Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tak zaciname novy pracovny tyzdnik :-| Som zvedava, ci prinesie take pekne pocasie ako bolo vcera
Odpovedať
no včera bolo nádherne x-)
Odpovedať
čaute..my sme dokonca aj išli vonku na hodinku, a neodrazilo sa to malej..nepohoršilo sa jej, takže asi aj dnes ju vezmem- teplotku už nemá. Zato my dvaja sme ako skapaciny- ale drahý už musel do práce. Baby, čo je s Fifi? Dakde lyžuje??
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ..vikend bol skvely fakt bolo krasne pocasie. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... No taký super víkend som už dávno nezažila. Boli sme sa prejsť po vodnom diele a došli sme až do Mojšu :-D A potom späť. Dali sme si takú 3-hodinovú prechádzku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj murinko boli ste popozerat? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no išli sme sa len prejsť a už keď sme boli kúsok, tak sme sa šli pozrieť na pozemok, keď svietilo slniečko. Aspoň sme si ho vyfotili ;-)
Odpovedať
muri u nasich som kukala z okna obyvky, na vas panelák a rozmylsla som, v ktorom okne byvate vy:-) orientacne body žltá a modrá lodžia..vy ste vlavo alebo pravo od nich?
Odpovedať
Profilova fotka
tak posli foto ak mozes..som zvedava :-N
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky..tak aj ja sa hlasim po tyzdnovej odmlke...ako sa vsetky mate? ako dopadlo stretko?skoda ze som nemohla prist urcite bola sradna...ale hadam na buduce...uz vsetky asi pekne pracujete tak ako ja, ale nastastie nam zacalo svietit slniecko tak mam aj celkom dobru naladu...len dufam ze mi to vydrzi az do vecera ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj marcelka ako sa mas? stretko bolo fajn skoda ze si nemohla prist....a co babo rastie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Linda, keď mi ich drahý stiahne, tak pošlem. Ale ešte ich má v mobile a neviem, kedy sa k tomu dohrabe :-D Violetka, ja nemám predstavu o lodžiách, ale my bývame v predposlednom vchode od gymnázia a úplne hore na najvyššom poschodí. Máme 1-izbový byt, tak naše je stredné okno a jeden balkón ;-) Marcelka, škoda, že si nebola na stretku. Bolo super. Ale najskôr nás malo byť okolo 6 a boli sme štyri...
Odpovedať
Článok sa načítava...
muri, vam sa zadaril ten pozemok nakoniec? Muisim letiet..mala mi zdrhla kym som bola vyhodit plienku do kosa a utiekla s holym zadkom do obyvky, kde ocikala koberec..ked som ju poobliekela usla zase bez topanok a postupala po tom mokrom s pancuchami..takze zase ideme prezliekat..je rychlejsia kao ja povacsinou:-( Vidím to na senzi deň, hehe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aspoň sa nenudíš :-D No našťastie sme už našli "náš vysnívaný" pozemok. Je to v Mojši a je skvelý. Tak teraz už len čakáme na hypotéku ;-)
Odpovedať
tak to gratulujem, este aby vam vysla hypoteka vcas! alebo to mate zjednane tak, ze pockaju na vas? kolko ide teraz m2?
Odpovedať
Profilova fotka
babo rastie a aj brusko :-D ale este sa to cekom da... muri a za kolko sa pohybuju pozemky v mojsi? tak cca...lebo aj my zhaname a ty to mas obehane viac ako my ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No teraz sme kúpili ten pozemok 900,- Sk/m2 ale teraz viem, že už idú po 1200,-Sk/m2. A robia sa združenia, ktoré si potom ťahajú spoločne siete. Ale aj tak je to super cena. Teraz máme zajednaný ten pozemok a počkajú mesiac na vyplatenie peňazí. Do troch týždňov by mali byť... Tak dúfame, že to vyjde, ale v Tatrabanke s tým problémy vraj nerobia
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super cena...ani na by som nevahala....musim donutit manzelika aby sme sa zacali aj my po niecom pozerat trosku aktivnejsie, lebo pri nasom volnom case si kupime pozemok za veeeellmi vela penazi ;-)
Odpovedať
Baby- tak uz zase rozpucila svoje mydielko v kupelni po dlazke, kym som umyvala riady..ach yo- marcelka, teš sa!!! :-D To je dobrá cena za pozemok, vážne!! a muri idete hned aj stavat,alebo najprv splatite pozemok a potom? ci ako planujete?
Odpovedať
Profilova fotka
No Marcelka, to je super cena a veru, neváhali sme ani sekundu... Ale naozaj sa treba čím skôr rozhýbať, lebo rast tých cien je neskutočný. Vraj čakajú, že za pár mesiacov, keď tam budú dotiahnuté siete, pôjdu tie pozemky po 2000,-Sk/m2. Zatiaľ stavať nejdeme. Lebo teraz v lete sa idú riešiť siete, teda doťahovať. A na jeseň by sme chceli urobiť základy. No túto hypotéku budeme splácať 12 rokov, takže čakať nemôžeme. Tak o rok alebo dva budeme brať ďalšiu na stavbu domu :-( Ale čo už, keď inak to nejde
Odpovedať
Profilova fotka
jani ste to fakt vychytali lebo tie ceny su coraz horsie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Idem ti poslať tie fotky, už ich mám v PC ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz sa tesimmm :-)
Odpovedať
Profilova fotka
je fakt krasny rovny a slnecny ..a je tam uzasny vyhlad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to ti poviem. Vidíme Stránik, Malú Fatru a kopu kopcov okolo. Proste úžasné. A najmä to celodenné slniečko. Už sme pozerali, že terasu je možné orientovať akurát na juh, tak to bude super... Lebo vieš my zo stredu potrebujeme veľa slniečka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak aby sme tu neumrzli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no violetka...uz sa fakt tesim.... :-D az vam zavidim muri....aj my by sme uz chceli pozemok..aspon kupit, nie hned stavat..aj ked mam pravdu povedat, za v nasom bytiku sa mi zatial nabyva zle aĺe ja som dievca z domu takze....dom je predsa len dom...
Odpovedať
Profilova fotka
no Marcelka, to plne chápem. Ja som vyrastala v byte, ale tu v Žiline som u svokry bývala v dome a dosť som si na to zvykla. Tiež by som chcela ten domček čím skôr. Ale uvidíme, ako budú peniažky. Inak ak chcete kúpiť pozemok, tak naozaj čím skôr... Veď nemusíte hneď stavať. Aj my si to hovoríme, ale určite nám to nedá :-N :-D
Odpovedať
tak pozerám baby, každý stavia:-) Muri, pošleš foto aj mne? som zvedavá! koľko máte metrov štvorcových na stavbu?? a prístupová cesta je OK? My máme okolo 750 m2, čo je tak..ani- ani. Ale v pohode..mohlo byť aj menšie, no nie?.-) Veru Marcelka- čím skôr, s bábom je to už od veci..moc nepomôžeš pri robote potom. Viď ja- tak by som chcela a musím ln kukať z okna, alebo strážiť kočár..alebo malú. Mám tendenciu potom len kybicovať do všetkého, že ja by som to inak urobila..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my máme pozemok samotný 532 m2 a už máme rozplánované ako bude garáž, kde bude dom a ešte nám zostane aj miesto na trávnik. Mám pocit, že to je tak akurát. Viac by už bolo veľa a menší pozemok zase málo. Violetka pošli mi do IP tvoju mailovú adresu a pošlem ti foto... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?