Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby. tak vy ste sa riadne rozbehli... ja som opat na intraku po fajnom vikende...vobec sa mi nechcelo ist prec... :-( ale co uz, ked musim chodit do skoly... este ze sme mali dnes len 1cviko... dnes som mala jazdu z autoskoly, boli sme v trencine(z Noveho Mesta nad Vahom) celkom pohoda, az na to, ze som chytila ranne kolony...ale sa mi to uz krati, uz sa ucim testy...len dve a pol jazdy...a o tyzden vo stvrtok skusky...zacinam sa bat... inak, Veronice, rada by som s Tebou isla na vychod, ale uz mam listok na nocak zo stvrtka na piatok (30/31.10) a uz sa tesim... prave som sa s kamoskou dohodla, ze v stredu ideme na No Name koncert...som nemala s kym ist, tak sa tesiiim :-D a idem si dalej roit testy... papa zatim... riana vitaj medzi nami ;-)
Odpovedať
čaute baby, riana vitaj medzi nami. :-) ja som bola dnes brigádovať, trocha som vymrzla, trocha ohluchla a začal ma bolieť chrbát. :-N ináč vy sa ako máte?
Odpovedať
vladkulienka, ericca: Ahojte :-) Ja som zas vcera bola po 6 dnoch s priatelom a to sa nam uz dlho nestalo. Ale boli sme spolu iba 2 hodky a kusok :-|
Odpovedať
ahoj, ja som bola dnes znova brigádovať a zajtra vstávam do školy. riana ako často ste spolus priateľom?
Odpovedať
errica: No tak byvame spolu 2-3x pocas pracovneho tyzdna a cca jeden vikendovy den. Ale to bolo, kym som ja mala od skoly pokoj. Teraz mi uz zacalo skuskove. Ktovie, ako to bude vyzerat teraz, ked sa mi bude treba ucit.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky! Jak se daří? riana: Já to mám podobně. Byla jsem zvyklá se s přítelem vídávat každý den. Studovali jsme sš v našem rodném městě, takže to bylo fajn. Ale teď studujeme sice oba v Brně, ale každý máme jinak rozvrh. Tak se v podstatě míjíme. :-| No, musím si zvykat. Přeju dobrou noc! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... dnes rano mi zvonil budik o 6:30 a ja som vobec nechapala preco, ked je este tma...az po 10minutach mi doslo, ze mam ist do prace(na brigadu) a cele poobedie som bola v skole az do osmej vecera...uff... zajtra mame len 1prednasku a vecer idem na ten koncert, tak to bude aspon trochu ulava po dnesnom dni... riana: to si mas fajn, ked ste s priatelom tak casto spolu...a cez skuskove to snad prezijes, ved ta budu zamestnavat ine veci. ja som s mojim milym len cez vikendy, ale zato cely vikend vkuse... joj, uz sa tesim na piatok...absolutne sa mi nechce chodit do skoly...
Odpovedať
Ajojte, aby ste boli spokojne, pridala som si moju fotecku :-)
Odpovedať
riana, dizinka ja som 4roky vidavala priatela len pocas vikendov, bolo to tazke obdobie, ale vydrzali sme to a teraz sme spolu podstatne viac. :-) vydrzte, potom to bude zase fajn. ;-)
Odpovedať
Ja uz idem konecne z prace domov, huraa x-)
Odpovedať
Ahojte baby, hlásim sa po dlhšom čase, nejak mi blbol net pár dní. Volala som prevádzkovateľovi a keď mi začal vymenúvať, že čo by to mohlo byť, no neviem som mala pocit, že mi nadáva :-D Ale už je všetko zase v poriadku a všetko po starom, práca žiadna, len životopisy posielam a vyvolávam a nič stále. 28. sa mám ísť hlásiť na úrad tak uvidíme či mi nájdu niečo za tých 100 tisíc :-D A tak...
Odpovedať
ahojte dievcata :) tak ja som dnes musela o jednej odist zo skoly bo do tej siestej by ma slak trafil.....citim sa brutalne unavena a vycerpana...tak som prisla domov, zalahla som, pospala som si a bolo fajn....tesim sa zajtra do toho presova, zas si oddychnem :) inak ta dnesna zapoctovka no konec...strasne nieco....mam minimalne 3/10 ale neviem, mozno aj viac....uvidim o tyzden...ale sak kaslat na to, nejak tych 15 bodov nahrabem do konca semestra... idem sa teraz osprchovat, lahnut si a hajde pred telku, uz pomaly ani neviem co to je :-p :-D tak ahojte a pekny vecer :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte,tak ja mám na krku dalsiu seminarku,neako to musim stihnut do buduceho piatku,popritom chcem este brigadovat a naucit sa ucto :-D dobra so co?!dlho dlho sa doma nudim a teraz neviem co skor,ale sa tesim jak blcha :-D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj riana: hezká fotečka :-) veronice: já jsem se vykašla na školu pro změnu dneska... jsme se pěkně prostřídaly. Nechtělo se mi dvě hodiny čekat na přednášku. Tak už jsem pěkně doma. Jinak bych přijela zas až navečer.
Odpovedať
Ahojte, ja som zas vcera prisla domov ako uplna skapacinka :-S. Uz som nic nevladala robit, ani ucit sa. A to mam uz buduci stvrtok skusku a este tolko toho treba stihnut naucit sa :-(.
Odpovedať
Profilova fotka
riana: hezká fotka,skuší Ti to holky,já byla vúterý na poslechovým pořadu věnovaným muzice Glena Hansarda a byla jsem úplně nadšená,já už ho poslouchám docela dlouho,mám ho strašně ráda i jako člověka,ale co on s tou kytarou provádí,to je fakt fascinující!!
Odpovedať
princeznicko, dakujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
není za co.Jak se jinak máš?já se tady rozplývám nad něčím,co asi neznáš,co? 8-)
Odpovedať
princeznicko, no pravdu mas, o Glenovi Hansardovi a jeho muzike som nepocula. Ja som dostala od krstneho za ulohu prelozit jeden mailovy "líbesbrif" od jedneho zahranicneho muzicka, tak sa tu s tym zapodievam trocha :-)
Odpovedať
:-. konecne prelozene.
Odpovedať
Profilova fotka
riana,když mi písneš do Ip maila,tak Ti nějaké písničky pošlu,stojí to vážně za to!!!
Odpovedať
Babulky a coze tu tak mrtvo dneska? ]-(
Odpovedať
ahojte :) tak ja som sa vcera vratila vecer z presova, o polnoci som sla pre braska na zabavu a potom som spalaaaaaa....az do dneska :) a dnes taky pohodka den bol ale prave ma fakt dost zacala bolet hlava (asi som zakrikla ze som uz dlho nemala migrenu...) tak ja sa teda poberam..... inak co mate nove? mne sa zajtra vobec nechce ist do skoly na tu jednu blbu prednasku ale tak co uz, nejak sa zaprem....tak ahoooooooojte :)
Odpovedať
Ahojte ja som bola vcera v skole :-p |-| a potom u kamarata a dnes u babicky a teraz sa ucim, preco je ten vikend taky kratky ]-( ]-( a vy ostatne ako? papa zatial a pekny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj! V pátek jsme byli s Vojtou v kině na Máji. Zítra máme v plánu ještě Mamma Miu. :-) Jinak včera jsem uklízela, snažila jsem se trochu učit a byla jsem s miláčkem. Dneska jsme s rodinou jeli na hody - víc než hody to teda byla rodinná sešlost. :-) veronice: Já mám zítra taky jen jednu přednášku. Jedu na ni jenom proto, že ji fakt potřebuju... Je to totiž matika. A tu moc nedávám. :-| Dobrou noc!
Odpovedať
Ahojky, ja som zas bola v sobotu s braskom v kine na WALL-Eho a vcera som prisla k priatelovi, poobede sme boli mrknut v muzeu, potom sme sa cestou stadial trocha pochytili, dost rychlo aj udobrili, navecerali sa, pojedli sme pecene gastanky, potom si priatel daco opravoval na pc, ja sa trocha ucila a pred spanim sme sa este riadne posteklili, nech sa nam lepsie spi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby. tak ja som mala taky divny vikend...vcera milacikovi opuchla ruka a dost skaredo, boli sme na pohotovosti, tam samozrejme mu nic nespravili iba dali mast a mal si davat studene obklady a dnes behal cely den po doktoroch, ze vraj tam ma zrazeninu(nevieme z coho) a zajtra bude behat dalej po doktoroch...vcera som sa vobec nemohla ucit, lebo sme boli nervozni, zajtra mam zapocet a vobec sa nemozem sustredit...bojim sa o nho... :-( a vo stvrtok ma cakaju skusky - vodicak no a dnesna jazda na to vobec nevyzerala...takze mam pred sebou tazky tyzden...a musim tracat do stredy na intraku...najradsej by som bola s nim a starala sa o nho... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
vladkulienka: to je blbý :-( , snad to nebude nic vážnýho... budu držet pěsti, abys všechno zvládla ;-)
Odpovedať
Vladi budem ti držať palce aj na zápočet aj na vodičák drž sa, a ruka sa dúfam tiež skoro vylieči. ja som konečne dostala výplatu sa teším. si chcem niečo na seba kúpiť neaký fajn teplý svetrík. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vladi,držím palce,ať to není nic vážného,snad to bude brzo dobrý Hodně štěstí ve všem,co Tě čeká,určitě to zvládneš,jsi holka šikovná!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?