90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, chudne chudne :-) ja som mala dnes tiez skroby, mala som varene zemiaky a baklazan... tiez celkom dobre, len rozmyslam co si dam zajtra... zatial mam tri kila dole, tak sa z toho vytesujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kaktusik- a ako dlho ju uz drzis? ja som len vcera zacala... :-| ja som si pred rokom na UH- den robila napr. slane palacinky (len muka, voda, sol) a plnila som to sampinonmi x-)
Odpovedať
Ahojte ja som len druhy den na nej, zatial sa drzim, dufam ze mi to vyzdrzi. Startujem na 70 kg pri 165cm, ciel je aspon desat dole, takze musim zabojovat
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ciernavila, sme na tom asi tak nejak podobne- len ja mam o 5 cm viac- ale aj o 3 kg viac! :-D jooooj... :-( chcela by som dat dole aspon 5 kg, keby sa podarilo... tiez len zacinam- mam dnes 3. den, takze na obed boli cestovinky so zeleninou (to som akoze chcela napodobnit tie cinske opekane rezance :-D mne to celkom chutilo x-) ale brasko sa stazoval ze si to predstavoval inak :-D :-D tak som do jeho porcie buchla aj 2 vajicka aby bol spokojny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
michelle ja ju drzim dnes uz 11 den.. zatial stale iba tri kila dole, ale aj to je super... este chcem dat dole 10 :-S no hadam to nejako zvladnem. a este chodim tri krat do tyzdna cvicit - a to ma fakt velmi bavi, ani som necakala ze ma to tak chyti...
Odpovedať
Profilova fotka
katusik a co cvicis? posilnovacky ci nejaky aerobik..? ja som tiez chodila cvicit- aj 3x tyzdenne ale potom mi ruplo v kolene :-) to sme skakali na aerobiku nejako zo stepu dole ci co ( vraj jumping jack :-D ) a na druhy den som sa nemohla ani postavit z postele, no a potom ortoped a tak... :-) ale preslo to a chodila som zase skackat, len uz nie tak casto...
Odpovedať
Profilova fotka
no chodim na aerobic, ci vlastne sa to vola ze lady forming :-) chvilu skackame a potom dost posilujeme brucho, nohy, zadok, ruky.. vzdy ma na druhy den boli cely clovek :-) ale je to super, po cviceni mam vzdy dobru naladu na dalsie dva dni :-)
Odpovedať
ufff, ako zvladate to ovocie rano a vitaminovy den? Teda ja som sa s tym ovocim dnes musela riadne premahat. Mne to pride strasne sladke cokolvek si dam, nabuduce to asi vystriedam a dam zeleninu. Inak aj tak sa mi trocha nepozdava ze to ovocie je rano kazdy den, ved v tom je vela cukrov. No ale pokusim sa teda aspon tie rana aspon minimum ovocia do seba natlacit.
Odpovedať
Profilova fotka
ciernavila- ja kombinujem vo vitaminovy den ovocie aj zeleninu. a zo zeleninky si robim aj varene jedla (mkvovo-paradajkovu polievku a tak ;-) inak by som to asi nevydrzala, je to vitamonovy den takze si dam aj tu zeleninu, ovocie mi pride velmi sladke a vzdy mam chut na nieco slane, uvarim si na obed polievku a ficim dalej :-)
Odpovedať
vdaka Michelle, asi to aj ja tak spravim, zeleninu si viac vychutnám a aspon sa budem na to jedlo vo vitaminovy den tesit. Uz teraz ma znechucuje pohlad na pomaranc i pomelo co ma nachystane na rano po tomto ovocnom dni:-D. Fajn je ze moj drahy neprotestuje ked tak varim, jemu akurat k tomu dorobim prilohu a inak ma to iste co ja a velmi mu to chuti. Chvalabohu aj civime spolu doma tri krat tyzdenne tak ma k tomu motivuje. No svadbu mam az v juli tak zatial som pokojna :-)
Odpovedať
preklep "cvičíme"
Odpovedať
Profilova fotka
ciernavila- to mas super, ze mas doma taku podporu :-) moj "nastavajuci" ;-) pracuje v zahranici, takze o priebehu mojho dietovania ho len na dialku informujem :-D pride o 2 tyzdne tak to uz dufam aj bude nieco vidno na mne :-) a moje snazenie nevyjde nazmar :-D zatial hlasim -1kg (dnes mam 5.den) a vy ako? dostavili sa uz vysledky nasej pevnej vole? :-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Holky prosim kdo bude tak hodnej a posle dietku jak vas tak ctu,jste me docela navnadili ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som mala dnes kuracie masko s kyslou kapustou, uplne jednoduche a rychle... zatial mam stale minus tri kila, ale vazit sa budem teraz az v pondelok tak som zvedava ci nieco zo mna ubudlo.. skor ako na kila mam pocit, ze zo mna ubudaju centimetre.. v pohode zapnem nohavice, do ktorych som sa este v januari vtrepala len tak tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kaktusik- ako si si robila tu kapustu? lebo ja mam kyslu kapustu veeeeelmi rada... x-) to by som si aj spravila, keby som vedela ako na to :-N
Odpovedať
Profilova fotka
michelle to je uplne jednoduche, supnes kyslu kapustu na plech, na to poukladas kuracie masko - ja som mala stehienka, posypes troskou grilovacieho korenia, podlejes vodou a das do rury. Len masko sa mi spravilo troska skor ako kapusta, ale ja nemam rada rozvarenu kapustu, tak mi to vobec nevadilo.. cela priprava je tak max 15 minut.. a este sa mi z tej kapusty zvysilo, tak zajtra si k nej uvarim zemiaky a mam vybavene :-)
Odpovedať
Profilova fotka
oooo parada x-) neviem ci som si toto mala citat takto na vecer... :-D :-D vdaka za tip, vyskusam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne to poradil jeden moj kamarat, on tiez drzi tuto dietu, uz druhy raz a vzdy mu volam, nech mi poradi, co mam varit :-) je to fakt super... jeden druheho podporujeme a davame si recepty... ja totiz nejdem podla ziadnej knizky, len si vymyslim na co mam chut a trocha to prisposobim tomu, co v dany den mozem jest :-)
Odpovedať
Ahoj holky, mohl by mi prosím někdo popsat o jakou dietu jde? Moc díky
Odpovedať
Profilova fotka
ivanka2010- v tejto dietke sa striedaju v podstate 4 dni: bielkovinovy("masovy"), skrobovy("zemiakovy"), uhlohydratovy ("mucny") a vitaminovy (ovocie+zelenina) :-) jedalnicek si vytvoris lahko, skombinujes ten-ktory den so zeleninkou a je to! 8-) a dolezita zasada- dopoludnia smies papat len ovocie ;-) a kazdy 29. den je vodny! vtedy mozes len vodu |-| mne sa tato dieta najviac osvedcila, potrebuje to len kusok planovania a ide to samo :-) tak vela statia! a na mailika ti poslem presny rozpis diety :-)
Odpovedať
Mnam to s kapustou je super, ja som to pred dietou robila tak ze som k tomu jedla aj knedlik, heh ale to teraz nemozem :-) Ja som si dnes uvarila stehienko, k tomu opecenu cukinu na kolieska posypane gril korenim a k tomu dusenu brokolicu a mrkvicku. Ja som ledva polku z toho zjedla vecer druhu polovicu. Začala som 10.2 zatial su 2 kila dole, ale to asi po tom vitaminovom dni, uvidime co bude cez tyzden, este mam furt voci tomu nedvoveru ze to bude stagnovat, ved nevadi, nikam sa neponahlam :-))
Odpovedať
Profilova fotka
ciernavila- hihihi zda sa mi ze to grilovacie korenie je tu top! :-D ja to tlacim kde sa da, potom mi aj mrkva chuti za maskom x-) x-) x-) inak super- teda tie -2kg! len tak dalej! ;-) ja si asi priskrtim jedalnicek ]-( aby to aj mne klesalo pravidelnejsie 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ciernavila - pri kazdej diete nastane obdobie, ked s vahou stojis... ale ty sa nedaj odradit, ono sa to potom rozbehne znova.. :-) ja mam zajtra den D - idem sa po tyzdni znova odvazit, castejsie to nerobim, lebo by som len nervy mala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, pošlite mi pls plán diétky, aj ja chcem chudnúť s Vami. :-(
Odpovedať
tak ahojky baby!dneska som si dietu vytiskla a zajtra zacinam! :-p drzte palceky :-) :-) datum svatby mame 5.6.2010 tak uvidim co stihnem schudnut!!
Odpovedať
Profilova fotka
darca - urcite stihnes.. to akurat stihnes tych 90 dni... tak drzim palce a hlavne nam potom napis ako sa ti dari ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
darca- jojooooj casu dost ;-) tak hura do chudnutia! drzim palce :-) ja mam svadbu 28.8 tak sa zas bojim ze to dovtedy stihnem aj naspat pribrat! :-D :-D keby tie sladkosti neexistovali.... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
michele ale ved ked mas uhlohydraty, tak si mozes dat aj sladke... ale len kustik.. inac to je moj najoblubenejsi den :-D a nepriberies, ved ak budes aspon trocha zachovavat pravidla, ktore dodrziavas teraz, tak to bude v pohode.. a hlavne v lete je vyhoda, ze sa mozeme hybat a byt stale vonku, nie ako teraz v zime - sa nam sadielko viaze :-p
Odpovedať
Profilova fotka
kaktusik- hej hej dnes je akurat ten moj den D ze si mozem dat sladke :) ale niekedy ma pokusa dat si aj v ine dni, najma ked je doma napecene ako teraz cez vikend, alebo sa niekam ide... 8-( tak potom sa tazko odolava ked kazdy si berie a mne tecu slinky :-p :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcta :-) Dnes som objavila tuto temu a tesi ma, ze nie som v tom sama. Ja uz drzim dietu 28 dni, dnes je ten 29-ty = vodovy den. Dufam, ze to nejak prezijem. Zatial som schudla 3 kila. Mam 174 cm a mala som 68 kg, no a chcem sa dostat na 60kg. TAkze uz len 5 :-D Ked si predstavim, ze pred rokom a pol som mala 56 kg, tak mi je doplacu, ale ako som nastupila do prace do trojsmenky, tak sa to zvrtlo. Denne, nocne... nepravidelna strava a je to tu! Kupila som si aj orbitrek, takze sa snazim na nom makat aspon 3 krat do tyzdna pol hodinky. Uvidime... Drazim Vam vsetkym palce, aby ste sa dopracovali tam, kde sa chcete dopracovat ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?