Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
ako dala som si dve nové fotky do sv. albumu a nehodilo mi to na hlavnú stránku, to si potom nikto nevšimne takto, že mám nové fotky. :-( Bea aké fórum máš na mysli?
Odpovedať
Profilova fotka
eri, no nejake forum vasej fakulty...alebo nase, http://spfhi.euba.sk/forum/ aj tam by ti poradili, ak niekto tie tety pozna...
Odpovedať
Ahojte, to bol zase den :-p So m zaspala do prace ako vzdy, dufam,ze do skoly nebudem. Tam dnes vsetkym sibalo. A este navyse ma boli zaludok uz od piatku a ide ma porazit. :-p Som s tym bola aj u lekara, ale zajtra musim ist zas no kriza tyzden, ale verim v lepsi vikend :-) ;-) Veronice to gratulujem k super rozvrhu tej moj je na dve veci a to totalne. Same okna ma poraza. Inak baby vy co robite cez okna, idete niekam so spoluziakmi, alebo do kniznice na net. Ci co ja si neviem predstavit kde dve hodiny skoro kazdy den zabijem. Este, ze mam skolu v centre mesta mozem ist nakupovat :-)
Odpovedať
eri, neboj, ja som svoju poslednu jazdu tak pokaslala ze dovi dopo :-D ale vidis, skusky som spravila, uz dva roky jazdim a stale bez nehody (klop klop) :-) inak zajtra si idem sadnut niekam do mesta s par spoluziackami tak ich asi nalakam na tu jahodovu mnamku co sme pili minuly tyzden, mnam mnam :-) x-) a v utorok sa teda ozvem ze aky bol den v skole :-D snad ma to nadsenie neprejde tak skoro....staci pred prvym skuskovym :-D dominika, ale sup sup do postele, poriadne sa zababusit a drahy nech ti spravi slepaci vyvar a hooooodne ovocicka a zeleninky ako tu uz bolo povedane :-) inak tusim mas termin o tri mesiace a jeden den, to je supis, tesime sa s tebou, hlavne nech je babo zdrave takze zalahnut a spat ;-) veronicka, ja mam tiez nejake okna ale kaslat na to, budem chodit do roboty alebo ku kamoskam na intrak, inak to nevidim x-) bo sak z karlovky mi to domov trva prinajlepsom 55 minut a to sa mi veru neoplati... dievcata idem si ja lahnut, dnes ma z toho blbeho chrbta zacalo uz aj rameno boliet...jejda jak sa ja tesim na to plavanie....uuuuha.....tak sa majte krasne :-) charlize, ty kedy vlastne zacinas?
Odpovedať
ahojte, veron dobre rátaš. Je to od dnes za 3 mesiace ;-)
Odpovedať
tak to uz bude za chvilu na svete maly verner :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Tak nakonec všechno dopadlo v pohodě! Bála jsem se, že studijní referentka bude nepříjemná, ale celkem mě překvapila. :-) Rozvrh - nic moc. Nejhorší den mám v úterý, je tam dost velké okno. ale jinak si nestěžuju, mohlo to být i horší. ericca: studuju Mendelovu zemědělskou a lesnickou univerzitu v Brně, Provozně ekonomickou fakultu dominka: jé, malý se narodí ve znamení střelce (jako já) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby. tak ja som dnes po tyzdni opat prisla k mojmu Jankovi, ale tan musel do pracew, ma poobednu. :-( musim na nho cakat do pol jedenastej...asi si zacnem robit testy na vodicak. tesim sa na posledny bazstarostny vikend pred zaciatkom skolty ;-)
Odpovedať
ach jo damy, asi som vcera zakrikla tie dva roky bez nehody....idem si dnes z Tesca a ako tak vychadzam na hlavnu cestu tak som si nevsimla to auto sprava a oskreli sme sa o seba....nic vazne, jemu som nechala na zadnom narazniku trochu mojej farby a on mi nechal par malych skrtancov a trochu farby...ale nic vazne, zastavili sme, vystupili, zhodnotili ze ziadna velka skoda to nebude a sli dalej....zlaty bol....ani na mna nekrical ani nic, len ked nasadal tak povedal ze mam jazdit opatrnejsie a slo sa dalej.....ale ja som fakt bola opatrna len som si ho nejak nevsimla.....nevadi, co uz, moja prva nehoda je za mnou a dufam ze na dlhy cas aj posledna....len co ma stve ze som isla na rodicovskom aute lebo moje mal tatino v praci....co uz, nemal mi ho brat :-D ale nie...mrzi ma to ale tak co uz........ ako sa inak mate? co porabate? ja som si dnes kupila plavky nech mam v com plavat. Take fajne speedo, stali 1000sk ale aspon mi vydrzia dlhsie nez tie cinanske co vydrzia tak tri mesiace....(skusenosti)...
Odpovedať
Profilova fotka
veronice: Chybami se člověk učí! ;-) Hlavně, že se nikomu nic nestalo. Já mám dneska večer sraz s bývalýma spolužačkama ze střední. Jsem zvědavá, kolik se nás tam sejde a docela se i těším. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dizinka: to mas fajn, ze mate s byv.spoluziackami stretko...aj ja by som uz moje byvale spoluziacky rada videla, lenze sme strasne vsetci rozlezeni po celom Slovensku aj v CR a inde v zahranici a dat to dokopy by bol asi problem... tak ti prajem pekny vecer ;-) dobre sa zabav
Odpovedať
Profilova fotka
vladkulienka: díky ;-) My už se taky všichni nesejdeme asi nikdy, ani na maturiťáku naše třída nebyla v plném počtu..
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby ja mám taký natepaný rozvrh, že si moc ani neoddýchnem. :-| je to dobré na to, že skôr skončíme zimný semester a nebudem musieť mrznúť v tej našj nevykúrenej triede. to bude makačka teda. budúci týždeň mám už aj účtovníctvo. :-S
Odpovedať
Ahojte, konecne som prisla domov. Bola som s mamou na nakupoch a teda poriadna fuska to bola :-), ale kedze som bola rano u lekara tak som ani v robote nebola takze taky pohodovy dnik :-) A vy ako co porabate cez vikend? Mne pride po mesiaci domov brat konecne x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja este stale cakam na mojho mileho, ze pride domkov z roboty...uz len 40minut :-) , o chvilu mu pojdem prichystat cosi fajne na veceru, uz som aj osprchovana, ale strasne unavena... dnes som vstavala o stvrtej rano, lebo 4:40 mi uz isiel vlak a chcela som stihnut janka este pred tym, nez pojde do prace... juj...uz sa na nho tesim. x-) bru nocku
Odpovedať
Vladkulienka, ja taky cekam na milacka :-) . Taky mel odpoledni...uz se taky tesim.
Odpovedať
ahojte baby. u nás pre zmenu čakal drahý na mňa. ledva som prišla zo školy za chvíľu som mohla letieť do salóna a potom na autoškolu. sme sa videli fakt len na sekundu. ja som bola včera úplne mŕtva. celý týždeň vstávam o šiestej. riadna zmena, obvykle sa vyharbem z postele tak o osmej či deviatej. Vladi vy bývate s priateľom spolu? veronicka ja budem cez víkend doma a budem sa drtiť autoškolu, tento štvrtok mám skúšky. :-S
Odpovedať
Ahoj holky, tak co delate? My dneska uz od rana sbirame hrozny, uz nam zacalo vinobraní...je hrozna zima. Ted jsme se naobedvali a jdeme zase na to. Uz se tesim, az dojdu dom a osprchuju se teplou vodou :-), mam uplne zmrzly ruky.
Odpovedať
Eri, neboj, to zvladnes...Ja jsem se na zaverecky ucila od nedele a v patek jsem je mela...Procetla jsem si tu knizku a pak uz jen delala testy z internetu...a dala jsem to na plnej pocet. Takze zadnej strach...
Odpovedať
ahojte, erika jasne, že to zvládneš ;-) aj ja som si robila testy z internetu, je to najrýchlejši spôsob ako sa to naučíš. Neboj, budeme ti držať palce :-)
Odpovedať
Jj Domi, presne tak, a taky ty testy z internetu jsou vic podobnější těm testům "na ostro". Takze ty testy, ktery jsem mela na CDcku u te knizky Autoskola, tak ty jsem ale vubec nepouzila...
Odpovedať
baby ďakujem, že mi držíte palce. len ma trocha začína chytať nervozita ako obvykle keď mám neakú skúšku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím všechny!!! Eri, budu moc držet pěsti! Máš testy, jízdy i teoretické v jeden den? Neboj, všechno dobře dpadne a od čtvrtka z Tebe bude paní řidička ;-) Veri, snad už to je s páteří dobré. Já borka jsem byla ve čtvrtek na dvou hodinách aerobicu. Dneska nemůžu moc zvedat nohy, protože mě strašně moc bolí!!! :-x Co už, co bolí, to sílí :-) Holky churavěnky, perte do sebe vitamínky, ať zaženete brebery jedny! ]-( To počasí na mě nějak dolehlo. Jsem unavená. Dneska jsem byla aspoň na procházce s psíkem. Už tak moc neteskníme po předchozím psovi. Zítra jedu na fotbal - pokud se bude hrát - a v pondělí hurá do školičky :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... eri, nebyvam s nim, len som u nich kazdy vikend a cele skuskove, cez tyzden som na intraku a raz za mesiac doma vo vranove... k nim to mam podstatne blizsie nez domov... a neboj na vodicak, ja tiez budem robit skusky, ale az za mesiac...inac minule som nasla stranku vodicak. sk a tam su dobre testy, asi je to ta stranka, co o nej vsetky tu pisete... dnes rano som mala jazdu po meste, vobec sa mi nechcelo vstavat...a potom k nam prisla Jankova setsra s malymi detmi...ma dve malinke dievcatka 1,5roka a 3mesiace...tie su take zlate...juj...aj ja by som chcela...a potom som si riadne pospala, takmer dve a pol hodky. a teraz som robila veceru: rozky vo vajicku a cajik... vobec sa m i nechce v pondelok do skoly :-S , ale prezijem to... zatial vsetkym pekny vecer. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ráno, babenky :-) Jak se vám vstávalo při neděli? :-) Dneska jsem zjistila, že jsem prošvihla prodlužování platnosti ISIC karet :-N =-) Psala jsem email do kartového centra a vymluvila se na nemoc :-N |-| Tak snad mi ji prodlouží následující týden. Aaaach jooo! Kdyby ta naše škola nebyla rozházená po celém městě, člověk by to měl se zařizováním mnohem jednodušší... Dneska mám jet na fotbal. Pokud ale bude škaredě, zůstanu doma. A budu muset hodně hrát na klavír, ve středu mám první hodinu s profkou. Jaký máte nedělní program vy? Mějte se!
Odpovedať
aaaahojte :) tak co sa autoskoly tyka, stranku vodicak.sk aj ja velmi vrelo odporucam, mne to velmi pomohlo, tiez som si len raz precitala knizku a potom robila testy tam a na skuskach som spravila plny pocet bodov :-) drzim vam vsetkym palce, hlavne tebe ericca, to zvladnes, uvidis :-) vcera sme boli s maminkou na tej svadbe, perfektne bolo :-) a bola som kameramanove dievca s dazdnikom :-p :-D prsalo tak aby mu nenaprsalo do objektivu a na kameru, drzala som mu furt dazdnik nad hlavou. Sranda :-D Nevesta bola nadherna, zenich pri foteni trochu drievko neusmievave ale zvladol to v ramci jeho moznosti na jednotku, fesak z neho bol :-) No a co mam dnes na plane? Moj posledny prazdninovy den takze - NIC, lehnit a uzivat si :-) a idem zacat prave teraz, tak ahoooojte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky! Byla jsem doma u našich a neylo tolik času psát,včera jsme měli sraz z gymplu a bylo to bezvadné,ráda jsem všechny ty lidi zase viděla,i svojí někdejší lásku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby. tak ja som bola rano v kostole...brr, riadna zima bola a este aj prsalo. dnes planujem oddychovat a vecer so musim pobalit...zajtra rano idem do BA a na intrak.taaak velmi sa mi nechce :-|
Odpovedať
Ahojte tak ako sa mate? Ja som total unavena, vcera sme s braskom pozerali do noci fotky a atk som si poobede lahla, ze na chvilku a potiahla som tri hodinky, ale da sa :-) Jaj vy uz idete do skoly ja mam az do 1.10. volno aspon nieco :)
Odpovedať
Profilova fotka
veroicka:mě začíná semestr zítra,tak jsem na to zvědavá,ale snad to bude v pohodě
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?