Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
super..utekaj..ja si pojdem dat sprchu.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo, je tu dnes niektoooooo? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to leatea: dakujem za typ na obchod, butik Katka,uz sme tamdnes aj boli a hned som si aj vybrala. Takze este raz dakujem
Odpovedať
ahojte..fifi..ja som dosla z nakupu..len este utekam dole do obchodu cosi kupit seagul..tak to som rada..a co si si nakoniec vybrala?
Odpovedať
ahojte... :-) fifi.....prerabka je pekna......vydarila sa :-D Fialova je moja oblubena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
take cervene satky, kratsie s nasuchorenou suknickou. Bol som mnou aj moj buduci manzel a na tychto sme sa zhodli jednohlasne. Dam aj do albumu. Predavacky boli strasne fajn.
Odpovedať
idem aj ja kuknut..ked uz su fotky :-) seagul..tak to som rada,ze si spokojna..ja som si tam naposledy kupila dve bluzky..a bola som hrozne rada,ze neboli biele a cierne..lebo som potrebovala cosi farebnejsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ani ceny nemaju nejake vysoke, celkom sa dalo najst a pacilo sa mi,ze mi ochotne pomahali, niekde som saaj snurovat musela sama a tu sa velmi starali, najpr som sa nepriznala,na co mi cih treba,ale ked sme svorne s priatelom zamietli svetle modely, tak to uz bolo zrejme a tetusky boli take zlate,ze nam zazelali vela stastia pocas skusania i pri odchode. Som velmi spokojna
Odpovedať
peknucke si si vybrala..budes kocka ;-) a preco ste svetle zamietli?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ani neviem, ja som aj chcela, ale zlatusik povedal, ze radsej nie, aby tam bol rozdiel medzi prepolnocnou nevestou a popolnocnou manzelkou :-) A co je neurobim,aby som mu vyhovela. :-)
Odpovedať
no zaujimavy dovod :-D ale aj ja budem mat tmave popolnocne..chcem bordove..tak uvidim,co zozeniem.. :-N
Odpovedať
čaute baby!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj violet :-) aky si mala den?
Odpovedať
no uslo to..boli sme v BA sa inspirovat nabytkom, ale inak klasika..Obed, trochu upratat a tak. mali sme sa ist kupat, ale mozno pojdeme zajtra. Dnes som sa nie a nie prebrat, tak sme radsej nesli. A ty?
Odpovedať
no ja som rano upratovala,kedze dalsie dve soboty som mimo..potom som sla na nakup a kupila som krsniatku peknu mikinu..hadam mu nebude prilis velka..a stihla som si aj pospat,lebo sa citim slabo..
Odpovedať
no- spanok- ten by sa zisiel- v zatemnenej miestnosti bez akehokolvek zvuku. To si viem predstavit ako nadherne prezity den:-) Lea planujes po svadbe ostat tu, ci odidete obidvaja?
Odpovedať
no ja som si len tak lahla,ze troska oddychnem a zaspala som.. po svadbe budeme urcite niekolko rokov v londyne..ja tu uz mam pracu,super byvanie..takze mily musi prist..lebo ak chcem vlastne byvanie,tak to nenasporim tak skoro z ucitelskeho platu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ;-)
Odpovedať
ahoj fifi..super obyvacka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dik :-D snazila som sa rano urobit zopar zaberov, chcelo by to aj nocnu fotku, ked je krasne osvieteny gauc ;-) dorobili sme to o 11tej vecer, do pol jednej som upratovala :-D
Odpovedať
super..takze dnes si oddychovala.. ja som si kupila ten kufor,aby som mohla letiet v piatok..
Odpovedať
Profilova fotka
nooo oddychovala.... rano som chytro umyla okno a oprala zaclonu, potom sme sa chceli ist lyzovat, ale svah bol tak hrozne rozbity, ze sme to po prvej jazde zabalili ]-( skoro sme sa dolamali, hrozneeee
Odpovedať
Fifi, to mas teda energie na rozdavanie!! ja som dnes uplne mimo- toci sa mi hlava, boli zaludok, unavena som..dokonca som dnes aj plakala- akasi som precitilvela. Dufam, ze sa manzelikovi nepodarilo vytvorit noveho surodenca pre Kristinku:-D
Odpovedať
fifi..no sikovnica riadna..kde chodis na tu energiu? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiha fiha Evi, ze by dalsi prirastok :-. ;-) ... inak som dost zlomena..... uf, energia vyprchala kamsi do neznama... v pondelok sa nabijem v praci - v energetike :-D
Odpovedať
hehe- budes aj svietit?? Dufam, ze fiha sa konat nebude..tento rok este nieee:-) chcem sa spamatat a hlavne ist k moru..
Odpovedať
no ja som sa nadychala nejakych chemikalii..ale ci pomohlo neviem..no robim si jablkovy kolac..mnaam :-p violet..neboj..mozno mas len stresujuce obdobie..aj sestra..jej doktor povedal,ak schudne,pride o dni..a aj sa tak stalo..takze zas pojeda lieky.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, rada si dam jablkovy kolac :-p
Odpovedať
nerozumiem, co si tym myslela o tvojej sestre, ale asi mi uz pomalsie zabera! dahy uspava malu a tusim tam zaspali obidvaja..hlava sa mi toci stale..tlak mam OK..mozno klasicka jarna unava z toho "letneho" pocasia dnes..Apple pie??:-) Ja mam kupene cesto na strudlu a nie a nie sa k tomu dostat! Co tam vlastne vyucujes lea??
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes nevarila :-) boli sme na pizzu :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?