Menu Forum

Ročník 1988 ;-)

(sk & cz)
15. nov 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
Registrovala sa 25. novembra 2006 na beremese.cz. Pridala 696 príspevkov a 1 album. Má 24 priateľov. Okres Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
Registrovala sa 25. novembra 2006 na beremese.cz. Pridala 696 príspevkov a 1 album. Má 24 priateľov. Okres Karviná.
 Petunko, mám velkou radost! gratuluju emoticon

Dizinko, pokud jsi slavila svoje narozky, tak se připojuju ke gratulantům a taky přeju všecičko nej!

Jani, jasně, že to bylo krásné. Ty malé děti jsou roztomilé. Všechny ale měly strach, vždycky mi měly dát signál, když jsme začínali spolu. Myslíš, že mi ho některé dítko dalo? emoticon Aspoň to ale bylo o to roztomilejší...

Holky, jdu se učit. Zítra mám 2 zápočty. Kolik se naučím, tolik se naučím. Držte pěsti.

Mějte se!
9. dec 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
Registrovala sa 30. marca 2008 na beremese.cz. Pridala 124 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
 Holky, děkuju...hlavní je, že mám opravdu radost.
Dizinka, pokud jsi opravdu měla narozeniny, tak taky gratuluji a přeji jen to nej a nej!!
9. dec 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
Registrovala sa 27. júna 2007 na beremese.cz. Pridala 1243 príspevkov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
Registrovala sa 27. júna 2007 na beremese.cz. Pridala 1243 príspevkov. Okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 Eli,držím pěsti,já zítra frčím domů,příští týden mám 2 zkoušky a zápočet,snad to dopadne dobře emoticon
9. dec 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala sa 29. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 4179 príspevkov. Má 20 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala sa 29. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 4179 príspevkov. Má 20 priateľov.
 ahojte,
Petunko tak to ti srdečne blahoželám k práci, nech sa ti darí.
Dizinka všetko najlepšie, aj keď trocha neskoro.
Elis držím palce na zápočty. emoticon

baby chystáte sa už na Vianoce?
10. dec 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
riana12
25
Registrovala sa 22. marca 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 542 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
riana12
25
Registrovala sa 22. marca 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 542 príspevkov.
 Ahojte babulky, tolko novych veci sa tu za posledne dni zomlelo emoticon

Skuskujucim nadalej drzim palceky.

dizinka: Tiez sa pripajam ku gratulantom emoticon

Ja som bola vianocne naladena najma na zaciatku decembra, lenze teraz mam jednu skusku za druhou. V pondelok som bola na skuske, vysledky budu najskor zajtra, ked nie az buduci tyzden.
A 15.12. idem zas na skusku emoticon Z ucta. Ale ked zrobim to ucto, tak budem az do zaciatku januara len sviatocne naladena.

A co darceky? V akom stadiu ste? Ja mam aspon naplanovane, co komu kupim, len ta realizacia je na tom velmo biedne.
10. dec 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
 Já taky mám naplánovaný co komu koupím, miláčkovi už jsem koupila a zbytek necháme na příští týden. A na zlatou neděli pojedeme do Vídně a hotovo emoticon
10. dec 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
riana12
25
fotoportrét
fotoportrét
riana12
25
 V nedelu som bola teraz na Mikulasa s priatelom a jeho kamaratmi s ich priatelkami. Ale ak to cas dovoli, beriem este bud 20, alebo 21. aj mamu s braskami emoticon Bolo by super, ak by to tak vyslo emoticon

petunka: A co vo Viedni? Len kvoli atmoske alebo planujete aj daco nakupit?
10. dec 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
 Riana: plánujeme se jet hlavně podívat kvůli atmosféře, něco dobrýho ochutnat (mňam) a tak si projít Vídeň...ani to není od nás daleko (asi tak hodinu a půl autem). Možná i něco nakoupíme, hlavně jsem četla, že do Rakouska jezdí češi nakupovat levnější alkohol emoticon , tak si možná něco dobrýho na svátky taky koupíme. V Brně totiž Vánoční trhy nestojí už za moc, všude hodně lidí a tak. Samozřejmě se tam dá sehnat dost věcí, ale k vidění tam nic pěknýho není.

A na Mikuláše jsme si s přítelem nikdy nic nedávali a on mi letos koupil odměrku (takovou tu na mouku, cukr...), říkal, že prý se mu moc líbila. Hodně mě to překvapilo, protože tohle k němu vůbec nepasuje emoticon . Příště mi slíbil vysavač a žehličku emoticon . Fakt mě zaskočil.
10. dec 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 holky,tak já jsejm asi v předstihu,protože já už dárky mám emoticon
my jsme si taky na Mikuláše nic nedali
10. dec 2008 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 petunka Viedeň vrelo odporúčam. je to tam nádherné. ja som dnes bola na vianočných trhoch, je to trocha útulnejšie ako vo Viedni aj keď tam je zas krajšia výzdoba.
riana, držím palce na skúšky. emoticon
ja mám kúpený darček len pre manžela.
10. dec 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 já bych se taky chtěla jet podívat do Vídně,až bude po zkouškách,tak se tam vzdám,z Brna je to kousek.A chtěla bych vidět i Schonbrun.
I já držím pěsti na zkoušky a Vy je držte mně a hlavně 7.ledna!! děkuju moc
10. dec 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
Registrovala sa 20. júla 2008 na beremese.cz. Pridala 87 príspevkov a 1 inzerát. Má 8 priateľov. Okres Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
Registrovala sa 20. júla 2008 na beremese.cz. Pridala 87 príspevkov a 1 inzerát. Má 8 priateľov. Okres Vyškov.
 Ahojte!
Ano, měla jsem narozeniny. Všem děkuju za gratulace. emoticon

petunko, mě ty vánoční trhy v Brně taky moc nenadchly..

elis, doufám, že jsi dneska měla úspěšnější den než já.. nemám z toho dnešního zápočtu moc dobrý pocit, výsledek se dovím až v neděli na uisu
10. dec 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
riana12
25
fotoportrét
fotoportrét
riana12
25
 No co sa tyka tej vzdialenosti VIE od nas - kedze auticko nemame, treba nam hodku cestovat busom od nas do BA a potom hodka vlakom z BA do VIE. Ked ale porovnavam, autom by to o moc rychlejsie nebolo.

petunka: no ja som tam tiez bola vzdy len kvoli atmosfere (1x minuly rok a teraz 1x na Mikulasa). Tento rok, ze ak sa nieco pekne najde na trhoch, ze kupim ako darcek pre niekoho z osadenstva. Ale velmi som nenachadzala. Ked sme tam tak okolo stankov behali dokola, vsimla som si, ako sem-tam visia pekne vianocne obrusy. Aj som sa rozhodla, ze kupim (nech to mame doma krajsie), ale ked som tam cela natesena dosla, ta ponuka ma sklamala. Sice obrusy to boli krasne a vselijake, ale len stvorcove, malinke. A ja som chcela nejaky obdlznikovy. No aspon som si stadial priniesla hrncek, ten pamatny (a este stale je u priatela doma).

No este sa chystam mrknut trhy v BA, aj ked uz teraz tusim, ze tam je to hlavne o jedle emoticon Ako kazdy rok.
10. dec 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
 V prváku na střední jsem byla taky ve Vídni a navštívila jsem Schönbrun-byl to pro mě velký zážitek. Klidně bych si to zopakovala...

Jani, 7. ledna si zaznamenávám a budu pamatovat, že mám držet pěsti emoticon Z čeho máš zkoušku?

Dizinko, jeden zápočet jsem dneska udělala, ten další taky ještě nevím a mám z něho smíšené pocity. Musíme vydržet a počkat si na výsledek. V nejhorším nebudeme první ani poslední, kterým se to nepovedlo hned napoprvé, no ni? Ze zkoušek mám mnohem větší strach-budeme je mít jak praktické, tak i teoretické (analyzovat sladby, hrát a modulovat jednotlivé akordy u klavíru...bojím,bojím).

Eri, ještě nemám žádný dárek emoticon Ale takhle to je u mě každý rok. Vše, co chci pro koho koupit, si dopředu promyslím a pak na nákupy vyrazím poslední týden před Vánocemi emoticon Jsem ale v klidu emoticon
10. dec 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala sa 6. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1291 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala sa 6. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1291 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
 ahojte holky.....tak sa hlasim...zmorena znicena, najradsej by som si to niekde hodila....

dizinka, vsetko najlepsie, petunka, gratulujem k robotke emoticon

prave som sa dosprtala kostry cicavca, zaby, vtaka a ryby po latinsky...fuj tajbl....ale zvladla som to, uvidime co z toho da zajtra....inak ta skuska dopadla na A ale chemiu zapocet som nespravila tak musim ist na opravny vo stvrtok buduci tyzden co je teda dost na figu vzhladom na to ze v utorok mam jednu skusku a v piatok jednu tazku skusku.....neviem ako to zvladnem ale teraz chcem hlavne spravit ten zajtrajsi zapocet bo ten sa mi uz fakt nebude chciet opakovat potom az v januari....tak mi prosim drzte palce....inak uz mam aj vsetky terminy na skusku okrem biodiverzity a cytologie ale to s dozvieme buduci tyzden...ak mi to vsetko vyjde tak jak chcem tak od 1.2. - 15.2. prazdninujem co by som fakt moc chcela a aj potrebovala....sak chapete.....mno idem sa ja este dosprtat tie ostatne skarede veci po latinsky nech mam ciste svedomie ze som sa to ucila....snad to dam zajtra spon na tych 50/100 co potrebujem....

jo a co sa darcekov tyka tak uz mam vybavenych vsetkych okrem maminky bo tej to musim najskor objednat, vidite, radsej to idem objednat hned teraz nech to do vianoc pride.....

tak sa majte krasne, vsetkym skuskujucim drzim palce a vsetkym ostatnym pekny den emoticon
11. dec 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
 Veronice, zitra ti drzim palecky emoticon a muzu se zeptat co to je ten "cicavec"? To je jako savec? To je hodne srandovni slovo teda.

No a s tema darkama, dneska jsem pokrocila a brachovi objednala deku "fotbalovy travnik" . On totiz hraje fotbal a je jeho velkym fanouskem. Tak snad se bude libit.
11. dec 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 ano ano, cicavec je vo vasej reci savec emoticon vidis to, nikdy som sa nezamyslala nad tym ake srandovne to slovo je emoticon
11. dec 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
 emoticon Taky jsem nad "cicavcem" popřemýšlela emoticon Slovenština je moc krásná. Teď ji ale slýchávám poměrně často, protože máme 2 vyučující Slováky a jednoho z nich mám na 3 předměty... emoticon

Veri, tak jak to dneska dopadlo? Máš teď toho hodně, ale neboj, nějak to dopadne. Budu moc držet pěsti!

Dneska jsem objednala dárek příteli. Je to sada pánské kosmetiky odkud jinud než z Mary Kay emoticon Moc mi voní, ale moje školitelka mi říkala, že má jednu velkou vadu. Když ji prý můj chlap použije (obsahuje kolínskou, sprcháč a šampón), nevyspím se vedle něj. Taaak moc mi bude prý vonět emoticon emoticon emoticon Tak uvidíme emoticon emoticon
12. dec 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 ahojteeee emoticon tak a je to v suchu emoticon spala som dnes len 3,5 hodiny ale stalo to zato, pisomka lahsia snad ani nemohla byt takze ja verim ze som to spravila emoticon juj tesim sa strasne moc emoticon tatinkovi teraz pomaham vrtat diery do steny na policky a potom pojdem haji bo uz som fakt totalne znicena a unavena.....ale dnes som kupila aj posledny darcek - pre maminku - takze uz aj vianoce mam vsuchu....uz len ten opravak, dve skusky a budu krasne vianoce emoticon konecne mi to zacina dochadzat...

tak bru noc dievcata emoticon

p.s.: kto to tipoval ze sa maly jakubko narodi 7,12. ? be beee nevyslo emoticon ale dnes je moj tipovaci datum tak som zvedava emoticon dominicka sa nam uz dlho neozvala...ale ziadna sms mi zatial neprisla, keby nieco, dam vam vediet emoticon
12. dec 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
 Veronice, to jsem si myslela ja, ze to bude 7. 12., no hold jsem prohrala.
12. dec 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Nevie kedy bude svadba
    Česká republika
 veronice:tak to je super,mám radost,žes to zvládla! holky,příští týden mám 3zkouškz,držte pěsti,ale hlavně 7.ledna!! dělám opakovanou zkoušku a je to tak nějak ze všeho možnýho,co se týče španělštiny-probraná slovní zásoba za celou VŠ,morfologiw,syntax,lexikologie,jsou tam i překlady a psaní nějakého písemného výtvoru,tak jsem zvědavá
12. dec 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
 Veri, super, jsi šikula! Já měla takový spánkový deficit ve středu (to jsem spala jen 45min emoticon emoticon ). Tak se dobře vyspinkej emoticon

Můj tip je 14.12., to je za 2 dny. Jsem zvědavá.

Jani, 3 zkoušky, to budeš mít drsné emoticon Ale určo to zvládneš. 7. leden je ještě daleko... Já si tohle říkám o všech zkouškách v lednu emoticon

Včera jsem učila. Dětičky byly prima, hrály krásně. Tak mám radost z toho, že jsem je od září aspoň něco naučila emoticon Vše se ale ukáže v květnu, kdy budeme mít předehrávky emoticon

Ve středu mám zápočet z estetiky. Máme na to takového týpka, který nejspíš uznává islám emoticon emoticon Jednou měl na přednášce na katedře nalepený plakát, na kterém byla z blízky vyfocené joho halva a nápis: "Čím více nás zemře pro naši věc, tím víc budeme silnější" (pod citátem stálo jméno vůdce muslimů-zapomněla jsem ho). Od té doby jsem tam nebyla emoticon Ve středu ale musím jít, tak doufám, že s ním nevyletíme do povětří emoticon emoticon
12. dec 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dominka11
1
Registrovala sa 21. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 340 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 11. januára 2008
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dominka11
1
Registrovala sa 21. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 340 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 11. januára 2008
    okres Nitra
 Ahojte, vidím, že tipy zatial nevychádzaju emoticon ale možno elis vyhra. v noci som dostala bolesti, tak čakám ako bude, či sa to bude zhoršovať alebo len planý poplach...

Inak držím palce na skúšky a gratulujem k zvladnutým skúškam emoticon
13. dec 2008 o 10:35  •  Svadba bola v januári 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
 Ahoj Domi, no já už jsem svým tipem prohrála, ach jo...

Holky, v srpnu jsem podala žádost o byt u nás na vesnici. Teď to začíná být docela aktuální, dva budou volný, takže se budou hledat noví nájemci. Celkem je podaných deset žádostí, mezi nimi jsem i já s přítelem. Jelikož jsou to "školní" bytovky (to znamená, že by přednost měli dostat školní zaměstnanci, ale můžou tam bydlet i jiní lidi), myslím, že se mi zvýšila šance, tím že jsem nastoupila do místní školy jako účetní. Jenže je tady přítelova maminka, která je z vedlejší vesnice, která nemá vůbec ani ponětí o těch bytech, ale pořád se do toho vrtá. Pořád s někým mě a přítele rozebírá, hlavně skrz ten byt, mě říká, že ho nedostaneme a celkově mi to vadí. Neustále se s přítelem ohledně tohoto hádáme, jenže jakmile já řeknu půl slova proti jeho mamince, tak je oheň na střeše a já jsu pro něho ta špatná. Vždycky mi řekne "ty jseš ale úplně blbá", naštve se a jede dom. Fakt nevím co s tím mám dělat. Já ten byt vůbec tak neřeším, prostě buď ho dostanu nebo ne. Ale ona má furt potřebu zjišťovat, že ostatní žadatelé mají větší šanci, než mi dva s přítelem. Mně příjde, že ona se nemá s nikým o čem bavit, tak pořád řeší ten byt, mě a přítele. Dost mi to už vadí. Teď je zase přítel na mě naštvanej (ale je v práci) a já nevím, jak mu má vysvětlit, aby se už do nás nepletla a pořád se jí tak hrozně nezastával!
13. dec 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
 Petunko, to je mi líto! Je smutné, že se Tě přítel nezastane. Jasně, že máme své rodiče rádi a kritiku na ně neslyšíme rádi, ale to, co vám jeho maminka dělá, není zrovna milé. Zkus to neřešit. Myslím, že vám tím "vrtáním" šance na byt nezvýší, ani nesníží, nebo se pletu? Pokud by se na mě přítel takhle utrhl, tak bych mu na rovinu řekla, že chování jeho ctěné maminky se mi vážně nelíbí a jeho už vůbec ne. A říkat Ti, že jsi blbá... emoticon Musí být na maminku asi hodně vázaný, co? Budu držet pěsti, ať byt dostanete. My jsme asi 60. v pořadí, takžeu nás to aktuální zatím rozhodně není... emoticon

Domi, tak třeba už zítřek bude tím velkým dnem a můj tip vyjde! Tak by byl Jakubko nedělnátko! emoticon Myslím na vás!!!
13. dec 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
 Elis, děkuju za radu...nebudu to řešit, ale určitě chápeš, jak mě to vždycky dokáže vytočit. Ale jinak se nehádáme, jinak se máme moc rádi, ale tohle téma vždycky rozpoutá válku. Ale přitom zase minulý víkend mi přítel říkal, jak moc se těší, až dostaneme byt, že mi koupí ledničku, kuch. linku a že nám ho celý vybaví sám a moc se na to těší. Tak já fakt nevím, co si mám myslet. Někdy o společném bydlení nechce ani slyšet a jindy zase tohle. A já podle něj prý nevím co chci. Hlavně, že já jsem psala žádost, nesla ji na obecní úřad, já se chodím ptát za starostem, jak to vypadá a jestli se to hýbe. Prostě všechno já a on mi řekl, že jsem pro to ještě nic neudělala.
13. dec 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
 Holky, nezlobte se, pokud Vám to vadí, že to tady probírám, ale já se potřebuji někomu vyzpovídat.
13. dec 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 Ahojte dievcata emoticon aha aku sms som rano dostala:

Dnes 14.12.2008 o 01.25 hod. sa nam narodil syn Jakubko. Vazi 4.125kg, 52 cm. Stastni rodicia Verner a Dominika.

Dominika tak ti este raz srdecne gratulujem a nech vam syncek robi vela vela radosti emoticon
14. dec 2008 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tanusha84
3
Registrovala sa 19. júna 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 3953 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
tanusha84
3
Registrovala sa 19. júna 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 3953 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Prešov.
 tak cerstvej mamicke dominike blahozelam. Nech jej maly Jakubko robi iba radost emoticon
14. dec 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
 petunka, vůbec nevadí, že to tady rozebíráš emoticon (teda aspoň mě)

takže tip od elis vyšel emoticon

domi, moc gratuluju emoticon
14. dec 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš