Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
ahojteeeee :-D aj som som 88-ička! ale vas tu je :-) je tu niekto z vychodu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky! Jdu vás pozdravit. Dneska mi taky začíná škola. Přednášku mám až v 15:00 hod. Pondělí mám trochu volnější. kvetinka700: vítej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka:vítám Tě.Já sice nejsem 88,ale mám tu kamarádky,tak jsem se sem vetřela.Pro dnešek mám padla,na jednu přednášku jsem nešla,nebylo mi nějak dobře a druhá celkem šla,stejně se musím učit a vůbec se mi nechce :-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute koceny, mate sa? tak ja dnes prvy raz do skoly, teraz obehavam po nete brigady, tak snad sa nieco podari...korunky uz zacinam potrebovat. niekto sa ma tu pytal, tusim simi, ci uz mame nieco rezervovane na svadbu...tak sa musim pochvalit, ze nam odpisali zo zamku, kde svadbicku chceme, a vyzera to velmi velmi dobre :-D takze uz len pockat na 2010 :-)
Odpovedať
ahojte :-) tak ja som dnes bola na tom slavnostnom otvoreni a poviem vam, prisla som, videla som, pretrpela som a odisla som :-D Uz viem preco tam kamaratka pravidelne nechodi x-) aj sam pan prezident SR sa nam tam ukazal a prihovoril...no nuda...ale tak co uz, aspon viem ze po dalsie roky o nic nepridem :-D no a zajtra o deviatej zacinam zarezavat, uz sa aj tesim :-) a co vy? veronicka, na ktorom intraku prebyvas? :-)
Odpovedať
teda vlastne nie veronicka ale vladka.... x-)
Odpovedať
ahojte :-) ja som dnes v skole nebola, este si vychutnavam volno, my mame rozvrh rozdeleny na parny a neparny tyzden, takze dnes som mala este 1 den naviac na oddych a dospanie svadby. poviem vam bol to riadny zabijak, isla som spat o 6.00 rano, kedze som robila sofera.inak,vydavala sa moja "svagrinka" takze nebola som len hostom. :-p zajtra mame slavnostne otvorenie, ale vobec sa tam nechystam, radsej si pobeham po lekaroch. cely den som nejaka ocapena, nic sa mi nechce.a ani do skoly sa netesim :-|
Odpovedať
hojda, tak uz i me zacala vcera skola. mela jsem prednasku od 8 do 10 a pak cely den volno. rozvrh mam na dve veci, v pondeli od tech 8 a pak nic takze sem musim jet uz v 6 z domu (v nedelu vecir), spousta lidi ma skolu jen do ctvrtka, ale ja ani michal ne, on ma v patek od 8 do 10 taky jen prednasku a pak nic a ja mam v patek az do 2, takze domu prijedu taky kolem 6. vecer. straaaaasny! vcera sme sli plavat do bazenu, nemela jsem gumicku do vlasu, tak jsem si vzala provazek, ktery na ruce nosime s michalem uz od zacatku naseho chozeni. sme si s nim slibili, ze se nerozejdeme... mela jsem ho pri vsech udalostech na ruce (maturitat, maturita, cokoliv...). no a on mi sklouznul do vody a jelikoz tam byla 4metrova hloubka, uz sme ho nevylovili. bylo strasny videt, jak odplouva kdovikam. jsem brecela jak zelva. mam strach, ze to je nejaky znameni, ze uz to mezi nama nebude dlouho trvat... :-S |-|
Odpovedať
ahojte baby ja som včera zas mala 8hodinovú prednášku. tentokrát z účtovníctva. tak to bol des. takú nudnú prednášku som ešte nezažila. prednášajúca s melodickým hlasom, naťahovala vety z polovice spievala koncovky. nerozlišovala vety. jednoducho intonácia viet v čudu. tým pádom sa nedalo rozlíšiť čo diktuje ako poznámky a čo vysvetľuje. :-| dosiahla tým len toľko, že nikto nestíhal písať poznámky. :-S auri neboj ;-) všetko bude ok. ja by som si to ako znamenie nevysvetľovala. bambulka a dobre bolo na svadbe? bavila si sa?
Odpovedať
aurinko never akymto veciam, kazdy si spravi zivot taky aky chce, a ziadna snurka na ruke to neovplyvnuje. x-) ericca jasne ze som sa bavila, skupina hrala perfektne, spevacka na 1* , bolo fakt super. a to keby si videla farara, kt. pozvali tiez na svadbu, ten robil najvacsiu sou, tie disko pohyby..., no fakt bomba...trebalo to vidiet :-D :-D :-D nevesta bola kocka, zenich fesak,mali peknu svadbu, akurat v kostole som premrzla. rano som si lahla totalne mrtva. :-p
Odpovedať
to muselo byť super. disco farár :-D :-D :-D máš aj neaké fotky, že by sme sa pozreli?
Odpovedať
ja som to nefotila, tusim bratranec ano,tak si to stiahnem do PC potom.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute kocky. aurinko netrap sa tym, my mame naramky priatelstva, moj je stale ako novy (nedavam ho dole) a Tomovi sa uz skoro rozpadol, a tiez ho nedava dole. ale ked sa rozpadne, tak sa s nim predsa nerozidem x-) bambulka, super, ze ste si to uzili... priatela to neinspirovalo k podobnym krokom, teda akoze organizovat svadbu? eri, to ma mrzi, ze mate take hrozne ucto..a musis tam chodit? nestacila by ti ucebnica? Tomas si dnes robil taky test na facebooku, ze kedy sa ozeni, a bola tam odpoved, ze 23-29 a ze asi este potrebuje pockat, aby si premyslel, ci sa naozaj chce ozenit s tou, s ktorou chodi....a on tak pohrdavo, ze to teda nemusi :-D x-) taky je zlaty...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holčiny! Taky mi včera začala škola. Rozvrh není ideální, ale s přivřením oka se dá. Zítra mám první hlavňas (klavír), tak jsem zvědavá, co na to profka řekne :-N :-S Auri, vůbec nic to neznamená!!! ;-) Myslím, že Tě spíš mrzelo, žes přišla o náramek, který jste měli oba stejný. Neboj! ;-) Eri, takoví přednášející jsou za trest :-S Bambullko, pokud se budeš chtít dát nějaké fotky z té svatby, budeme rády. Protože vydařené svatby, to my můžem x-) :-D Kvetinko, vítej mezi námi!
Odpovedať
charlize my sme sa uz o svadbe rozpravali, ako tak sme sa dohodli na buduci rok, datum este nemame. :-| totiz moj priatel nema rad ceremonie, nerad byva stredobodom pozornosti (a ani ja :-p ), coz sa na svadbe neda vyhnut, ked sa zeni, vydava...ale nejak to uz dokopeme :-D :-D :-D + treba este nejake korunky dosporit, ja uz len cakam ne tu brigadu od oktobra,nechcem ho v tom nechat sama, dufam ze namna nezabudli :-N ...biedny zivot studentsky... :-x
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka, hovor mi o tom :-D setrime tiez, ved aj kvoli tomu 2010, si chceme platit vsetko sami, tak nech mame nasetrene... a preco by sa nedalo na svadbe vyhnut ceremoniam? my nebudeme okrem obradu mat take nic :-D a veeeelmi sa tesime, dokonca aj Tomas sa strasne tesi, teraz nam pisali zo zamku, dohodli sme sa, ze na zaciatku roka to prideme rezervovat 8-) Tomas chodi cely nadseny :-D a ja tiez.
Odpovedať
tak lebo sme z vychodu, a mame dost velke rodiny, ktore sa aj stretavaju, (ziadne stretnutia po 30 rokoch :-D )a zatial sme boli na vsetkych svadbach, na kt. nas pozvali ini, takzeby sa aj patrilo vratit... a este k tomu ja som sama, nemam surodencov, takze nasich ocakavaju "poriadne vychodňarske vešele" :-D nasi rodicia budu platit akurat jedlo, my ostatne, mozno este s niecim helfnu, neviem... :-N aaa nechcem kameramana, radsej si priplatim za lepsieho fotografa, uz mam dokonca aj jedneho vyhliadnuteho x-) ma super fotky
Odpovedať
ahoooooojte :) moj prvy den v skole...jupiiiii :-) bolo super, aj spoluziacky su fajn baby tak sa tesim :-) len ta psychola, ten nas profesor to vam je cislo :-D pocas 20 minut uvodu do problematiky nasich prednasok povedal 102krat slovicko ano :-D :-D taka jeho uchylka ale inak pohodak :-) a dnes ma totalne vytocila MHD...rano som miesto 7 minut cestovala 32 minut a vecer tu istu trasu ale opacny smer za 42 minut! islo ma tam rozhodit!!! tak som sa aspon zakecala s nejakou pani a rychlejsie nam to ubehlo ale aj tak...no strach a hroza.....
Odpovedať
Profilova fotka
no super, tak to mas potom pekne vymyslene...je fakt, ze u vas by to asi bez toho hogo-fogo ani neslo :-D ale aspon si to uzijete.... a tiez nechceme kameramana;-) fotky su lepsie... ja by som to video ani nekukala, ako stuzkovu :-p
Odpovedať
mno nahodu, ja si video zo stuzkovej velmi rada pozrem, som ho videla asi 4 krat :-D pekne nam to video spravili a aspon spominam na pekne casy :-) a svadbu by som si tiez chcela rada takto zvecnit, ale zas skor by mi chybal fotograf ako kameraman, to je pravda
Odpovedať
charlize tak to mas jasne, ten fotograf je z michaloviec, co nieje az tak daleko a ma suprove fotky (artfotograf sk ) takze ked uz bude znami datum a zajednana sala okamzite mu volam :-D . Unas su naj manzelia Lukackovci (svadobnagaleria sk )ale su maximalne pretazeni,a aj objednani mozno aj na cely buduci rok :-S
Odpovedať
Ahojte, Ja som dnes bola na zapise. Sa tesim jak male decko :-D . Nemozem tomu uverit od 10 rokov snivam o tom, ze budem studovat teologiu a teraz sa to meni na skutocnost. :-) Len som zvedava kolko mi to nadsenie vydrzi :-D A dokonca sme v triede dve baby az hen. Inak ja som tiez skor za foto ako za kameru. Video zo stuzkovej som videla asi len raz a to preto, ze sme to kukali v skole. Fotky su fotky najma ked su vytlacene v albume a nie len v PC. Akurat vcera bol u nas kamarat a kukali sme fotky z Francuzska. Taka nostalgia ma chytala :-D
Odpovedať
ahojte Bea ona sa snaží, ale moc jej to nejde. na prednáškach sú veci čo v knihe nie. ináč na medzinárodný obchod budeme mať neakú sekeru ženskú. btw. Chebeňa poznáš? učí strategický marketing. bambulka kamarát čo fotil svadbu mne sa rozhodol venovať sa foteniu viac a je ochotný cestovať. ak sa ti páčia moje fotky zo svadby tak ak chceš môžem ti dať na neho kontakt. ;-) mňa baví pozerať svadobné dvd, krásne je spravené a je to taký film o nás. ja som rada stredobodom pozornosti, takže som sa jedeň deň vyžívala v tom, že sa so mnou všetci fotili, a fotili mňa, natáčali ... x-) x-) x-) mňa to proste bavilo. a fotky ja minujem, a aj sa radafotím a aj rada fotím. :-)
Odpovedať
ericca to by prisiel aj zo zapadu ny vychod...nieje to prenho trochu daleko? :-o
Odpovedať
ak chceš spýtam sa ho
Odpovedať
ericca x-) , este nemame datum, ale mozes
Odpovedať
jasné ;-) si rozmýšlala kedy by si chcela mať svadbu? u nás to bolo trochu spontánne, dokonca to navrhol Vili a nie ja. x-)
Odpovedať
no aj u nas to navrhol priatel, povedal ze bude na buduci rok, ale kedy , tak to sa necham prekvapkat :-D ale treba prisporit este nejake korunky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, budeme byvat cele stredy v skole :-N no co, jeden den, to prezijem ... ale ideme si oddychnut do LM zajtra, dojdeme v nedelu, tak vam zase napisem :-) Bambulka uz mozno bude mat aj termin svadby :-D to cakas, kym ti on nejaky navrhne? nejaky sa ti nepaci? mne sa paci 19.9.2009 :-D ten by som brala, ale pockam si na 2010 x-)
Odpovedať
ja som zajtra v skole od rana do pol piatej vkuse a v sobotu mam blokovu vyucbu 10-hodinovku, sa fakt tesim ]-( nic lepsie sa mi nemohlo stat... 8-( charlize aj ja by som celkom brala toho 19.9. , uvidime ako to bude. niesom nejak vyberava, mne je jedno v aky datum bude svadba, lebo viem ze to bude len NAS den x-) ...je len nechcem na milacika tlacit, ze rychlo rychlo svadba, musim nieco nechat aj nanho, ved sme dvaja na to ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?