Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
princeznicko, no este sa mi ju sem nechce davat, necham vas este chvilu v napati :-D
Odpovedať
A viete, co sa mi chutne stalo? Uz sa tam aj tato nastahoval ]-( Ani neviem kedy :-( Takze tu este chvilku s vami pobudnem.
Odpovedať
Profilova fotka
riana: můžu se zeptat na jméno? já jsem Janka :-)
Odpovedať
tak to je nemileeee riana :-D ja idem tlacit poslednych 10 stran, jupiiiii, konecne sa mam z coho ucit :-D inak janka, este k tvojej davnejsej otazke, ano, som veronika :-)
Odpovedať
Som Marianna. Tesi ma Janks :-) Aj Veronika :-)
Odpovedať
inak este ma napadla otazka :-D kedy oslavujes narodky? ja 11.6. :-)
Odpovedať
Pardon, Janka :-N Veronika, nie ze nemile, ale rovno na zblaznenie. Neviem, co sa tym chlapom dneska stalo.
Odpovedať
12.2. :-D
Odpovedať
pekne, ja mam 4.2. meniny, mozeme slavit spolu :-D to by som uz mala mat po skuskovom...snad....
Odpovedať
Profilova fotka
riana: jedna moje kamarádka má narozky stejně jako Ty,ale 89 :-)
Odpovedať
Paradicka (na oba prispevky) :-D Veronika, mozme. Ja to mam s mojim skuskovym take dost srandovne. Mne sa prelina v januari vzdy skuskove zimneho aj letneho a zaroven vtedy mame aj prednskovy blok do letneho :-S Ale celkom je to v pohodke, da sa.
Odpovedať
zeby ria uz stihla sprchu...? x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a co vlastne studujes? ja som na prirodovedeckej v blave odbor ucitelstvo Enviro Bio
Odpovedať
Veronika, smola. Stale ma tu este mate na krku. Tato je taky medvedik cistotny a bojim, ze neostane tepla voda. Viete, ake je tam po nom vzdy naparene? Horsie ako v saune.
Odpovedať
he, aj moj bracha ma rad horucu vodu :-D a vlastne aj tatino, a fakt nemam rana zarosene zkadlo co po nom vzdy ostane ]-( ale tak co uz....chlapi....no co s nimi....
Odpovedať
Ja chodim do Ziliny, a dam to v skratkach, ci uhadnete. ZU FPEDAS KZD IPS :-D
Odpovedať
Huraa, tato vysiel. Takze definitivne sa s vami cca na polhodku lucim, este sa sem pridem pozriet na chvilku.
Odpovedať
Profilova fotka
hollky,pro dnešek se s Vámi rozloučím,jdu ještě něco dělat do školy a tak :-)
Odpovedať
Jej ahojky sto rokov som tu nebola. Inak Veronice normalne zavidim tu konferenciu a Tatry hned by som sla. :) riana 12 vitaj medzi nami :) a skusim skratku Zilinska Univerzita Fakulta prevádzky a ekonomiky dopravy a spojov Integrované prepravné služby zeby? :) Ja som mala sialeny tyzden aj vikend. v piatok mala mamina promociu, v sobotu kamarati diakonat a este dnes misijna nedela u nas v kostole a prave som dopisala pracu na filozofiu :-p a este musim do utorka spracovat Platona :-| ale co uz aspon, ze ma to bavi. papa zatial vsetkym
Odpovedať
jejda, tak to si tromfla aj brachovu RKCMBF UK :-D :-D :-D Zilinska univerzita fakulta prevadzky a ekonomiky dopravy a spojov katedra zeleznicnej dopravy integrovane prepravne systemy :-D :-D :-D google je strasne dobra vec :-D no ci ale trvalo mi to kym som to nasla....prosim ta a teraz pre nas smrtelnikov, co z teba bude ked dostudujes???
Odpovedať
ahoj veronicka :) pocuj, sak pod so mnou do toho presova :) bude super, uvidis :):):) teda ak tam zrovna nemas skolu.... a v tej skratke si zabudla ze katedra zeleznicnej dopravy :-D mno dievcata, aleluja, konecne som dtlacila...teraz to uz len natlacit do hlavy..... x-) ...tuto skusku by som si rada dala v predtermine bo je dost brutalna tak nech mam cas na opravny termin keby nieco.... je tu vlastne este niekto?
Odpovedať
mno oki, uz mam hotove vsetko co som dnes chcela stihnut tak sa lucim a zelam bru noc vsetkym :-)
Odpovedať
veronicka aj veronice: Gratulujem, uhadli ste :-D A co so mna bude? Taky univerzalny clovek v doprave 8-)
Odpovedať
Prajem dobry den na zaciatok noveho pracovneho tyzdna :-D Ako sa dari dievcata?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Včera večer jste to tady rozjely. :-D Dneska jedu do školy až odpoledne. Poslední dobou mi čas zase rychle utíká. Měsíc ve škole uběhl jako nic. Za chvilu budou různý písemky a zápočty. :-S Bléé riana: vítej :-)
Odpovedať
Ahoj dizinka. No nesmieme zahalat ani cez vikend :-D Ja mam skuskove uz od konca septembra, ale az teraz, o 1 a pol tyzdna, budem mat prvu skusku :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dizi: to mi povídej,já to nehci radši ani vidět.Já jsem dneska do školy nešla,nějak se mi nechtělo,bolí mě hlava od rána,takže celkém síla. riana: vy máte zkouškové už teď?to teda zírám!!
Odpovedať
princeznicko, my to tak mame :-D Ozrejmim to trocha. Ucime sa prvy a treti septembrovy tyzden. Od stvrteho septembroveho nam zacina skuskove zimneho semestra a konci nam cca v prvy/druhy februarovy tazden. Potom ideme v januari druhy a stvrty tyzden do skoly a skuskove letneho semestra nam zacina ten dalsi tyzden. Takze su tam take dva tyzdne, kedy sa skuskove z oboch semestrov prelinaju.
Odpovedať
Profilova fotka
koukám,že je to úplně jinak než všude jinde.ale jiný kraj,jiný mrav,co?
Odpovedať
To je na nasej skole druhy ci treti rok. Predtym to bolo tak klasicky, ako na ostatnych skolach. Ale ma to svoje vyhody. Terminov nam nahadzu vselijakych, zariadim sa podla prace a nie pracu podla skoly. Mam viac casu na skusky, aspon teraz na zaciatku. Napr. na jar sa mi za tyzden podarili 3 skusky :-D A potom som mala fajront, 2 mesiace som nevedela, co znamena pojem skuska a skola x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?