Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
lea si to este uzi...lebo po aguste uz plysaky nebudu mat miesto :-D
Odpovedať
no neviem,neviem..ale akosi som si zvykla,ze aj ked mam priatela,tak sme malo spolu.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence ja sice nepatrim tak celkom sem, ale pracujem v ZA a tak vsetky veci okolo svadby najradsej vybavujem tu. Chcem sa spytat na skusenost s oblekmi od Alain Delon v OC v ZA. KUpili by ste tam svadobny oblek? Alebo kde by ste ho v ZA kupovali? Poradte prosim. Dik
Odpovedať
jej no to by ma zaujimala hlavne cena...lebo mi kupujeme v delone v BA kosele a obleky tam stoja teda dost.... ...inak nas svedok je ohrozeny...zomrela mu maminka :-( nahle a necakane :-(
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby....ako posledny den v praci? vy uz koncite a ja len zacinam ]-( seagull...my sme oblek kupovali vo svadobnom salone.....a boli sme celkom spokojny.....a este jeden sme kupovali v makyte a ten bol uplne super...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky... Dnes v práci super. Dnes výnimočne tu budem len chvíľu. Večer ideme na ples. Tak sa celkom teším :-) Seagull, my sme kupovali oblek v TopMan a boli sme spokojní. Síce bol drahší, ale stálo to za to. Ale v Alan Delon sme jeden skúšali a zdal sa nám byť dobrý a v dobrej kvalite... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani..a kam idete na ples?
Odpovedať
murinko...zavidim ples, my budeme mat v praci...ale drahy nechce ist, takze najblizsia akcia je az v marci firemny vecierok..a to este bude zrejme nuda, lebo spominany kamarat tam z vyssie uvedeneho dovodu nebude tak netusim s kym sa budem bavit
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby..murinko tak sa vytancuj a ake budes mat saty :-) ja idem trosku provokovat ..v sobotu ideme na tyzden do irska :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ideme na ples Žilinskej univerzity. Tak som zvedavá, čo to bude zač. Ale vraj je na dosť vysokej úrovni. ale mne je to aj jedno, najmä nech sa zabavím. Ideme partia 8 mladých ľudí a k tomu idú aj ľudia od nás z katedry. Júj, tak som zvedavá, ako to celé dopadne. Muma, ďakujem, určite sa vytancujem. :-D Inak budem mať dlhé, zlato-medené šaty v kombinácii s čiernou. Už som ich mala raz na jednom plese a mali celkom úspech... Potom dám fotku, ak sa mi podarí náš foťák naštartovať :-D Do Írska idete na dovolenku?
Odpovedať
muma jaaaj super treba si oddychnut a preco nie hned v Irsku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte seagull: my sme kupovali v Modev na Narodnej v ZA, a sme spokojni :-D cena bola vyborna, material tiez a aj vyber, dokonca tam mali aj svadobne vesty a kravaty ;-) Jani: tisko zavidim ten ples, moj manzel taketo akcie nema rad :-( :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
moj ma z Modevu tiez jeden oblek a je super a jeden z Oto Berga ten je tiez v pohode...inak on si chce kupit taky svadobny aby ho mohol nosit aj na biznis :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luko: my taky svadobny- bussines mame :-D tiez sme uvazovali nad univerzalnym riesenim ;-)
Odpovedať
no lebo moj uz ma dva take zodrate takmer a jeden ma novy ale ten je taky na jar/leto...takze sa bude hodit aj svadobny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No Modev je dobrá predajnňa... Zdá sa mi, že môj manžel má jeden oblek aj odtiaľ. A je spokojný. Tam sme kupovali aj svadobnú košeľu a tiež sme spokojní. Zuzka, ani môj nie je veľmi na plesy, ale na tento napodiv sa celkom hrabal... :-D Neviem, čo sa mu stalo. Snáď ho to do večera neprejde :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hej ideme na dovolenku s kamaratkou ktora tam ma kamaratku..takze mame ubytko....o plese som pocula ze je super ide tam aj kolegynka
Odpovedať
Profilova fotka
super zavidim... tiez by som si "zaplesala" ]-( :-( muma: skvela dovolenka, uzi si to :-D
Odpovedať
muma...tak potom hod do albumu nejake foto zaujimave :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani na ten ples ide aj kaja..ta co s anmi bola v kazacku...ale pochybujem ze sa stretnete, vraj tam ma byt koooopec luedi...tisko zavidim aj ja....ale prajem skvelu zabavu.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj marcelka, ako sa maaaaas? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka, keď viem, že tam ide, tak určite sa stretneme. Budem ju hľadať ;-) Muma, tak to ti tíško závidíme tú dovolenku. Ale je dôležité vypnúť z práce... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caf zuzi...mam sa ...pracovne....cely vikend..a mam hned 2 akcie....dnes mam asi 40 korejcanov....pomoc.....ale inac v pohode....vcera som si bola kupovat tehu nohavice do prace....a vsade mali len velke cisla....som nemyslela ze to bude take "takze" ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ako kedy sa planuje stretko? fotky urcite vystavim..dufam ze aspon na jednej budem bez dazdnika kedze je tam momentalne ustale pocasie.....prsi a prsii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
muma: okolo 20. februara, Leatea to ma pod palcom, ona sa vecer isto ozve :-D marcelka: supeeeeer a ako to znasas? zatial v pohode, si su aj nevolnosti? :-D som zvedava :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ale...uz mi zle nebyva...to len na zaciatku..ale obcas mam pocit ze mi roztrhne brucho...to vraj preto ze maternica sa zvacsuje a robi pre maleho miesto.....alebo malu...este neviem....sak aj na teba to raz dojde...a dufam ze coskoro... :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
marcelka s korejcami vela stastia a pevneeee nervy ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
heh, v ktorom ste mesiaci? :-D aky je to pocit? ;-)
Odpovedať
marcelka...ano to je preto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
marcelka: teraz citam, ze ci na mna dojde a skoro? :-D nooooo branit sa nebudeme, ale neplanujeme teraz, momentalne mame nasu buducnost "v dome" :-D - chceme stavat a potrebujeme tak kopu peniazkov :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?