Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
no to teda chodila veronicka, na GMA, a ty? :-) len mi nehovor ze aj ty :-p :-D x-)
Odpovedať
inak aj moj bracho studuje teologiu externe, teraz ide do 4. rocnika :-) no a ja idem teraz tiez do prveho ale na prirodovedeckej
Odpovedať
Profilova fotka
Vladko, Veronicko, vítejte mezi námi! Veri, tak to zas s tím úklidem nepřeháněj a odpočiň si. Když bolí páteř, je to blbé. Tak snad se to brzy zlepší ;-)
Odpovedať
mno a hotovo, upratane :-) aku peknu izbicku zrazu mame :-D a pred chvilkou mi volala ta kamaratka ze uz je na ceste takze som to stihla len tak tak :-) elis, to mas tak, ja mam s tym chrbtom uz dlhsie problemy a s krcnou ani nehovorim mno a to spanie 5 tyzdnov v spacaku na zemi tomu veru moc neprospelo ale co uz, nejak to zvladnem a tesim sa na to plavanie :-) ja mam velmi rada plavanie, dva roky som to robila aj zavodne ale potom mi zistili nejaku alergiu ci co tak som s tym musela prestat....ale uz mam na to tabletky tak to snad bude dobre a ten raz za tyzden to nejak zvladnem. idem si teda lahnut este na chvilku, majte sa krasne :-) jo a nove dievcata, hodte si nejaku foteckuuuuu :-)
Odpovedať
veromicka aj ja som z petrzalky aj ked teraz som stale v komarne.
Odpovedať
Profilova fotka
petunka: u nás se normálně říká !přes silnici" ale jiný kraj,jiný mrav,no :-) vladkulienka: to je dobrá náhoda,já jsem taky 5.1. ale 1985 :-)
Odpovedať
nie som z GMA. Ja som chodila na GSR a uz som si spomenula odkial si mi znama. Raz sme boli zo skolou na takej ekumenickej bohosluzbe v Raci a ty si tam hovorila svedectvo a asi o dva dni som si ta vsimla tu na mojejsvadbe. Jaj mne to dnes ale zapina pomaly :) A aky mas odbor na prifuku bo moja kamoska tam teraz ide na biologiu a enviromentalistiku. Jaj ist do stvrteho to by som brala. Totiz sa totalne bojim, ze nezvladnem dve skoly a robotu k tomu. :-p :-x Jej ericca tak to mozme hodit stretko ked budes niekedy v Pertzalke. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. vitam aj nove tvare (zatial bez tvare 8-) ) mate sa? mna vytocili na studijnom ze dovi dopo.... veronicka, drzim palce, obe denne? ja by som sa na druhu skolu nehrnula...staci mi tato "kretenska institucia" (Ekonomicka v BA) a nejaka ta brigada k tomu. aj tak mam niekedy dost. dievcatka, taka som napalena, sa tvaria v tej skole, ze my sme tam kvoli nim ci co. som myslela, ze studijna referentka by mi mala pomahat, ked potrebujem, no som sprosta, mala som sa za tie roky poucit :-( kaslem na nich, na debilov.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... takze nieco viac o mne a mojom milom. ja som z Vranova nad topľou, ale studujem na EU v BA, NHF, tretí rocnik. moj mily sa vola Janko, za mesiac bude mat 24 a je z okolia Nového Mesta nad Váhom. spoznali sme sa cez MusicBox a je to dlha historia... proste on tam napisal, ja som mu odpisala a zacali sme si pisa, volat,...a stretli sme sa po osmych mesiacoch... no od prvej sms uplynuli uz 4roky a devat mesiacov a stale sme spolu... odkedy chodim na VS, tak sme spolu kazdy vikend a cele skuskove... ak vas este nieco zaujima, pytajte sa
Odpovedať
Profilova fotka
vladkulienka, ja mam skolsku otazku, kde budes pokracovat po Bc.? ja som FHI, tretiacka, a intenzivne premyslam, kam po Bc. a u vas sa mi paci poistovnictvo, tak ci o tom nevies nieco viac;-) dik. BTW nejaky studentsky parlament alebo nieco, kde by som sa mohla spytat ludi, co to poist. studuju?? diky :-)
Odpovedať
eri, nasa studijna mi tiez pripadala ako riadna toto ked nam povedala ze sak indexy nech si vypiseme same....ale potom ked som sa u nej bola dat zapisat tak je to fajn zenska, taka pohodacka, len ma toho proste dost...strasne vela ludi, predlzena pracovna doba a tak...uz ju aj chapem.... veronicka, no jasne, to som bola ja :-) mno a co sa skoly tyka tak uz mas dve kamosky co to idu studovat :-D to je dobra sranda :-) ja idem tiez studovat to iste totiz :-) tak dufam ze sa tam s nou stretnem :-) a aka je? fpohode? da sa s nou porozpravat? ja som si tam zatial ziadnu partacku nenasla, je nas jedenast, ziadny chalan (teda jeden tam sedel ale tom bol tusim odbor matika biologia) tak dufam ze nam bude fajn :-p
Odpovedať
Profilova fotka
charlize, tak ja by som chcela po Bc. pokracovat u nas, len este presne neviem aky odbor. studentsky parlament mame, maju aj webovu stranku, preklikas sa tam cez euba.sk (snad) a aj moja kamoska ma odbor poistovnictvo. len neviem k tomu viac. doteraz mali predmety take ako my, ale toho roku uz maju aj cosi ine...ved ked sa preklikas na stranku NHF, tam by mal byt aj profil absolventa alebo daco take. co konkretne chces vediet?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no, ja mam vybraty odbor na mojej FHI, ale alternativa (nasa fa v praxi, u vas teoria) je pre mna to poistovnictvo. v podstate mi asi staci napisat na studijne, ci by mi dali robit rozdielove skusky (ina fa) alebo staci primacky. ja len chcem vediet (od stvrtakov, piatakov) ake to je, ci to ma zmysel. v podstate take zadne vratka, keby mi ten prakticky pohlad nesiel :-D a zatial si spokojna so skolou, nesibe im na studijnom tak ako tym kravam u nas? :-D sranda, u vas ziadnu tretiacku nepoznam, len starsich a mladsich :-D ako si rozsirujem kruhy :-p
Odpovedať
Profilova fotka
zatial sa da, aj ked niekedy uvazujem, ci som tam spravne... rozhodovala som sa medzi pedagogickou a Eu a mozno by ma ta pedagogika viac naplnala, len je to v praxi dost neocenene... na studijnom sa dalo. na zapise sme isli tento rok podla ciselok ako sme vstupili do prednaskovej, takze ja som mala cislo 202 a kym som prisla na rad, stihla som sa aj ubytovat... dlhe cakanie. inac pohoda
Odpovedať
Profilova fotka
zatial sa majte pekne, idem na kavu s kamoskami, kedze od pondelka zacina skola a ja idem prec, tak si ich chcem este uzit... charlize:inac tento rok som bola prekvapena, ze nam dali tak skoro rozvrh...dva dni budem v skole az do osmej vecera...ufff
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak to poznam, tiez som vyberala skolu podla toho, ci ma to uzivi...ale ty mas velku sancu si to naplnit - ved na druhy stupen si daj u vas to ucitelstvo ekonomickych predmetov, tam sa nikto nehlasi tak beru bez primaciek a mozes mat aj pedagogicku, aj ekonomicku, aj mozes ucit, aj nemusis :-) to je moje riesenie, ked sa nikde nedostanem, a potom si otvorim skolku s ekonomickym zameranim :-D :-D :-D to som vzdy chcela :-p
Odpovedať
ja mam nastastie super tetu na studijnom teda na prave. Som meskala a so vsetkymi spoluziakmi z Blavy tri hodiny na zapis, koli havarii na dialnici a pockala na nas, vsetko vysvetlila, bola mila az som kukala :). A na teole celkom fajn len robia dost rozdiely, ci je clovek laik ci zasvateny, ale da sa s nimi a kopu veci vybavia mailom. Co mna skor vytocilo bol ujo na vydaji cipovych kart. Prostena fakulte mi stratili kartu studenta a ked som tam dosla, tak mi povedal, ze on ide na obed a mam si zavolat o mesiac ]-( ]-( ]-( som ho skoro prerazila. veronice: jasne da sa s nou uplne v pohode. A myslim,ze na zapise s tebou ani nebola, lebo ho ma az bud. tyzden, koli tomu, ze maturovala neskor, lebo bola chora. :-)
Odpovedať
aha, tak to je super, to nas bude 12 ako apostolov :-D x-) som zvedava kolke z nas aj uplne skoncia...som stala na studijnom s jednym chalanom co ma nas odbor ale uz je piatak a vravel ze zapisalo sa ich 35 a teraz ich je 5....niektori si to rozmysleli, niektori nespravili skusky.....ale ze druhy rocnik je zaberak, potom sa uz celkom da tak som zvedava...snad to dotiahnem az do uspesneho konca... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím všechny! :-) Jak se máte? Doufám, že líp než já... Měla jsem dneska den blbec. :-( Jela jsem na imatrikulaci. Měla jsem být v Brně v 10 hod. Nácivk na imatrikulaci byl v 11. hod. Takže bych to v klidu stihla. JENŽE.. Dálnice i silnice směrem do Brna byla ucpaná. Volala jsem na studijní, abych se omluvila, že nácvik nestihnu a doufala jsem, že do 13:00 na samotnou imatrikulaci tam budu. Jenže jako na potvoru jsem tam přišla za 5 minut 13 hod. Tvrdla jsem v autobuse 3 hodiny. Paní studijní referentka, řekla, že už mě nemůže zařadit do programu, že to prostě nejde pět minut před začátkem i přesto že jsem ji moc prosila.. Sdělila mi, že se můžu jenom dívat. :-( V pozvánce psali, že neúčast na imatrikulaci se považuje za nezájem o studium. Tak teď nevím, jestli vůbec studuju nebo co bude... ;-( V pátek si prý mám jít na studijní pro materiály.. Tak snad to budu dobrý. Zítra tam asi ještě zavolám. Ale stejně se bojím. :-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
dizinka: tp je fakt den blbec,to Ti nezávidím.Bude to v pohodě,o imatrikulaci úplně až tak nejde,nějaký lidi od nás na ní tehdy taky nebyli a normálně jsou zapsaný a v pohodě.Tak si z toho nedělej takovou hlavu.Ale i tak držím palce.
Odpovedať
veronice ako indexi sme si aj mi vypisovali sami. o to nejde, len je bordel u nas napr. isic kartami, nevieme či stačí zaplatiť 70sk, či 240sk alebo 270sk. a nikto nevie čo s tým. :-|
Odpovedať
ericca ja som platila na zapise 310sk a z toho 30sk islo na ISIC kartu, a potrebovalal som ju este predlzit na tento rok nalepkou (ta prolognacia, ci ako sa to vola)a ak som chcela NO ISIC- tak to stalo tusim 10 ci 20sk (to znamena, ze len klasicke zlavy-bus, vlak, a pod )alebo ISIC- to stalo 170 sk - zlavy napr. knihkupectva, aquaprky, divadla, kina, nakupy v sport. predajniach a tak... myslim ze vsade by to malo byt rovnake. .. daj si isic.sk x-)
Odpovedať
Profilova fotka
princeznicka2411: Díky! :-) Od nás taky někdo nebyl, protože je např. na dovolené atd. Ale oni předem posílali písemnou omluvu, že se nemůžou zúčastnit. Co se stane mně, jsem nemohla tušit.. :-( Dneska jsem se na studijní nemohla dovolat. Tak uvidím, co zítra až tam půjdu.
Odpovedať
Profilova fotka
Dneska jsem se dozvěděla, že moje kamarádka (ročník 89), se kterou si tak 3x ročně dopisuju, se v létě vdávala. Psala mi o svatbě.. Předtím se o tom vůbec nezmínila, tak jsem byla docela překvapená. Neřekla bych to do ní. :-) Ale hlavně ať jim to vydrží! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute. ericca a comu nerozumies? chces zlavy na isic a zlavy na dopravu? 240 zaplat. chces zlavy isic a nechces na dopravu? 200. chces zlavu na dopravu a nechces zlavu na isic? 70. chces len potvrdenie o navsteve skoly? 30. uz rozumies? pytaj sa, ved som tam robila, viem vsetko. dizi neboj, ono to na tej vysokej az tak vela neznamena 8-) co mate nove damy?
Odpovedať
ahojte :-) tak ja som si myslela ze si dnes oddychnem ale hold nebolo mi to sudene...rano ked som sa zobudila tak som si na mobile nasla sms od kamarata ze pride do blavy a ci s nim mozem ist na fakultu a tak....potom som ich sla odprevadit na stanicu a vola mu kamarat ze teda predsalen dostali intrak tak sa siel odfotit na stanicu, sesternica mu faxom prijala potvrdenie o navsteve skoly, sli sme tomu druhemu chalanovi pre potvrdenie na fakultu, potom sa sli ubytovat a kym sme nasli ten blok a izbu tak dalsich 15 minut no a kym som sa cez tie zapchy ktore su podotykam od rana domov tak bolo pol siestej....konecne sedim..... no a vualaaaa - na fakulte uz bol vyveseny rozvrh :-) mam vcelku fajn rozvrh az na tu jednu hodinu v pondelok ale tusim budem v pondelok pravidelne zaspavat :-D x-) sak uvidime co to bude a ci sa oplati tam chodit....takze tak.... a brutalne by som potrebovala tu masaz lebo uz ma aj rameno boli...au...cela som nejaka ubolena...uz sa tesim na to plavanie.....
Odpovedať
ahojte, tak ja som sa dnes nepohla z domu ani na krok :-| Ráno som vstala, bolelo ma hrdlo a citila som sa blbo, ako keby niečo na mna leze. Tak som si uvarila čaj a lahla do postele, lebo sa bojím, aby som neochorela a nemusela brat lieky...Poobede som urobila žemlovku, poupratovala a teraz som sa troška hrala s papiermi. DPHčka sa blíži. A keby ste ma tak videli, tak by ste sa zlakli :-D
Odpovedať
dominka11 ja som na tom podobne.tiez asi nieco namna lezie :-| ale premohla som sa a isla som na zahradu pozberat a vytahat ozdobne dyne, nababusena som bola ako snehuliak :-D ak uz budes musiet nieco brat tak skus homeopatika, to by nemalo skodit
Odpovedať
Bea mne to bolo jasné, len potom som prišla do školy a ma s tým poplietli. tak som sa na to vykašlala a zaplatila som si všetko tj. 270sk ešte tam budem musieť ísť a aktivovať si tie veci na termináli. ináč čo vieš o skúške u Blaškovej??? a meno Rybárová ti niečo hovorí??? Domi to pekne vylež. rýchle sa daj dokopy. ináč ja som tiež prechladnutá. už asi 2týždne a čo som dostala liek na posilnenie imunity mám pocit, že vôbec nezaberá. :-| veronice potom povedz ako bolo v prvý deň na výške :-D . ja som vtedy bola ešte natešená, teraz ma tu už prešlo. :-p dizinka na akú školu chodíš? btw. ja mám teraz toho toľko, že neviem kde mi hlava stojí. dnes som bola na jazde, už jazdím v celku slušne, ale som sa nesústredila poriadne a dvakrát som namiesto doprava odbočila doľava. inštruktor z toho nerobil problém, ale ak toto spravím u policajta tak ma rovno vyhodí zo skúšky, že sa nesústredím. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
domi, cajiky a teplucko, sup sup. a vela ovocia, zeleniny a cesnaku ak ti po nom nebyva zle. vsetky ste dake chore, tak prajem skore uzdravenie..... eri, to mas narok na jednu nalepku navyse :-) tie dve profky nepoznam... skus si napisat na forum, decka ti daju vediet.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?