Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
violetka, tak to ti verim, ale ved moze byt aj horsie? no nie? :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka, potom zapriahneš aj malé a bude fúrikovať... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
marcelka moze ale hadam nebude :-) ..ja tu mam kolegynku cakaju babo ,pozemok kupili ako ornu podu a stavat netusia kedy budu a to su obaja nie zilincania a su v podnajme..tisko ich obdivujem ako to v pohode zvaldaju ;-)
Odpovedať
no baby, ale vsak my sme tiez este v podnajme, pozemok mame ako ornu..tiezmame vsetko len pred sebou a babo uz rok a pol skoro na svete..netvrdim, ze zvladam v pohode, ale zit sa dako musi a nie kazdy ma hned nejaku moznost a sancu - takze som rada aspon za ten pozemok tak ako je.
Odpovedať
Profilova fotka
Poslala som ti tie fotky... Inak obdivujem ľudí, ktorí to takto zvládajú. My nemáme ani dieťatko a aj bývať by bolo kde, keby bolo najhoršie a niekedy mám pocit, že je toho dosť...
Odpovedať
Profilova fotka
no jani ja som tak isto na tom ...tiez si myslim ze mam toho dost ale vidim ze iny to zvladaju a maju toho este viac :-)
Odpovedať
veru- baby- nikdy vam nie je tak zle, ako ostatným naokolo! vidíte!?.-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja si stále hovorím, že hádam nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie. A potom mi je hneď lepšie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak :-D
Odpovedať
ahojte kocky, nahodou som natrafila na tento prispevok a tak mi nedalo obist ho, lebo aj ja som uz momentalne v ZA........a este tu nepoznam vela ludi, tak ze by som sa mozno mohla pridat v klaboseni k vam:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj a odkial si?
Odpovedať
Profilova fotka
no vitaj, túto situáciu poznám veľmi dobre. Ja som tiež prisťahovaná Žilinčanka...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
napodobne ;-)
Odpovedať
z Kysuc, nie je to az tak daleko, ale je dobre mat aj tu v ZA nejake spriaznene duse :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no určite je dobré aspoň niekoho poznať... ;-)
Odpovedať
no aby som teda zapadla do debaty, vidim, ze sa bavite prave o byvani, pozemkoch atd., my tiez zhaname nejaky pozemok alebo novy domcek uz dlhsiu dobu, ale akosi sa nam nedari...ja by som najradsej niekde na Rosinkach alebo v Trnovom, ale bud predavaju stare rarohy alebo cena je taka, ze sa mi pretacaju okale...alebo my sme narocni, neviem
Odpovedať
hehehe..prepac, musim sa smiat na tom, ako si to napisala..pretacaju okale:-) Tusim tu ma kazdy taky problem- prave to rozdebatovavame neviem ktory den uz. Dakto uz ma, niekto len zhana, niekto ma, ale este neprepisane..v roznom stadiu. ale zatial kazdy dospel do uspesneho konca!
Odpovedať
Profilova fotka
no s tým hľadaním mi ani nehovor. My sme behali 1,5 mesiaca každý deň aj na tri-štyri alebo aj viac pozemkov. Momentálne mám neskutočný prehľad o pozemkoch a lokalitách v okolí Žiliny... :-N No bežím teraz do banky, ideme zaniesť papiere na žiadanie o hypotéku. A potom čakať, či nám ju schvália :-|
Odpovedať
tak dufam, ze sa nam vsetkym podari zohnat tak, aby sme boli spokojne...drzim palceky a tym, ktori uz maju, gratulujem :-)
Odpovedať
mimumuska ahoj no ja som na to ale opačne ja som pristahovana zo Žiliny do KNM ;-)
Odpovedať
ahoj, durni, docasne alebo nastalo?
Odpovedať
Profilova fotka
mimuska aj my riesme byvanie v tej oblasti ziliny :-) co spominala tak som zvedava ci sa nam to podari
Odpovedať
muma, a ako sa vam zatial dari?
Odpovedať
Profilova fotka
no mame v uzsom vybere jeden tak uvidime..my sme obaja nie zo ziliny tak do stavania si netrufame ;-)
Odpovedať
a hladate iba novostavby alebo aj starsi domcek? ja by som najradsej pozemok a postavila si domcek podla seba, ale tiez neviem, ci si na to trufame, a stale neviem, ci mam spustit zo svojich narokov a poobzerat sa aj po starsom dome a nejakej rekonstrukcii alebo si stat tvrdo za svojim, ze stary dom nechcem...ale ked pozeram tie ceny, tak je to hroza a pozemky, ktore stoja za to, su uz vsetky rozpredane alebo stoja cely majetok
Odpovedať
Profilova fotka
ved to my pozerame starsi dom ..no starsi oproti tym 50 60 rocnym co sme videli je tento ako novy postaveny v 80 rokoch :-) . ak chces novy tak jedine stavat novostavby su desne drahe... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
inak na rosinkach predavaju jeden .....ale je desny :-|
Odpovedať
a budete ho potom rekonstruovat? ja sa toho celkom obavam, ze by to financne tiez nevyslo celkom malo, znama dala za rekonstrukciu vyse miliona a kupovali 30-rocny dom.........ale zas je pravda, ze to moze clovek aj neskor, ked si na to nasetri, neviem, je to asi indi vindi
Odpovedať
Profilova fotka
asi tak zalezi v akom stave je dom... :-) je to tazsko asi si nenavyberame vsetko je draje ci dom alebo pozemok :-S
Odpovedať
na tych Rosinkach dom ci pozemok predavaju? lebo ja som tam chcela kupit jeden pozemok, ale manzelovi sa zdal drahy a ked sme sa konecne rozhodli, ze teda ano, kupime ho, uz bol predany...aj ked stal vyse dvoch milionov
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?