Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja este nad darcekmi ani nerozmyslam...zajtra mam zapocet z poistovnictva a este som to nevidela...darceky budem riesit az v decembri...aj mne konci semester 19.12. ale chcela by som aj dajake predterminy...uvidime, ako bude... dens som sa vratila domu...juj, bolo fajne, ani sa mi nechcelo ist prec...a opat pojdem domov asi az na mikulasa alebo na vianoce...
Odpovedať
tak a som imatrikulovana :-) zopakovali sme si studentsku hymnu, slovensku hymnu, slubovali sme "pokoj a dobro"...sak to poznate, take tie bla bla bla opletacky a sli domov..... a prave sa idem ucit na zapocet....drzte mi palce nech mi to nejak ide do hlavy......vo stvrtok vam napisem ako som dopadla :-) papaaaaaa zienkyyyyy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky,docela vám závidím,že máte všechny předtermíny,to u nás většinou ani moc není,u nás ještě ani nemáme termíny na zkoušky.Nejradši už bych to měla za sebou. ver: jasně,držím pěsti!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte 88 :) aj ja kvam patrím a donedávna som aj mala taký blbý pocit že som tu mladá žaba medzi týmito "zrelými" ženami :) a kukám že nás tu je viacej... pozeram že sa bavite o VŠ...neni tu niekto kto chodi na UCM? ja som (dúfam) budúca psychologička.aj ked v poslednej dobe je toho tolko na mna, že sa trasem či to vobec stihnem do štátnic a nie že do konca semestra...inak som druháčka pre info :)
Odpovedať
Profilova fotka
riana ty si z galannty? aj ja...nepozname sa nahodou? x-)
Odpovedať
Ahojte, drzim vam palecky na zapoctoch! Ja mam buduci tyzden skusku :-S roxy: Z Galanty priamo nie, par km od nej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha...no neva...ja som priamo z ga :)
Odpovedať
roxy: Ja som uz v GA dlho nebola, po strasne dlhom case som tam zavitala v sobotu podvecer, aj to uz bola tma ako v rohu, s priatelom sme boli na rychlonakup v Tescu. Priatel sa chcel hrat Pivrncovu putiku (neviem, ci to niektora poznate) a potreboval k tomu strasne pivo. No museli ist kupit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte!! Děkuju za držení palečků. Pomohlo mi to! :-) Takže zápočet z matiky mám. Jsem ráda. x-) Zkouška bude horší.. 8-( Teď si aspoň užiju klidný prodloužený víkend. :-) Mějte se pěkně! ;-)
Odpovedať
Ahojte, ja len tak narychlo gratulujem vsetkym k zapoctom a skuskam mne sa dnes podarilo spravit skusku a zapocet :) som total stastna, ale brutalne unavena a este som doteraz bola na oslave kamaratkynich narodenin. bolo super. Dobru noc vsetkym :-D
Odpovedať
ahojte, dizinka blahoželám! to je super, a budeme držať palce aj na skúšku. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
děkuju holky :-) eri: zkouška bude až v lednu.. ;-) Na mojí škole je to tak, že v některých přemětech musíme splnit zápočet popřípadě 2 zápočty, aby nás pak pustili ke zkoušce.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Eri, tak to gratuluju k řidičáku i k brigádě. Mně se daří moc dobře, i když toho mám teď opravdu hodně (škola, práce, korepetice, Mary Kay). Ale jsem šťastná, baví mě to. Náš pes si minulou sobotu zlomil nohu, proto jsem se tady zase týden neukázala. Má teprve 7 měsíců, rád by si polítal, ale musí mít klidový režim. Nohu bude mít v dláze celý měsíc, :-p božatko moje. Takže mám další starost navíc.
Odpovedať
Ahojte, ja sa mam do stvrtka naucit na dalsiu skusku. Ale taaak sa mi nechce :-S
Odpovedať
ahojte, Elis ďakujem, už aj trocha jazdím sem tam, na Vianoce možno bude auto. Riana to poznám ja som mala týždeň na učenie a aj tak som sa nakoniec učila deň pred skúškou. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky aj ja som ročník 88 júnová račica...
Odpovedať
ahojte, babyfrog vitaj, napíš nám niečo o sebe. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babyfrog, vítám Tě. Nenech se pobízet a napiš něco o sobě ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, autko by bylo super! Aspoň budeš jezdit pravidelně. Já jsem udělala velkou hloupost. Řidičák mám už rok a jezdím opravdu málo. Dokonce uvažuju, že si po zkouškovém v nějaké autoškole dokoupím jízdy. Pak už bych ale tu samou chybu nemohla opakovat... Holky, vy máte zkoušky tak brzy? My budeme mít první zkoušku těsně před Vánocemi, a to je ještě k tomu všemu předtermín. Ale vy to aspoň budete mít dříve za sebou. Já se ještě ani nezačala učit :-p
Odpovedať
Elis taka skoda favorit by mi uplne stacila na zaciatok. Aj ked este nie je iste ci bude neake auticko na Vianoce.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, určitě favorit stačí. Zajedeš si všude, kam bude třeba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cute baby... dnes som cele poobedie makala na seminarke z hospodarskej politiky EU...taka somarina. mame to odovzdet na dve strany, ale prezentovat 15minut...uff...ale uz mam jednu stranu a zajtra bude dalsia..este ze je ten predlzeny vikend...
Odpovedať
ahojte.....tak ja sa tu momentalne tyram nad anatomiou a morfologiou zivocichov.....strasne nieco...a vo stvrtok mam z toho brutal zapocet....som fakt zvedava ako to spravim.....drzme si palce baby, aspon ja to budem velice moc potrebovat..... no a co sa skusok tyka, ja som taky optimista ze z tych 10 co budem mat stihnem take 4 v predtermine ale sak...uvidim ako sa zadari.....ale rada by som mala tie 4 v predtermine bo skuskove mame len 5 tyzdnov a neviem ako by som to stihla vsetko potom.... mozno zbytocne hystercim ale sak to poznate, ked clovek nevie do coho ide....po prvom skuskovom ja dufam ze uz bude lepsie...tak dufam ze ho prezijem :-S mno idem este chvilku pracovat....cakam do dvanastej, po polnoci sa vacsinou nakopnem a lepsie mi to pali :-D a keby tu nahodou niektora z vas bola, kludne napiste, potrebujem nejake rozptylenie trosku, uz tu nad tym 5 hodin sedim....
Odpovedať
dobojovaneeeee :-) nestihla som to vsetko dokoncit co som chcela ale sak aj spat treba.....bru noc vam vsetkym, vy uz asi urcite snivate krasne sny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vladkulienko, Veri, určitě to dáte! ;-) No jo, zase to zkouškové... Aspoň tu zase budeme chodit častěji. Když jsme měli volno, lítali jsme po venku a užívali si, jakmile sedíme na zadku, raději si postěžujeme tady na beremku :-N Držím vám pěsti!
Odpovedať
Ahojte, drzim vam vsetkym prstiky a palecky pri zapoctoch. Ja som si zas skusku prelozila z tohto stvrtka na pondelok. Vobec som to nestihala, snad to cez ten vikend dozeniem.
Odpovedať
ahojte, ako sa máte žienky? Veroni ako dopadla seminárka?
Odpovedať
Profilova fotka
Nazdar Eri! Mně dneska odpadla jedna přednáška. Měla jsem ji mít na 10h a spolužačka mi hodku pred tím psala, že se nekoná. Tak nejedu ani na tu následující :-N Hrála jse na klavír a teď trochu odpočívám. V 17h máme školení v Mary Kay, dneska školím já sama, tak se ještě tak trochu připravuju. Držte pěsti!
Odpovedať
Elis tak to ti budem držať palce! mňa niečo podobné čaká v piatok, máme konferenciu a musím si pripraviť prednášku tak na 10 minút. mám strašnú trému už teraz, psychycky sa pripravujem na to ako sa strapním. :-N ja som dnes bola u lekárky. vypaľovala mi bradavice na ruke tekutím dusíkom. kebyže viem, že sa to takto lieči ani tam neleziem! strašne to bolí ešte aj teraz a to som tam bola pred hodinou a pol!!! :-S vo štvrtok mám ísť na kontrolu a možno mi to na prvý krát ani nezmyzne. :-( potom si to už budem musieť platiť.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, přednášky se neboj!Já to mám mít na 25 min. Si to trénuju, pořád se mi to nějak nezdá. Tak snad to ještě stihnu dopilovat :-) Bradavice jsem ještě nikdy neměla. Mrzí mě, že Tě to tak bolí. Snad to do čtvrtku zmizne a budeš mít pokoj.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?