Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
fifi vsak ked to pride tak to pride...v domceku bude babatkam potom urcite skvele... my sme vcera pozerali na reality.sk rezidenciu ZAhorska...ma uchvatilo to prostredie tak zaciname rozmyslat...len by sme museli predat byt a este zobrat tak mil. hypoteku
Odpovedať
Profilova fotka
co je to za rezidenciu? =-)
Odpovedať
http://www.rezidenciazahorska.sk/inde...
Odpovedať
oproti spinavej Vrakuni raj...lebo som vyrastla v Turzovke, male pokojne pomerne ciste mestecko, zelen, lesy
Odpovedať
preto mame plan do par rokov najst nieco podobne
Odpovedať
Profilova fotka
aha, ale to nie je samostatny dom, ale nieco ako bytova jednotka
Odpovedať
anooo, ved mi snivame o krasnom bytiku :-) nie sme domove typy aj ked do buducnosti nevylucujeme :-) drahy prave dostal pokutu za rychlost...1000 sk...no na kazdeho dojde....mi volal
Odpovedať
Profilova fotka
no krasne... ta pokuta ]-( my sme zas opacne typy, chceme dom :-D a zahradu s terasou a krboviskom, kde budeme pocas letnych dni oddychovat :-D
Odpovedať
anooo, to by sa mi tiez pacilo ;-) zatial jedine k starym rodicom do Senca :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my to realizujeme zatial u nasich doma :-D ale chceme sukromie ;-) tak sme si kupili bytik, kde spolu byvame, no medzitym "kujeme" ine plany ;-)
Odpovedať
fifi vsak najkrajsie je realizacia planov s clovekom ktoreho lubime ;-) ja idem realizovat nase prestavy o piatkovom obede (dnes sme doma) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my ideme dnes tiez von - na nejaku dobru veceru, mali sme tazke pracovne 2 tyzdne, ja aj skolu, zasluzime si :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak tie spagety s morcadelou su fakt des ]-( preco mi to na VS tak chutilo? :-D ideme sa aj my najest :-D inak tie spagety boli len pre mna ale keby ze nie som fakt hladna, tak ich nezjem :-D uz mam skoro uprataneeee x-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame morcadelu radi :-p ale s cestovinami, nie spagety ;-) zalezi aj od konzervy, mozno ste nenatrafili na "tu pravu" :-)
Odpovedať
ano viem ze jedna mi chuti a jedna je hnusna tak asi tu druhu mam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
neuveritelne rychlo dokazez odpisat luko :-D
Odpovedať
ano lebo stahujem veci a skypujem s kamoskou s USA, ja tak na 15 minut sadnem potom idem upratovat a tak odbieham :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiha :-D
Odpovedať
ahojte baby..na chvilku som si tu odskocila..z par minut nam konci predposledna hodina a potom este jedna..dame si caj a tyzden je za nami :-)
Odpovedať
Ahojte, uz neviem co by som dnes od samej radosti robila... Na tej PN ma to vazne nebavi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte hviezdicka: a co ti je? :-. Kati: mne uz padla hura :-D s manzelom dnes ideme na veceru, konecne vypadneme ;-)
Odpovedať
:-) :-) ahojte nevestičky..obraciam sa na vás s prosbou..zháňam starejšieho z okolia ZA... poznáte niekoho?... ..poprípade má niekto kontakt, známeho vo FS Stavbár alebo Rozsutec?..chcela by som po polnoci odčepčenie, tak ako sa patrí...diky... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pomoooooccc.....ti korejcania ma dnes asi fakt vyprovokuju do nepricetnosti..... ]-(
Odpovedať
ahojte..konecne som doba..som pred chvilkou prisla z nakupu :-) marceli..co sa deje?
Odpovedať
Profilova fotka
ale...mam v hoteli jednu akciu a su to nasi "spoluzijuci v ziline"..a robia mi tu strasny bordel, lebo celu restiku maju pre seba....tak si to vies predstavit.....
Odpovedať
my sme boli pozerat dvere a tak lamem hlavu aku farbu k broskynovej farbe stien :-D
Odpovedať
by som ich niekde nakopala..za teba..aby si sa moc nenamahala ;-) oni su hrozne divna mentalita..kazia nam nas image ]-(
Odpovedať
je tu niekto?
Odpovedať
no ja pomaly ale iste idem do postele, citat, vsak v TV nic nie je
Odpovedať
ja pozeram jojku..stale mafstory..som zacala pozerat od zaciatku.. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?