mu dari v podnikani.... prirastok neplanujete?
Odpovedať
neviem s kým telefonoval :-N a prírastok??? drahý by chcel a vééééééééľmi, len ja sa bojím, že ak mu to podnikanie nepôjde čo potom???? A máme obaja aj školu, tak neviem..... Zatiaľ sme si povedali, že tento rok ešte nie, ale že nabudúci sa budeme snažiť :-D A vy ako??? Staviate??? či pracujete na bábu??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm, riziko z podnikania je vzdy... moj tiez podnika, sice uz dlhsie, ale to sa musi stale snazit a vela pracovat, aby to fungovalo... aj ked sa teda obchody zbieraju aj "same", ale ide o to, ze treba hladat vzdy nove cesticky, ako zlepsit chod firmy atd.... pokial si tvoj manzel vyberie dobry odbor podnikania, v ktorom sa vyzna a vie, kde ma hladat uplatnenie, tak sa o neho neboj... ale zaciatky su tazke... my babo zatial nie... kupili sme ten pozemok, zadlzili sa po usi :-N tak musime teraz pracovat obaja aspon na hrubu stavbu... deticky tak do 3 rokov planujeme, ale ak pride skor, branit sa nebudeme :-)
Odpovedať
kúpili ste pozemok??? nespomínala si, že Vaši rodičia ti nejaký darujú alebo si to pletiem??? no a s tým podnikaním máš pravdu, začiatky sú ťažké a toho sa bojím, kolegyňa má tiež muža podnikateľa a ani ho nevidí, môj drahý chce stavebnú firmu, vyznať sa vyzná všetko ok, len v dnešnej dobe už je normálne nedostatok ľudí, tak sa smejeme, že zamestná asi nejakých ukrajincov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nepleties si to Matka, ale vyskytol sa problem s pozemkom u nasich, nakolko vlastnikov je na tych par metrov stvorcovych vela... :-( takze kym by sme sa so vsetkymi vysporiadali, trochu by to trvalo. Tatino si myslel,ze ked to pouzivame, ze je to nase, ale po dedicskom konani vysvitli ine okolnosti najavo, ze majitelov je viac, len sa o tie svoje metre stvorcove nestarali -ako to bolo kedysi, "jasne, pouzivaj si rolu, zasad si zemiaky, mne to nevadi..." ale teraz si kazdy robi naroky na kusok pody :-( tak sme kupili, lebo nehnutelnosti idu hore... ak sa bude tvojmu darit, tak nam mozno postavi dom :-D
Odpovedať
no, ono to s tým pozemkom je vždy ťažko :-| aj kámoška stavala a tiež si mysleli, že s pozemkom nebude problém a nakoniec práve s pozemkom bol najväčší. Tiež, zrazu im to nechceli dať, pritom celé roky to tam zarastalo a potom sa išli pre pár metrov pozabíjať a nevedeli čo by od dobroty za to pýtali. no s tým vašim domčekom.... :-) nič nie je nemožné :-D A o mojom švagrovi /čo sa týka pozemkov/ radšej pomlčím, ten povedal manželke /sestre môjho muža/, že či sa uspokojí s tým fliačkom pozemku čo dostala od rodičov, pritom od fliačika to má pekne ďaleko a vraj chce od nás minimálne 900 000,-sk aby sme ich vyplatili z rodičovskej chalupy. Tak som si len vduchu pomysella, nech mi ten fliačik pozemku dá / my sme nedostali žiadny/ a nech nás vyplatí s tými 900 000,- sk a začneme stavať novú chalúpku ;-) s majetkami, pozemkami je to hrôza, strašne to poznačí rodinné vzťahy ]-(
Odpovedať
tak uz som doma.. fifi..vsetko najlepsie k dnesnym krasnym narodeninam x-) nech mas skusky uspesne za sebou cim skor a nech sa ti dari v manzelstve stale viac a viac x-) matka..ahoj..teba vidiet je zazrak..dufam,sa pridas na stretko v aprili :-) som ta uz dlho nevidela..a zrejme ani ostatne baby.. co to mas v tej matike,ze to este nemas za sebou? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, dakujem pekne ;-) dufam, ze si ok, dnes v spravach ukazovali, ze vietor v UK dost "besnel"... udajne kopu ludi bez elektriky a podobne =-)
Odpovedať
no som zatial oka..nejak sme to zvladli.. :-N
Odpovedať
fifi, tak ty si zas o rok krajsia? :-D tak vsetko najjjjjjj x-) x-) x-)
Odpovedať
luko..ze..ako to bezi..aj ja o chvilu o rok starsia ]-(
Odpovedať
taky taky :-x uz len 18 dni a je to tu :-x
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?