Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Ahojte babulky :-) Ja sa tu teraz zapodievam semestralkou, treba k nej este prezentaciu a skusku mam v piatok, ucit mi tiez treba :-S A taaak sa mi nechce. Co sa tyka darcekov. Chcela som zacat uz teraz v novembri, ale nejak nie je cas ist do obchodov. Porozmyslane uz ale vsetky mam. Nastastie... :-D princeznicko: Aky bol vyletik? Poinformuj nas.
Odpovedať
Profilova fotka
riana:bylo to uzasne,jeli jsme okruh Mexikem,videli jsme co se dalo a klidne bych tam byla zustala i dele,kdyby to slo,jsou to ohromne prijemni a pratelsti lide,ale vsechno hezke ma svuj konec,ze jo?ted mam plnou hlavu veci do skoly a tak,vubec se mi do toho nechce,co se da delat.Na zkousku drzim palce,jsi holka sikovna,tak to zvladnes
Odpovedať
Profilova fotka
Princeznicko, tak to je fajn, že jste se měli hezky :-) Společně ty zkoušky zvládnem, holky ;-)
Odpovedať
Budeme si vsetky drzat palceky navzajom a potom sa isto podari skusky v pohode zvladnut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby princeznicka, to musel byt fajny vylet a odputanie sa od kazdodenneho stereotypu...ale uz sup sup do ucenia :-) tento tyzden ma cakaju dva zapocty, aj teraz sa ucim na zajtrajsie verejne rozpocty...este ze som si vsetky seminarky dala na zaciatku semestra, teraz by to bolo hrozne... a v o stvrtok mam dalsi zapocet - penazne a kapitalove trhy...takze makacka tiez drzim palce vsetkym studentom...vela stastia pri zapoctoch a skuskach - vtedy ho nikdy nie je dost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky děvčátka :o) tak se přidávám k ročníku 1988 :o)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky,vítám Tě,nejsem sice Váš ročník,ale nějak jsem si tu našla kamarádky a už jsem tady zůstala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dreano, vítej mezi námi! Pověz nám něco o sobě? Co děláš kromě toho, že se staráš o manžílka? :-)
Odpovedať
vitaj dreana :) pozerala som tvoj album, nadherna nevesticka si bola a zenicha manzela mas fakt fesaka ;-):-) tak nam o sebe este nieco napis :-) dievcata, som na nervy zo vsetkeho toho ucenia a este viac z toho ze ma boli strasne chrbat...neviem jak vydrzim v stredu tych 10 hodin v skole na tych hnusnych drevenych tvrdych stolickach, muhaha, pomooooc :-( a dnes som zistila ze vlastne uz len dva tyzdne skoly, potom zapoctovy tyzden a potom vianoce a potom hned skuskove....aaaaaaaaaaaaaaa...to zvlaaaadnem, to zvlaaaadnem.....ale strasne sa toho bojim....uz nech to mam za sebou.....
Odpovedať
Profilova fotka
Tak děkuju za supr přivítání... ja studuju UK v Praze na přírodovědě :) manžílka mám půl roku, jinak už ho mám 4 roky :o) ted mame dilemma o miminku, jdou na mě mateřské pudy, ale asi to je po svatbě normální, jinak to ale vypada, že si počkáme až po škole, končím 2010 takže o vánocích 2010 by to mohlo byt fajn :D a co vy? :o)
Odpovedať
Profilova fotka
veronice:držím pěsti,já mám toho učení taky plné zuby,ale musíme to vydržet dreana:já končím Mgr.studium 2011,doufám,že to vyjde
Odpovedať
Profilova fotka
eronice: nebooj, hele zkouškové uplyne jako voda, a o vánocích se do toho pustíme, ja se dneska učila 4 hodiny a nic moc teda :D ale dá se to, když ma člověk určitý cíl :D to princezna: to víš že to vyjde :o) na nic jiného ani nemysli :o))
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, tak ako sa mate? co mate noveho? dlho ste tu neboli. Dreana vitaj medzi nami.
Odpovedať
dreana, tak to mame nieco spolocne, ja som tiez na prirodovedeckej ale tu v bratislave na UK x-) aky mas odbor?
Odpovedať
Profilova fotka
CHemie životního prostředí :o) a ty?
Odpovedať
Ahojte, tak vidim, ze skuskujete. aj ja sa snazim :-| Teraz som dopisala seminarku a netusim jak to dopadne, ale verim, ze prejdem :-) . Dreana vitaj medzi nami Drzim vsetkym palceky pri skuskach majte sa idem sa este ucit :-o ;-(
Odpovedať
ahojte baby, Dreana ja som na tom podobne ako ty, studujem, chcela by som si dorobit aj ing. ale odkedy sme sa vzali mi coraz castejsie napadne kedy bude mimi. ale to az po skole. sice nie je dobre planovat. nikdy nevies co sa moze prihodit, ale zas na druhej strane plany ta pohanaju dopredu. :-) inac aj ja mam zajtra dost tazku skusku, zas som si vsetko nechcela na poslednu chvilu, a to si po kazdej skuske vravim, ze sa budem na dalsiu pripravovat skor. :-N
Odpovedať
Tak slecny ja som februarova 1988 a chcem vam len odkazat aby ste sa nembali novych veci, berte zivot tak ako je....ked som mala 17 zistila som ze som tehotna s mojou velkou laskou....cakala ma matura... ja som bola rozhodnuta ze to zvladnem a stalo sa....skoncila som uspesne gympel aj pri mojej malinkej dcerke...teraz ma tri rocky a sa exetrne koncim bakalara na vyske...s manzelom sme sa brali len teraz v auguste, takze nasa mala bola pri tom....dnes oslavuje meniny upiekla som jej krasnu tortu a tesim sa z toho ze je medzi nami....som mlada ale za to velmi stastna mamina....
Odpovedať
maykam19 tak to je super, ze sa mate fajn. ;-) pridaj sa k nam ak chces.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca: na zkoušku držím palce,mněčeká 7.ledna ta opakovaná zkouška a do toho ještě nějaké,tak se na to jdu vrhnout,taky se mi do toho nechce,asi si můžeme podat ruku :-)
Odpovedať
tak si budeme drzat palce navzajom, nech sa nam dari. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Maykam, koukla jsem do alba, jste krásná rodinka :-) Jsi suprová, žes to vše tak krásně zvládla a zvládáš. Určitě máš velkou oporu v partnerovi. Holky, všem držím pěsti! Též se mi nechce, mám pocit, že to, co jsem se naučila, s novými nabytými fakty zapomínám :-p Zítra mám zápočet, pozítří taky, dnes už ale na oba nemám sílu. Taky vše, Eri, nechávám na poslední chvíli a taky se vždy dušuju, že se budu příště učit průběžně :-N Však ono to nějak dopadne...
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, jak zněl ten vtip o studentech z Oxfordu, Cambrigde a bratislavských studentech? Loni jsem se na zkoušku učila jen jedinou noc a Tys mi tím vtipem dodala tolik elánu, že jsem to zvládla na A :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja mam po prvom zapocte....a spravila som. hned nam to aj opravila. a zajtra sa zacinam ucit na dalsi... dreana, maykam vitajte... inac aj na mna lezu materske pudy(a to ani vydata), ale moj mily ma kroti... a vo stvrtok sa chystame s kamoskami na vinocne trhy...
Odpovedať
ahojte, tak je po skuske, v pondelok budem mat vysledky. dufam, ze som spravila. Elis uz si ho nepamatam :-D :-D :-D Vladi super, o jednu starost menej. gratulujem. ja idem v nedelu do Viedne na vystavu Van Gogha a na vianocne trhy. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem ten vtip.... Vymysleli vedci novy jazyk, namiesto esperanta...a tak sa rozhodli, ze vyskusaju na vysokoskolakoch, ci sa da naucit... prisli na univerzitu v Cambridge, a spytali sa studentov. Studenti: Su k tomu knihy, CDcka, obrazky a skripta? Vedci ze ano. Tak studenti ze do dvoch rokov by ho zvladli... vedci pochvalne pokyvali hlavou a isli do Oxfordu. Miestni studenti sa spytali, ci su k tomu knihy, skripta a multimedia. Vedci ze ano. Studenti si trufli do roka jazyk ovladat.... Vedci uneseni ich schopnostami prisli na Ekonomicku univerzitu v Bratislave, polozili rovnaku otazku a studenti sa spytali, ci maju knihy, a vedci ze samozrejme... studenti ze do zajtra :-D a PS - kym som tam nechodila, tak som sa na to smiala...teraz je to proste trpka skutocnost (nie priamo moja skusenost, ale 90% ludi to tak robi - a maju lepsie znamky ako ja :-p ) Dufam, ze sa mate dobre. Co Dominika?
Odpovedať
mne sa zda aj tak vtipny. aj ked je to realita. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Beo, díky! :-D Jsi mi zase zvedla náladu! Dneska si myslím, že jsem zápočet udělala, výsledky budu vědět zítra. Zítra mám další zápočet, teprve teď se na něj začnu učit. Ale mám k tomu skripta tak hej, do zítřka to budu umět :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charlize: mas pravdu s tym ps. aj u nas sa najdu taki ludia, co sa cely semester tvaria jak debilkovia, nic nevedia, nicomu nerozumeju a ked pride zapocet alebo skuska maju lepsie znamky ako ja... zajtra ma caka dalsi zapocet...ale bude to snad vpohode. len priklady...
Odpovedať
dreana, ja mam ucitelstvo biologia/environmentalistika dievcata tak ja sa pridavam: zajtra zapocet z cytologie, v piatok skuska z biologie dietata, v stredu zapocet z chemie a dalsi stvrtok - poseldny pred vianocami - fakt dost brutal zapocet z organologie a niekde medzi tym chcem stihnut este aspon 2 predterminy....ajaaaaj, ale sa to na nas vali 8-( x-) :-D :-p :-S no a preco som este hore? prepisujem si prednasky na tu piatkovu skusku aby som si to lepsie zapamatala a preto lebo ked sa to ucim z vlastnych poznamok tak mi to ide lepsie do hlavy :) mno...idem pokracovat...este 6 stran a hajiiiiiii ale veru ze uz si ani necitim ruku a hlavne ten klb na palci...auuuuuuuu bru nocku :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?