Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
adi..a to ked nevykryjete ten cas,tak hladate na to cosi,aby ste mali o com rozpravat? :-D inac,uz sa nam robia obrucky,korunku mam uz doma,saty na redovy a mame problem so salou..a ked pridem,tak sa chystame na svadobny veltrh :-) baby..zvykli by ste si..ale uz sa neviem dockat jeho objatia..normalne mam obcas chut sadnut na lietadlo,prist objat ho,dat mu pusu a zas odist =-) :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Tak som premýšľala, koľko budú stáť šaty - teda požičanie za pár rokov. To už asi pod 20 tisíc nepôjde. Teda pardon - to už asi pod 600 eur nepôjde. Teda, ak sa eura dočkáme. Už máte všetko zajednané?
Odpovedať
Profilova fotka
mala som dve reportáže aj včera, aj dnes večer. Porozprávam Vám, keď sa stretneme. Nie je to o tom, že sa umelo vytvárajú témy. Treba len sledovať dianie okolo - je toľko problémov a aktuálnych vecí. Lea, verím, že Ti chýbajú objatia a pusinky - asi máš aj abstinenčné príznaky, však? :-D Vždy som sa chcela dostať na svadobný veľtrh. Nebude to náhodou v Bratislave? To by sme sa mohli stretnúť na kafe, keď tu budete. Ani som nezaregistrovala, kedy to bude.
Odpovedať
adi..ono to uz bolo..teda v blave..a v bb to bude dalsiu sobotu a nedelu..takze sa uz tesim..povodne som chcela ist do ba..ale praca nepustila.. som zvedava,kedy budes mat cas a prides do ziliny.. luko..mne to teda bezi aj v tej skole :-D
Odpovedať
no hlavne teraz ked sa to spravodajstvo predlzilo tak mate asi dost prace.... V Ba uz bol veltrh, bude uz len nejaka mensia akcia v poluse 29.2. Ja sa na stretko do ZA asi nedostanem ale v BA moze byt hocikedy :-D
Odpovedať
luko..tak to s tebou sa mozem hocikedy stretnut,ked priletim..alebo pojdem naspat :-D :-D :-D
Odpovedať
lea super stretneme sa no Swechate? :-D :-D :-D alebo to uz sme taki moderni ze to leti do BA? =-) :-N
Odpovedať
no leti to do blavy..ale este neviem,kam priletim na svadbu :-D lebo by som chcela letiez z heathrowa :-p 8-)
Odpovedať
Ahojte baby, zdravím vás všetky!! Leattea akourát som prelistovala tvoje albumy..ja by osm si nevedela z tych siat veru vybrat. Ake budete mat obrucky? Ozaj- tie fotky z decembra zo stretka, to kde ste boli?
Odpovedať
priletis rovno na svatbu :-D ? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aha, tak to vidíte, ani som nezaregistrovala, že už to bolo. Luko,takže Ty si v BA? Tak to je super. Píšem ti do Ip telefonne číslo, dúfam, že sa stretneme!!!
Odpovedať
super, uz si znacim :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
violetka..no ja by som si aj vybrala..ale ked som neposkusala tie,co som taaak chcela..takze stale hladam,aj ked mam rezervovane..obrucky budu tie posledne,len klasicky vsadeny kamienok,aby nevypadol.. z toho decembra vies,ze ani neviem..skusim porozmyslam a poviem.. :-D luko..no ono to je tak,ze my koncime den pred mojou svadbou..ale to som vobec netusila,ked som vsetko vybavovala..ale mala by som priletiet par dni pred nou.. adi,tak to sa niekedy pridam :-D ked budem letiet naspat..inac v sobotu 23. letim naspat..vecer az.. 8-)
Odpovedať
lea ale tie nicol saty su krasne som ich videla uz na par fotkach zo skusania a vyzeraju uzasne
Odpovedať
oni su krasne..ale stale nie som spokojna..ak by neodstrihli vlecku,tak nevaham..ale ved uvidime,co cas prinesie.. :-D
Odpovedať
jasne lea vsak ked sa da skusat tak treba skusat ;-)
Odpovedať
ved to..a zvlast,ked je baba nespokojna..to musia tie predavacky pochopit.. :-D uz sa ale tesim na obrucky..som na ne velmi zvedava..
Odpovedať
ja tiez, my na ne ideme ale az v aprili, teraz treba dvere do bytu :-D
Odpovedať
no super..ja som tiez chcela az april..no mily zavelil,tak som ho nechala..a musim ted cakat na saty,az sa objavia nejake na ebay :-N
Odpovedať
takze sledujes...no tak to bude nakoniec prekvapko tie tvoje saty :-)
Odpovedať
no to je jasne..nikomu nic nepoviem..teda neukazem..az na svadbe :-p :-p :-p
Odpovedať
tedaaaaaaa
Odpovedať
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
Luko ďakujem za číslo - uložené. Kočky, ja som úplne odvalená, už idem do postele. Zajtra sa ale určite ozvem. Tak dobrú noc. A peknú sobotu želám. papa ;-)
Odpovedať
pekne sny prajem..papa adi ;-) luko..no to sa mate na co tesit :-p 8-) 8-) 8-) treba byt obcas tajnostkarom 8-)
Odpovedať
jasne lea ;-) budeme zvedave :-D adka dobru nocku ;-)
Odpovedať
som rada.. :-D tak by som uz chcela nedelu..alebo zajtra obed..to uz budem mat po upratovani :-D
Odpovedať
ja uz jarne prazdniny :-D aby boli
Odpovedať
ja budem mat od piatka uz :-) sa tesim..lebo uz je to dlho na vsetkych.. :-N
Odpovedať
tak si to uziiiiii x-) x-) x-) idem pozerat Rim prave zacal na CT 1 tesim ;-) pa pa :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?