Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mému budoucímu je 25 a jsme spolu skoro 9měsíců, z toho zasnoubeni 7. Svatba tak brzo nebude,ale i tak se na to moc těšíme! Vy už chystáte ,ju?tak držím palečky.
Odpovedať
Janka-princeznicka ešte ho nemám v albume, ale už je pripravený tam poputovať :-)
Odpovedať
Janka je to fajn pocit byť vydatá aj keď to sa ešte uvidí. :-D srandujem. podla mňa manželstvo ako všetko ostatné má svoje výhody aj nevýhody, dôležitá je tolerancia a pochopenie a samozrejme láska, potom všetko funguje tak ako má. :-)
Odpovedať
ahojte,akosi to tu viazne, kde ste všetky?
Odpovedať
dominikaaaaa ja som uz tuuuuuuuu :) ahojte vsetky :) janusa vitaj :) tak ja som dosla domov dnes rano o tretej....ale mala som odvoz az domov takze fajn :) v tatrach bolo uzasne, zas som si trosku posmutila nad kalamitou ale tak co uz...to uz nikto z nas nezmeni.....boli sme na skalnatom plese a odtial sme sli peso dole....to vam bola tura...svalovicu mam este furt :-D a nakolko tam robia nove zjazdovky tak to tam je same bahno a slama...strasne nieco..... a vcera sme boli na strbskom plese, tam nic nove, furt tam nieco stavaju, ale hlavne je ze som sa zas nadychala cerstveho vzduchu :) No a vo stvrtok zas cestujem...teraz pre istotu do Presova...este ze mi to cestovne preplatia bo by som asi skrachovala :-D bude tam konferencia na ktorej budeme preberat ako viest take evanjelizacne kurzy, celkom sa na to tesim, vyzera to veeeeeelice zaujimavo :) len este musim zohnat cislo na jednych znamich co tam mam ci by ma ubytvali bo platit 600sk za dve noci sa mi zda dost sialene...... no a v stredu mam prvu zapoctovku z chemie....drzte mi palce bo ja a chemia sme nikdy neboli kamaratky.... a vy sa inak ako mate? co porabate? ja sa idem ucit...kedze chcem vo stvrtok zas odist....inak...som nevedela ze presov je az tak vkeli od blavy....sak vlakom je to tam priemerny cas okolo 7 hodin =-) ale sak...prezila som 24 hodin v lietadle, prezijem aj 7 hodin vo vlaku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky, veronice:to cestování Ti nezávidím,ale jak říkáš,když jsi přežila horší věci,tak tohle taky.Jinak jsem pokročila s bibliografií k bakalářce,mám z toho radost a docela se z toho vidím.Odpoledne jdu do kina (Juno),tak to bude odreagování.s přítelem jsme se dohodli,že po svatbě jedem na nějakou dobu do Irska pracovně a tak,chtěla jsem to vždycky,ale hodně mě překvapilo,že s tím přišel sám,nečekala jsem,že by se mu do toho chtělo taky.
Odpovedať
tak to je super ze si pokrocila, drzim ti moc moc vsetky palce co mam :-) a to irsko...jujujuuuuuuuuuj.....to ti v dobrom zavidim, tam by som tiez niekedy chcela ist :-) a este by som chcela vidiet Grand canyon v amerike, nejaky exoticky ostrov, nejaku krajinu v afrike a moje cestovatelske chutky budu uspokojene :-D teraz si vsak idem pochutit na obede...bru chut aj tebe ak idete papat :)
Odpovedať
Profilova fotka
veronice: díky moc,snad to bude v pohodě :-) podle přezdívky hádám,že jsi Veronika,že jo? V Irsku je naprosto nádherně a můžu to jenom a jenom doporučit,zvlášť západ je nádherný,ale celkově tuhle zemi miluju a je to můj druhý domov,možná první :-) Já bych taky brala nějaký exotický ostrov,teď asi za 3týdny letím do Mexika a strašně se na to těším,bude to supéér! včera jsem koukala na kamarádčino video ze svatby,měli to moc pěkný,bylo to celkově takové romantické,ženich ji pořád držel kolem pasu a sem tam jí dal pusu,taky bych si dala říct,kdyby se ten můj choval ve svatební den takhle :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veronice: no do Presova nie je ay tak daleko :-D ja taku cestu meram pravidelne kazdy mesiac. a este trosku viac...az do vranova, to je este hodinku dlhsie vlakom... do Presova to mas za sest hodin(ked pojdes z BA ICckom)
Odpovedať
vladka, sak ja viem ze je aj nieco viac daleko ale to mas tak, v lete som precestovala 2,5dna lietadlom, potom 4 hodiny chtelnica a spat, tento tyzden 10 hodin tatry a spat a teraz presov 12 hodin tam a spat...uz ma to prestava bavit :-D ale sak...nevadi...vo vlaku to este nejak prezijem...... inak nejdes nahodou vo stvrtok do presova? ci da vranova ci kam x-) proste tam tym vychodnym smerom :-D
Odpovedať
Ahojte, mozem sa pridat?
Odpovedať
vitaj riana, samozrejme ze mozes :) tak nam nieco o sebe popis (uvodna spoved musi byt :-D ) co robis alebo studujes, ci mas priatela, ako dlho ste spolu, ci a kedy planujete svadbu a co rada robis, pis pis pis :-):-):-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
veronice: To ako na detektore lzi si pripadam :-D Ja pracujem aj studujem (treba robit efektivne :-D). Priatela mam, o par dni budeme spolu 2 roky, ale na svadbu to este nevyzera. Ja by aj rada, len priatel sa este neciti.
Odpovedať
nemaj strachu, pride "na psa mraz" :-D drzim palce :) a co inak teraz o takejto kvazy nocnej hodinke robis?
Odpovedať
Ja momentalne cakam v rade na kupelnu :-D Teraz sa tam plahoci brat, potom musim rychle utekat ja, aby ma nahodou tato nepodsadol :-D
Odpovedať
mno tak moj tato je chory a lezi v posteli a bracho sa mi vrati z francuzska az zajtra a maminka pecie strudlu takze kupelna je momentalne volna, pridi :-D ja sa snazim vytlacit si prednasky ale moja tlaciaten si povedala ze to proste tlacit nebude....vsetko ostatne mi ide tlacit len tieto prednasky nie 8-( ]-( ide ma roztrhnut...uz sa to tu pokusam dve hodiny rozbehnut
Odpovedať
Mna zas tlaciaren tento tyzden jedovala tiez. Tlacila mi tak po stranu 13, potom zacala protestovat a tlacila len okraje. Patrala som patrala, vytlacila asi dalsich 10 stran zbytocne a potom mi zrazu zasvietilo :-D Ja som tlacila len cierno-bielo a tie strany, co sa zacali tlacit len okraje, tak tam boli aj farebne obrazky. A co to bolo radosti, ked som si zmenila nastavenia a uz mi aj obrazecky isli. P. S. Dakujem za pozvanie :-)
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D mna picne :D:D:D:D:D uz ide aj ta moja :D:D:D vies preco mi to neslo? ja mam tie strany ocislovane a ked som dala tlacit stranu 1,3,5,7,9 tak mi to neslo lebo tie prednasky mam vo viacerych dokumentoch takze cislovanie mam postupne....takze som dala tlacit strany 20,22,24,26,28 a uz to fici :-D :-D :-D
Odpovedať
A prave som sa dozvedela, ze je tam druhy brat. Ja ich asi raz odstrelim ]-( Vsetkych do jedneho. A je mi jedno, kto bude na cele :-D
Odpovedať
No ja som sa tiez pri tlaceni pasovala s prvym problemom "cislovanie stran" :-D Podajme si rucenky.
Odpovedať
A gratulujem, ze tlaciaren frci :-)
Odpovedať
dakujem, som na seba hrdaaaaaa :-D hold....dlho som uz netlacila ziadny cislovany dokument :-p :-D hehe, este ze mam len jedneho brata :-D tot vyhoda ked ste len dvaja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky holky! vítám nově příchozí.Opt se zmíním,že nejsem Váš ročník,ale nějak jsem se sem vetřela a je to tu fajn,holky jsou bezva :-) ve: supr,že tiskárna funguje,já s tím občas taky doma zápasím.
Odpovedať
Ahoj princeznicko, a ktory rocnik si, ak sa smiem spytat?
Odpovedať
Profilova fotka
riana: 85
Odpovedať
veronice: Ono aj dlho sme len my dvaja boli a nevyzeralo to na dalsieho surodenca, ked tu zrazu mama pred par rokmi zahlasila, ze ci sa mi chce chodit s kocikom :-)
Odpovedať
tusim by sme mali zalozit obcianske zdruzenie "Spolu proti nasim tlaciarnam!" :-D
Odpovedať
Ja som za :-D Ked ono je to taky pristroj, co sa dost casto postavi na hlavu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
riana: proč nemáš fotku?
Odpovedať
Babulky, konecne je volna ta ocistna miestnost, hip hip huraaa. Tak ja utekam. Pridem sa sem potom na sekundicku pozriet, co kto popisal, ok?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?