Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nieco taketo len v bielom a priatel budeme mat stred matny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tie sú super. ;-) Také podobné máme aj my. Kraj žlté zlato a stred biele zlato (vraj podiamantované)...
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani - gratulujem k uveru x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my to uz tiez riesime, akurat som bola ziadat v banke o vypisy, ze mi chodi vyplata a dnes idem po potvrdenie o prijme za mzdarkou... banka nam uz prislubila, ze uver dostaneme :-D len potrebujeme formality dotiahnut... len neviem, o kolko su ochotni nam navysit...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super, že vám to navýšia. Nepýtali ste sa, že o koľko je to možné navýšiť? Ale pokiaľ máte dobrý príjem a dobrú nehnuteľnosť založenú, tak by s tou sumou nemal byť žiadny problém. Najhoršie je to všetko papierovanie a milion potvrdení. Veď my sme sedeli 1,5 hodiny v banke, kým len skontrolovala všetky doklady :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jani napodobne.... vsetky tie papierovacky ale hadam to stoji za to vcera sme mali znalca tak nam hadam daju uver
Odpovedať
Profilova fotka
no to ano... muzik mi aj vcera vravel, ze kolko to je, ale fakt neviem.... mesacne nas to vyjde 5200 Sk na 20 rokov, tak predpokladam, ze dostaneme celych 800 tisic. neznasam tieto papierovacky ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Linda a už vybavujete zvyšné papiere? Inak aj ja neznášam papierovačky. Všade nadávajú na byrokraciu a aj tak všade je ]-( ale snáď to raz vybavíme a bude pokoj. Potom už len rozmýšľať, ako to splatiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej vybavujeme potvrdenia prijmov, vypisy a podobne ...ako nahle dostaneme prachy tak dom je nas ..ony tam uz nie su :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej Lindus, tak to mate super, ked sa uz vypratali prec :-D my sme mali tiez dohodu s majitelmi bytu, ze sa vypracu do urcitej lehoty a potom tam boli o 2 tyzdne dlhsie aj tak ]-( lebo nemali dorobeny novy byt, ktory prerabali.... ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak jedna kamarátka kúpila byt pred mesiacom a sťahovať sa idú až v júli... Lebo starí majitelia si ešte prerábajú nový byt. Dobré, čo? Linda, to máte super, že budete hneď bývať a vo svojom. Potom prídeme na kolaudáciu :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme sa tiez s nimi dlho dohadovali ze kedy sa vystahuju ale nakoniec sa to podarilo ;-) jasne ocakavam vas len co to trochu zutulnime....pridete na kavicku
Odpovedať
muma, krasne obrucky ;-)
Odpovedať
afra mozno uz album stiahla...takze skus je napisat IP
Odpovedať
ahojte baby.. tak jani..gratulujem ;-) :-) slniecko nam svieti a tu take dobre spravy zu zrana..no super :-)
Odpovedať
ahoj x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, ďakujem... Tak už sa teším na tú kavíčku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dik luko ahoj lea
Odpovedať
co mate dnes na plane..okrem prace :-D ja si tam beriem krizovky..akosi nie je moc prace,tak som rada..lebo pred prazdninami sme sa nezastavili..
Odpovedať
Profilova fotka
muma: tesim tesim na kavicku :-D ved kludne sa mozeme niekedy dohodnut, ze napriklad pridete aj ku nam :-D Kati: dnes zatial tak normalne v praci, nenudim sa ]-( veduci nam dal preskusacie testy na nove produkty, tak sa na to idem vrhnut, poobede je porada s riaditelkou a potom som objednana u kadernicky---- hura potrebujem trochu ostrihat a hlavne novy melir :-N
Odpovedať
Profilova fotka
fifi tak budes kocka....ja idem dnes posediet do mesta dufam ze nebdue prsat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Linda: ze vahas :-D :-D :-D :-D :-D dnes akosi chce svietit slnko, a ja som rano este utekala po dazdnik,zobudila som manzela, kedze boli kluce vo dverach a nemohla som si otvorit a vyzera to tak, ze som sa prehnala zbytocne ]-(
Odpovedať
fifi..no na melir by som tiez mohla skocit :-) ja som vcera zistila,ze ked pridem na svk,tak budem makat ako najata na oznamkach..zatial ich tu mam 32 :-S a viac asi nespravi,ked nezozeniem stuzky :-N a to mi treba aspon 50,co chcem aj zopar rozdat..a jedno mi zaberie tak hodinku :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kati: slusne... preto sme ich dali urobit do studia :-D
Odpovedať
no ale vysledok stoji za to :-D a navyse aspon mi to zaberie cas a mam rychlejsie den za sebou :-D inac..do posledneho albumu som dala nejake nove saty..co vy na to baby?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, pozerala som tie šaty a sú fakt úžasné... Mne sa veľmi páčia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooooooooooooo...moze byt su zaujimave 8-)
Odpovedať
dobre baby..idem..ozvem sa z prace,ak nikto nebude na pc.. ;-) zatial sa majte pekne..hadam aj vy budete mat take super pociasie ako je tu :-) aj ked je chladno..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?