Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
niektore tie satky su fakt krasne :-p
Odpovedať
fifi..ale neviem si vybrat =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ti verim :-| preto som ja osobne vela neskusala, lebo moja nerozhodnost je podobna :-D
Odpovedať
fifi podobne, stacilo v troch salonoch akurat na hlavu :-D
Odpovedať
kati tie posledne su krasne, romanticne :-)
Odpovedať
baby..tak kludne som si prisl do prace..a uplne som zabudla na to,ze niekolko ucitelov je mimo..jedna kolegyna,ze pride neskor..chudak kolega,behal tu ako splasene kura..a netusim preco..vsetko sme v pohos tihli..uz mame nachystane takmer vsetko na zajtra..a to je len pol jedenastej..tu.. luko..no rozmyslam cosi ine..ze take,co sa nedaju zohnat na svk :-D normalne vymyslam priserne
Odpovedať
lea, no vsak si kludne vymyslaj ;-) spokojenost nade vse :-D
Odpovedať
ani sa mi verit nechce,ze uz nam bezi posledna hodina..za pol hodnky je koniec vyucovania a aj dalsieho dna :-D a slniecko nam opat svieti..co je super.. ako vam to ide v praci?
Odpovedať
no uz ste vsetky doma asi :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojkaj :-) Aky bol den?
Odpovedať
no rano bolo rusno..ale celkom sa dalo..len som si neotvorila tie krizovky..ale neva..staci,ze budu pri mne.. a co tvoj den?
Odpovedať
ahojte cice!! ako sa darí? akurát sme sa vrátili z Ikea- máme aj niečo nové.-) A vy ako? pozemky, úvery?
Odpovedať
Článok sa načítava...
celkom fajn. ;-) Ale uz aby bol piatok :-) Zajtra mam strasne dllllllhy den.Uz teraz sa mi nechce.A ani sa na nic nemozem poriadne sustredit....stale rozmyslam nad satami :-)
Odpovedať
ahoj evi..no mne sa ozvala spoluziacka zo strednej skoly..normalne zazrak :-D :-D :-D afra..no nam dnes chybali 4 ucitelia..co je dost..ale dalo sa..ale tiez by som chcela piatok.. a ake sa ti pacia? :-)
Odpovedať
Ahoj:) a co pekneho ste si odtial doniesli :-) Ked ja vobec neviem....cim viac ich vyskusam, tym mam v tom vacsi chaos. :-| Aj ked sme v restauracii, tak vyberam bonekonecna a nakoniec si objednam to iste ako drahy ;-)
Odpovedať
evi a v ktorej ikei ste boli..a co pekne si kupila..nech sa inspirujem..tiez sa tam chystam :-)
Odpovedať
Boli sme v BA. Kde inde- tu to máme najbližšie. Lea, ak si kukla včera môj album na streche, mala som tam také barové stoličky s červeným poťahom z brezového masívu. Tak dnes sme nááhodou naďabili na tie snímateľné poťahy v úžasnej akcii za 90,-/ks z 399/ks. Vzali sme dva, lebo viac ich aj tak neplánujeme kupovať. Takže už len tie stoilčky. No a ešte sme kúpili za 50% zľavu regál na uteráky a kozmetiku z orechového masívu do kúpeľne. Rušili oddelenie kúpeľní- bola skoro bitka- všetko rezervované. Zľava bola iba na vystavené kusy. No a my sme po tomto regáliku kukali po očku už asi tri roky, tak teraz sme nezaváhali. Pridala som akurátne fotky na strechu- kúpila som tam aj pre malú euroclipsy- rámy na obrázky, čo som jej kreslila do detskej izby. Aj tie sú tam. Však mrknite!
Odpovedať
no idem kuknut..super,ze clovek kupi tak lacno cosi.. inac.mohli ste kupit 4potahy..do zasoby na vymenu ;-)
Odpovedať
Leus, to si kupim potom v inej farbe..také prúžkované z inej látky, ako džínsovina. Tie v zľave neboli. Tieto červené sú z takého materiálu , ako máme kresielko do obyvky POANG, len to máme v tyrkysovej farbe a stoličky sú v krásne červenej - taká malinová. Už sa z nich teším ako malé decko.-)
Odpovedať
no super ste nakupili..inac,ja tu mam tiez zariadenie z ikei..postel a skrina..stolik sa mi zda,ze je z argosu.. maju tam pekne veci..len obcas este vacsi vyber by sa hodil :-D tie obrazky su prekrasne..to ty si malovala? =-)
Odpovedať
no- prekrásne..to by som ani tak nenazvala..áno ja- niekde som videla niečo také na webe, akási firma to dodáva ako tapety, či čo..Zakreslila som si to čiernou fixou na A4 a potom vyfarbovala obyčajnými farebnými pastelkami. Malá to videla dnes prvý krát- uchmatla hneď psa aj mačku a vyškerená ako lečo, že: mňááu a hav-hav! No taká šťastná bola, až mi slzy vyhŕkli:-) Ako málo stačí k detskej radosti- doslova:-D
Odpovedať
no podla mna je to fakt prekrasne x-) a aj segrin maly co vidi na obrazku zo zvieratiek,tak hned vyslovi ako robi,ak vie..deti su v tom velmi zlate :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ;-)
Odpovedať
ahoj fifi.. :-) ako?
Odpovedať
ahojky :-) tak mam sa sebou stretnutie s fotografom: bol super, urcite si dam tu knihu u neho urobit, ja som myslela, ze to bude svadobny album a to normalna kniha, v peknej vazbe a uzasnymi fotkami....vybrala som si verziu za 3tis, tam bude 70 upravenych fotiek...on robi krasne momentky...dokonca pride do Turzovky si pozriet miesta kde by sme sa mohli fotit a kedze chce, aby boli rozne, tak navrhol nejaku luku, mesto a uvidime,a ke zakutia este najdeme
Odpovedať
lea vsimla si? nemesis v reali: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... kraaaasne :-)
Odpovedať
luko..tak to je super :-) aj tie saty..no peknucka nevesta..
Odpovedať
Profilova fotka
Kati : dnes v pohode, hromzim na skolu, lebo nam posunuli v piatok vyucko.....namiesto 12.30 bude od 15.30 s tym,ze samozrejme skoncime neskor :-( a to v piatok chceme s kamoskou vecer oslavovat nase spolocne narodky ]-(
Odpovedať
no to nie je moc pekne od nich..
Odpovedať
Profilova fotka
veru, ked si vezmes, ze sme mali koncit 18:30... ked to posuniem o 3 hodiny, tak mi to vychadza.... aaaach ]-( inak som bola na melir a som trochu ostrihana :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?